Міфи про автокредитування. Ч.1

Автокредит

Придбання автомобіля, а особливо в кредит, досить відповідальний і важливий крок. У даній ситуації необхідно розуміти, чому варто вірити, а чому категорично ні для того, щоб отримати авто в кредит на вигідних для себе умовах. Таким чином, далі ми розглянемо і спростуємо деякі з стереотипів стосовно придбання автомобіля.

Міф 1. Споживчий кредит для покупки автомобіля.
Побутує думка, ніби оформлення споживчого кредиту стане найкращим і більш вигідним варіантом для придбання автомобіля. Так от, необхідно його спростувати. Будь-яка банківська установа пропонує своїм клієнтам спеціальну послугу – можливість оформлення автокредиту на купівлю автомобіля. І не даремно, оскільки процентна ставка по автокредиту є більш вигідною і привабливою. Як правило, отримати його набагато легше, ніж споживчий, і всьому причиною є те, що вам необхідно надати тільки два документи для оформлення автокредиту. Черговий плюс: автокредитування пропонує банку в якості гаранта автомобіль, і під наявність такого надійної застави, банк готовий видати необхідну суму коштів.

Міф 2. Оформлення автокредиту вимагає великих витрат часу.
На сьогоднішній день банківська установа веде себе досить лояльно по відношенню до тих клієнтів, які бажають оформити заставний кредит. З моменту оформлення заявки на видачу автокредиту, і до остаточного її схвалення, проходить не більше однієї години. Звичайно ж, існують ситуації, коли банк розглядає дане рішення більше доби. Проте, позитивні результати з видачі автокредиту становлять близько 70%.

Міф 3. Без обов’язкового оформлення КАСКО автокредит не видається.
Безумовно, страхування автомобіля є найважливішою необхідністю, оскільки це дозволить позичальнику бути впевненим у всіх непередбачених обставин. Наприклад, у випадку викрадення автомобіля, позичальник розраховує на погашення взятого кредиту страховою компанією. А банк, у свою чергу, втративши боржника, отримує грошову виплату від страховика. Проте, у позичальника завжди залишається приватне право вибору – страхувати свій автомобіль чи ні. У тому випадку, якщо ви не плануєте користуватися послугами страхування, ви можете підібрати спеціальну програму «без КАСКО». А якщо все ж вирішили застрахувати авто, зі свого боку банк надає вам можливість включити в суму кредиту оплату за КАСКО на рік вперед.

Міф 4. Оплата штрафу за дострокове погашення автокредиту.
Зрозуміло, досвід минулих років нам показує, що за дострокове погашення кредиту необхідно оплачувати штрафні санкції. На сьогоднішній день ситуація трохи змінилася, і вже скасовані всі штрафи і мораторії. Таким чином, ви спокійно можете повністю виплатити свій кредит уже завтра, і при цьому заощадити на відсотках. Для позичальника це стає фінансово вигідним, так як він виплачує набагато меншу суму грошових коштів, а от банківська установа може залишитися в програші, недоодержавши досить великий потенційний дохід.

Міф 5. Початковий внесок обов’язковий у процесі оформлення автокредиту.
Очевидним є той факт, що чим вище ваша платоспроможність, тим імовірніше позитивний результат вашої заявки на отримання автокредиту. Проте, існують такі банківські установи, які не вимагають обов’язкової оплати початкового внеску. Це стане ідеальним варіантом для тих, хто з деяких причин не в змозі сплатити обов’язковий перший внесок.

Продовження…

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

7 комментариев к записи “Міфи про автокредитування. Ч.1”

  1. Baliva пишет:

    Спасибі автору. Дуже актуальна на сьогоднішній день стаття. Думаю, вона багатьох вбереже від легковажних помилок.
    Кредит – це дуже відповідально. Добре, що є такі сайти, які допомагають зорієнтуватися в цьому питанні.

  2. Олексій пишет:

    Давно вже думаю про автокредит. Тільки як уявлю, скільки я його виплачувати буду, і що на ці день можна буде дві машини купити, так відразу все бажання пропадає. Хоча з іншого боку за готівку я її точно ніколи не куплю. Стаття пізнавальна, але додала сумнівів.

  3. Женя пишет:

    Люди! Які кредити, про що Ви говорите? Хто турбується? Банк? Взагалі не можна зв’язуватися, вигідних кредитів під 0 і навіть під обіцяних 10-15% не буває! Переплатите мінімум в 2 рази. Краще назбирати потрібну суму.

  4. Олена пишет:

    Найбільше при оформленні кредиту на автомобіль мене дивують тарифи на страхування. Чому переплачуючи 15-17% на кредиті, ми повинні переплатити ще 2% -3% на КАСКО? Коли купувала автомобіль у салоні по їх спеціальній програмі, то відмовилася платити за тарифом КАСКО, який мені був запропонований, як обов’язковий. Просто в приватному порядку поїхала в акредитовану салоном страхову і домовилася про інші тарифи, а автосалон тільки поставила перед фактом.Так я зекономила близько 5 000 грн.

  5. Анна пишет:

    Ми, коли брали кредит на машину спочатку хотіли оформляти споживчий кредит, але в банку порадили оформляти саме автокредит. Виявилося так набагато вигідніше. Виходить, навіть у банку турбуються про своїх клієнтів.

  6. Ольга пишет:

    Я чоловіка відговорила брати кредит на машину, тим більше в нинішній нестабільній обстановці. Вважаю, що брати кредити в нашій країні просто небезпечно. В Україні за роки її незалежності було занадто багато фінансових криз.

  7. Віталій пишет:

    Я вважаю, що якщо людина збирається брати автокредит, то у нього має бути достатньо коштів для виплати першого внеску, тому що якщо у людини немає грошей для оплати першого внеску, у нього так само може бракувати на щомісячну частину оплати за даним кредитом. У такому випадки банки можуть засумніватися в клієнті і не дати йому можливості отримати автокредит, порахувавши його в майбутньому неблагонадійним клієнтом.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Банк банкрут
Фонд гарантування вкладів буде відбирати майно у банкірів?!

НБУ і Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВ) готують законопроект,...

Продается банк
А банк не продається!

Революційні події, що відбулися в Україні, негативним чином вплинули на...

Закрыть