Найдешевший вивід WebMoney гривні

Арешт вебмані

Вирішив поділитись із читачами сайту найдешевшим (і при цьому – поки що надійним) методом виведення WebMoney гривні, яким сам користуюсь майже півроку (з часу закриття Укргаранта). Адже різні обмінники, особливо зараз, в період кризи гривні, пропонують неймовірно високі, драконівські проценти (від 13 і вище). Втрати – величезні. За методом, яким користуюсь я, втрати – лише 2,4% (включаючи стандартну комісію WebMoney 0,8%). Виходить – майже даремно:))) Хоча, звичайно є певні обмеження та проблеми при виводі. Тому і про обмеження, і про проблеми, і про шляхи їх вирішення – детально нижче.

УВАГА! В зв’язку із відновленням з березня 2014 року роботи сервісу УкрГарант (із стандартною ВебМанівською комісією 0,8%), даний матеріал втратив актуальність.

Перший крок – входим в сервіс MIM.COM.UA за допомогою того-ж логіна і пароля, якими входимо в свій аккаунт в WebMoney.

Vxid_MIM

Після цього необхідно “прив’язати” свою банківську картку (найкраще – Приватбанківську, нижче буде зрозуміло, чому). Для цього зліва є кнопка “МОИ КАРТЫ”-”ДОБАВИТЬ”. Далі процедура нескладна і стандартна – вибираємо, що будемо ”прив’язувати” – карту Приватбанку, іншого банку чи гривневий рахунок.

MIM2

Причому, можна навіть вносити дані віртуальної карти. Реквізити можна взнати в банку, а для тих, хто користується ПРИВАТ24 – в своєму аккаунті в ПР24 вибираєте ВСІ ПОСЛУГИ-ІНФО-МОЇ РЕКВІЗИТИ-ВИБІР КАРТИ-НАЛИЧНЫМИ В ДРУГИХ УКРАИНСКИХ БАНКАХ-ОТРИМАТИ РЕКВІЗИТИ. З’явиться вікно із всіма необхідними даними, які можна роздрукувати, або просто копіювати і переносити у форму, яка подана вище, пам’ятаючи, що расчетный счет – це рахунок отримувача, а код ОКПО і отримувача, і банку – одинаковий.

Протягом доби-двох карта пройде перевірку та стане активною (доступною для виводу).  Сервіс надає послуги двома способами, які відрізняються % комісії. Спосіб 1 – 2,6% комісії, на карту будь якого банку. Але останнім часом майже не працює, а якщо і включається, то здійснити вивід практично неможливо. Спосіб 2 – 1,6% комісії, але лише на карту Приватбанку.  Включається майже кожного вечора на кілька хвилин, яких вистачає для оформлення виводу. По обом способам термін зарахування коштів на рахунок – 3 дні (хоча в мене було і на наступний день),  максимальна сума виводу в день – 2 тисячі грн. Я думаю, що більшою сумою навіть і не варто ризикувати, адже ніхто не знає планів власників сервісу, і коли вони захочуть припинити діяльність, забравши наші гроші.

Але це ще не всі хитрощі. Необхідно контролювати момент активізації сервісу виводу коштів, та встигнути за кілька хвилин його роботи оформити вивід. У самому виведенні, в принципі, нічого складного немає – все по стандартній процедурі WebMoney, лише врахуйте, що максимальна сума виводу – 2000, а на рахунку WM має бути в наявності на 2,4 або 3,4% більше.

“Впіймати” момент включення допоможе сайт wmcheck, на якому ми можемо переглянути, коли і на який час включався сервіс виводу, і найголовніше - wmcheck (навіть, якщо буде відкритим у неактивному вікні) повідомить про активізацію цього сервісу звуком горна (якщо, звичайно, будуть включені колонки). Тобто, можна не сидіти і не перевіряти кожних кілька хвилин, чи працює вивід, а навіть відійти від компа. Але почувши горн – стрімголов летіти і оформляти вивід.

wmcheck

 

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

26 комментариев к записи “Найдешевший вивід WebMoney гривні”

 1. Алла пишет:

  Я так думаю, що автору цієї статті та статей з проблематики питання виведення WEBMONEY через різні хитрі схеми потрібно додати ці статті в архів. Так як зараз не ніяких проблем з переведенням у готівку цих грошей.

 2. Іван пишет:

  Досить тримати цю статтю в актуальному розділі! Переміщайте її в архів. Сьогодні ніякої проблеми не існує для того, щоб вивести WEBMONEY звичайним стандартним способом на карту банку!

 3. Валєра пишет:

  Але хлопці, друзі! Під час кризи прочинилися дверцята у світ Вебмані. Укргарант не так давно відновив виплати WMU на карти банків. По-цьому я без проблем виводжу денежку на карту Привата.

 4. Леся пишет:

  Повністю підтримую Валерія! Дзвонила днями на “гарячу лінію” Приватбанку 3700, і мені сказали, що вже близько місяця гроші виводяться з Вебмані на їх карти без всяких обмежень!

 5. Наталя пишет:

  Я користуюся перевіреним електронним обмінником Вілков, який і бере трохи і працює миттєво. Вже через 5-10 секунд після виведення гроші надходять мені на картку в повному обсязі.

 6. Ілля пишет:

  Я звичайно ж можу помилятися, адже не знайомий абсолютно з усіма способами виведення грошей з системи, але в моїй чудовій убитій глушині єдиним способом перевести в готівку вебмані є просто живий продаж електронних грошей при зустрічі з покупцем, за курсом 1:1. Ось так просто, береш телефон і при людині, отримавши живі гроші, відправляєш електронні на його гаманець. Якось так.

 7. Ярослав пишет:

  Як пишуть люди зверху, мовляв “стрьомно”, якщо сайт липовий, то це видно відразу. Так, такі сайти дуже часто користуються популярністю через простоту виведення/переказу грошей, менше всяких sms-підтверджень і іншого, але, все ж, деколи краще витратити зайву копійку і бути впевненим, що гроші дійдуть куди потрібно.

 8. Віктор пишет:

  Я тоже вывожу через этот сайт, очень быстро приходят деньги, ни разу не подводил. Еще рекомендую через Киевстар попробовать, выводил несколько раз, надежно и легко. Надо пользоваться проверенными сайтами.

 9. Галина пишет:

  Я виводжу гривні напряму в вебмані без всяких обмінників, прочитала за МІМ, особисто мені він не вселяє довір’я. Гроші у мене приходять протягом доби!

 10. Лєна пишет:

  Зайшла на сайт і там написано що вже відновлено обмін саме на Укргарант! У березні місяці на WebMoney вивід відновили!! А у мене своя проблема – я не можу прив’язати карту! Хочу завести іменну – там все простіше! Дуже хочеться виводити гроші на карту що б бачити що я заробляю реальні гроші а не віртуальні)) Якщо хтось може поділитися як прив’язати карту поділіться!! Платна це процедура на сайті чи ні?? Тому як зрозуміла іменну перевірити просто а от за просту пишуть прив’язати до гаманця але це коштує в межах 10 доларів!

 11. Валя пишет:

  Сегодня попробую вывести, так как вы рекомендуете. Я пока выводила через сайт Вилков (Vilcov) на карту ПриватБанка, там пока минимальная комиссия и очень легко все делается, хотя не знаю очень надежно.

 12. Оля пишет:

  Користувалася сервісом MIM.COM.UA. Відсотки на вивід невеликі, але головним недоліком є ​​те, що не знаєш, коли він буде доступний. Тому для виведення коштів використовую інші обмінні сервіси, що пропонують знижку у випадку багаторазового їх використання.

 13. Владислав пишет:

  Не хочу говорити погано про автора статті, але реально, дивний обмінник. Набагато простіше виводити гроші через стабільний Київстар. Дуже зручно зберігати гроші відразу на Київстарі, ніж на Вебмані. Удачі всім, сподіваюся допоміг комусь.

 14. Алла пишет:

  Ну, я зовсім не впевнена, що слід ризикувати виводом своїх кровних зароблених коштів через такий сумнівний обмінник. Тим більше, з таким режимом роботи. Краще вже перевіреним способом – через Київстар.

 15. Олеся пишет:

  Страшнувато виводити інтернет-гроші таким чином. Та й немає особливо можливості ловити потрібний час. Як на мене – то краще вже через банк так, законно. Ось що зовсім не подобається – це вивід рублів – на гривні міняти – просто драконівський курс виходить. А якщо ще й не вийде вивести описаним способом – це взагалі – повна катастрофа..

 16. Анна пишет:

  Я повністю згодна з тим, що якщо переводити в готівку Веб-мані в Україні за допомогою МІМ, то це буде найнадійніша, дієва і дешева схема. Сама вже перевірила її кілька разів.

 17. Ірина пишет:

  Я, як і Марина, також виводжу свої Webmoney через сайт obmenka.ua. За час співпраці з ним жодних злісних кидків не було. Але я обов’язково спробую скористатися зазначеним тут способом.

 18. Андрій пишет:

  Я випробував цей метод і після 2-х спроб мені цей метод не здався самим надійним. На мій скромний погляд, найкращим методом виведення грошей та найдешевшим – є вивід через Київстар!

 19. Інга пишет:

  Спосіб дуже цікавий і привабливий. Але чому така конспірація виходить з цим сервісом? Всього на кілька хвилин кожен день? Боюся, чи не лохотрон. А раптом він трохи попрацює нормально, а потім привласнить бабло довірливих співгромадян!

 20. Ігор пишет:

  Дуже хороший і дійсно працюючий спосіб переведення в готівку ВебМані грошей в Україну. Особисто випробував його на своєму власному досвіді. Працює цей спосіб на ура. Гроші надходять на наступний день.

 21. Марина пишет:

  Я виводжу вебмані на карту Приватбанку через сайт obmenka.ua. Начебто поки що все влаштовує. Але інша щось теж спробувала б. Хіба мало, умови виявляться більш привабливими.

 22. Юля пишет:

  Цікава виявилася стаття, але виводити гроші таким способом, я б побоялася. Зауважу, що комісія насправді не дуже велика в порівнянні з іншими системами. Але про надійність даного сервісу, мені, на жаль, нічого не відомо. Спробувати я думаю варто, ризик є, але найкращий спосіб перевірити, це тільки на своєму досвіді.

 23. Андрій пишет:

  Треба буде спробувати, хоча звичайно кілька боязно. А раптом і справді візьмуть і не переведуть гроші. Хоча, звичайно з вебмані в Україні тяжко. Приват дозволяє введення вебмані, а от вивести є кілька сервісів. І до речі, не всякий обмінник виводить вебмані. Є варіант – завести яндекс карту. І тоді обмінювати вебмані на Яндекс.Деньги, а їх уже виводити по курсу.

 24. Олег пишет:

  Почитав коментарі, і не знаю що робити, виводити гроші з Webmoney через цей сервіс чи ні … До цього завжди виводив через одну людину з комісією в 10%. Хтось вже виводив через цей сервіс?

 25. Алла пишет:

  Взагалі-то треба буде спробувати. Але якщо чесно, то якось трішки страшнувато. Цікаво, а чому такий обмежений час роботи цього сервісу. Як ви думаєте, з чим це пов’язано?

 26. Ася пишет:

  Я чула про цей МІМ, але, хоч там і відсоток маленький, трохи страшнувато щодо надійності їхньої. Я з ВебМані завжди виводжу через обмінник, але з впевненістю і отримую гроші на наступний день на рахунок. Зате надійно і без ризиків.

Оставить комментарий

Подробнее в WM
Кредит WebMoney
Як дати в борг або отримати кредит WebMoney

Конкуренція на ринку надання кредитних послуг не дрімає, і змушує...

Арешт вебмані
Вивід WebMoney – Київстар – готівка

Отримавши велику популярність у інтернет-користувачів, система «WebMoney» заслужила повагу українського...

Закрыть