Міфи про автокредитування. Ч.2

Автокредит

Міф 6. Оформити автокредит на комерційний транспорт неможливо.
Кожен бажаючий придбати вантажний автотранспорт або спецтехніку в більшості випадків не знає, які саме документи необхідно надати, а також куди звернутися. Дана ситуація складається таким чином тому, що не всі банківські установи, які видають автокредит, також надають його і на комерційний транспорт. Отримати позитивний результат і оформити автокредит цілком реально, але для отримання саме такого кредиту необхідно звертатися за допомогою до фахівців.

Міф 7. Автокредит не оформлюється особам, які не мають необхідного рівня заробітної плати.
Зрозуміло, в процесі оформлення кредиту до уваги береться достатній рівень заробітної плати позичальника. Тим не менше, більшість банківських установ розглядають фактичний рівень доходів, який у свою чергу може в кілька разів відрізнятися від офіційно встановленого.

Міф 8. Операцію з автокредитом можна здійснити самостійно.
Для того щоб оформити угоду на покупку уживаного автомобіля, вам необхідно буде скористатися послугами кредитного брокера, який має офіційний договір з банківською установою і виступає в якості автосалону.
Адже в процесі оформлення автокредиту є деякі нюанси, які необхідно врахувати.

Міф 9. Реєстрація місця проживання.
Зокрема, чи має можливість клієнт взяти кредит на автомобіль в одному зі столичних банків, якщо його адреса проживання зареєстрована в іншій області? І що робити, якщо банк відмовив позичальникові в наданні кредиту, грунтуючи відмову відсутністю реєстрації місця проживання?
Ситуація така, що позичальники, які мають тимчасову прописку, практично залишаються без шансів на придбання автомобіля в кредит. Причина – банк не буде йти на потенційний ризик неповернення кредитних коштів. Тим не менш, існує можливість оформлення кредиту клієнту, який не має реєстрації в даному населеному пункті.
1. Оформлення кредиту відбувається виключно під заставу придбаного автомобіля. Тобто йдеться про те, що на момент оформлення автокредиту автомобіль вже повинен бути зареєстрований на ім’я позичальника. Для здійснення реєстрації автосалон видає клієнтові пакет документації лише в тому випадку, якщо сплачено перший внесок і в наявності є банківський гарантійний лист, що підтверджує видачу кредиту даному позичальнику;
2. Кредит оформляється тільки на термін, в період якого діє тимчасова реєстрація. У випадку якщо клієнт тимчасово зареєстрований в одному населеному пункті, а його постійна прописка знаходиться там, де знаходиться філія банку, в якому передбачається оформлення кредиту – заявка банківською установою буде розглянута;
3. У разі тимчасової реєстрації у позичальника, банк особливо приділить увагу його професійної діяльності. Для цього загальний трудовий стаж клієнта повинен становити не менше одного року, а безпосередньо на останньому робочому місці – від 3 до 6 місяців;
4. Пакет необхідної документації. Також, в нього будуть входити: завірена роботодавцем копія трудової книжки, довідка про доходи і трудовий договір. У свою чергу, це буде підтвердженням офіційних відносин з роботодавцем.
Що стосується інших умов оформлення автокредиту, то вони є такими ж, як і для позичальників з постійною реєстрацією місця проживання. В даному випадку, позичальник має право на автокредит з мінімальною процентною ставкою, а також на надання йому необхідної суми.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

1 комментарий к записи “Міфи про автокредитування. Ч.2”

  1. Руся пишет:

    Банкам ніколи не буде вигідно не дати кредит, навіть на комерційні автомобілі (а може і тим більше). А а як же розвести людей, а потім ще й підсадити на відсоток. Зараз кредити дають навіть бомжам

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Автокредит
Міфи про автокредитування. Ч.1

Придбання автомобіля, а особливо в кредит, досить відповідальний і важливий...

Банк банкрут
Фонд гарантування вкладів буде відбирати майно у банкірів?!

НБУ і Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВ) готують законопроект,...

Закрыть