Митні платежі

Mutnutcja

Відповідно до ст. 74 Митного кодексу України імпорт (випуск для вільного обігу) – це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, встановлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання усіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України.
При ввезенні на митну територію України суб’єктами господарювання товарів у митному режимі імпорту сплачуються такі митні платежі:
1) ввізне мито згідно із частиною першою ст. 286 Митного кодексу України за ставками, встановленими Законом України від 19 вересня 2013 року № 584-VІІ «Про Митний тариф України».
У випадках, встановлених законами України, товари, поміщені у митний режим імпорту, оподатковуються сезонним митом та/або особливими видами мита.
Згідно із частиною першою ст. 275 Митного кодексу України до особливих видів мита відносяться:
- спеціальне мито;
- антидемпінгове мито;
- компенсаційне мито;
- додатковий імпортний збір.
2) податок на додану вартість за ставками, встановленими ст. 193 розд. V Податкового кодексу України;
3) акцизний податок за ставками, встановленими п. 215.3. ст. 215 розд. VI Податкового кодексу України, у разі належності товарів до підакцизних, що визначено ст. 215 Податкового кодексу України.
Також ст. 247 Митного кодексу України встановлено, що за виконання митних формальностей контролюючими органами поза місцем розташування контролюючих органів або поза робочим часом, установленим для них, із заінтересованих осіб справляється плата у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України.
Розміри такої плати затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року № 93 «Про справляння плати за виконання митних формальностей митними органами поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, установленим для митних органів».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Митниця
Mutnutcja
Бронежилети та каски – без мита

Прикінцевими положеннями Митного кодексу (МК) та Податкового кодексу (ПК) встановлено,...

Mutnutcja
Митна вартість товарів

Митна вартість товарів - ціна, що фактично за них сплачена...

Закрыть