Найвигідніший кредит в Україні

Вигідний кредит

Поставивши собі за мету знайти найвигідніший для клієнта кредит в Україні, мені довелося провести велику роботу з моніторингу всіляких варіантів сьогоднішнього кредитування. При цьому, перебираючи кредитними пропозиціями не тільки основних і другорядних банків, але й таких непомітних кредиторів, як кредитні агентства і спілки. Завдання виявилося набагато складнішим, ніж могло здатися на перший погляд. Практично у кожного кредитора є один – два «підводних камені» в тексті їх договорів, на виявлення яких йшло більше часу, ніж на усвідомлення основних параметрів тієї чи іншої позики.

Тому не можу з упевненістю говорити про блискучі результати моїх досліджень, так як на сьогоднішній день існує настільки багато кредитних умов і пропозицій, що пропустити що-небудь дуже навіть легко. Зате з упевненістю кажу про інше своє відкриття – жоден кредитний брокер не стане так ретельно аналізувати кредитний ринок, жодне кредитне агентство не буде витрачати стільки часу для детального вивчення ситуації. Адже їх першорядне завдання полягає в тому, щоб збільшувати число виданих кредитів. А безперервні витрати трудового ресурсу на пошуки оптимального кредиту не є повсякденною необхідністю. Будь-який кредитний брокер, скоріше всього, порадить перевіреного часом кредитора. І не важливо, що на ринку кредитування з’явилися нові «гравці» з більш сприятливими умовами.

Найвигіднішим кредитом в Україні вважаю пропозицію Ощадбанку про кредитування фізичних осіб під 24% реальних річних. Ця кредитна пропозиція не має будь-яких прихованих комісій та додаткових витрат. Ощадбанк можна звинуватити у великому числі різних помилок, які найчастіше пов’язані з некваліфікованим персоналом або застарілим програмним забезпеченням, яке час від часу давало збій. До слова, на сьогоднішній день все програмне забезпечення замінено на повноцінно функціонуючу систему. При всьому великому числі помилок з картковими рахунками, я не знаю випадку, щоб клієнт поскаржився на жорстокість і неправомірність нарахувань за кредитами. У цьому плані клієнти Ощадбанку завжди були спокійні з цілком зрозумілої причини – справа в тому, що Ощадбанк не має системи преміювання за збільшення кредитного портфеля. А значить, працівник банку зробить все, щоб клієнт швидше закрив кредит і більше не «морочив голову».

Умови самого вигідного кредиту
Спочатку хочеться відзначити першу і основну умову – кредит надається тільки клієнтам Ощадбанку, або під поруку клієнта банку. Розуміючи, що ця умова може розчарувати велику кількість потенційних позичальників, хочу тут же висловити своє розуміння цієї ситуації. Справа в тому, що Ощадбанк завжди займав лідируючі позиції у всіх рейтингах і за всіма параметрами. Тому сміливо говоримо про те, що багато хто з нас або є клієнтами цього банку, або мають знайому людину, яку можна попросити виступити поручителем. Розуміючи, що Ощадбанк не проводитиме жодних знущальних репресій у вигляді нарахування зайвих відсотків, таке поручительство не є особливо ризиковою справою. А найголовніше – прийнятна процентна ставка, яка не втопить клієнта в надмірних виплатах. Більше того, знаючи про те, що Ощадбанк завжди займав другу позицію в рейтингу депозитних вкладів, приходимо до висновку, що всі ці вкладники так само є клієнтами Ощадбанку і мають право на оформлення такого привабливого кредиту.

Витрати легко самостійно розрахувати на кредитному калькуляторі. Отримавши 10’000 грн. строком на 24 місяці, позичальник, дотримуючись графіку погашення, зобов’язаний буде повернути банку 12’500 грн. Тим самим, за два роки переплативши всього лише 2’500 грн. Це у порівнянні з іншими кредитними діючими пропозиціями виглядає як дуже вигідний кредит. Таким чином Ощадбанк має можливість надати кредит до 30’000 грн. без застави, але з можливим залученням поручителя.

Знаю, що багато хто з нас звикли бачити і чути про Ощадбанк лише тільки негатив, тому можуть скептично поставитися до можливого оформлення цього кредиту. Але на сьогоднішній день більш вигідних умов мені знайти не вдалося. І якщо ви розглядаєте оформлення позики на суму 20’000 – 30’000 гривень, то я думаю, що раціонально знайти можливість для отримання саме цього кредиту. Так як в країні сьогодні найпоширеніша ставка становить приблизно 70% – 80%, то можна уявити, наскільки велика буде переплата в інших банках. На мою думку, простіше знайти поручителя, ніж переплачувати такі великі відсотки.

В цілому, характеризую кредитування Ощадбанку, як саме вигідне в Україні. Тому сміливо рекомендую його своєму читачеві. Але при цьому, хочу ще раз наголосити на вашій особистій відповідальністі за оформлення того чи іншого кредиту. Адже розплачуватися доведеться вам, і тільки вам.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

8 комментариев к записи “Найвигідніший кредит в Україні”

 1. Юлія пишет:

  Банк Реннесанс кредит гарний тим, що дає кредити майже всім, але я б порадила брати кредит у цьому банку, тільки якщо ви в змозі закрити його на протязі 1-2 місяців. Відсоток у Ренесансу дійсно низький, проте в суму обслуговування кредиту підступно засунута щомісячна комісія за обслуговування кредиту. Є ще додаткові платежі. І якщо підсумувати всі витрати, то це буде не 22% річних, а всі 45%. Крім того, коли б ви не зробили обов’язковий щомісячний платіж, вони проводять його на день пізніше крайнього терміну – здираючи з вас додатковий відсоток штрафу. Тим більше, що банк не самостійний і система відстеження руху грошей настільки складна і закрита, що навіть інспектори банку не можуть відповісти на просте питання про рух грошей по рахунку. Отримати ж довідку про рух по рахунку коштує чималих грошей. Висновки робіть самі!

 2. Дмитро пишет:

  Тема вигідності кредитів актуальна завжди. Тому, додам ще “свої 5 копійок”. Я по-крупному з банками не грав, зайвий ризик не люблю. Але вже 3 роки користуюся кредиткою Приватбанку. Нарікання на його роботу в чомусь обгрунтовані і я їх підтримую. Але, в той же час змушений визнати, що саме у Привата я знайшов самий відповідний мені кредитний механізм: я можу витратити кредитний ліміт на картці повністю і 55 днів не стягується жодних комісійних. Користуюся постійно. Великі довготривалі кредити не раджу нікому, оскільки вони не вигідні по суті.

 3. Олег пишет:

  З автором вищевказаної статті я цілком згоден, так як моя мама теж користується послугами Ощадбанку та процентна ставка погашення кредиту цілком піддається гасінню. Але до слова буде сказано, що особисто я тяжію також і до вигідних умов банку Ренесанс Кредит!

 4. Ася пишет:

  Цікаво, а на споживчий кредит таке є? Я вже рік користуюся у Привата таким кредитом і строго за термінами щомісяця вводжу внесок. Поки проблем не було. І не хочеться думати, що Приватівці щось приховують. Все таки ще сподіваюся на їх чесність.

 5. Нонна пишет:

  В Ощадбанке больше проблем с оформлением кредита, но оно того стоит. Я много перебрала банков, но ниже 30% не нашла. Был печальный опыт с Дельтабанком о внезапном повышении процента, а Ощад, говорят, надежный, просто не разрекламированный

 6. Саша пишет:

  Я думаю, що всі уже зрозуміли, що цей банк зовсім не думає про клієнтів має кучу відділень, тим самим вважає, що є банк номер один. Тим паче головний мінус, що вони беруть всіх людей, навіть тих, які тільки пройшли навчання, після ПТУ.

 7. Ольга пишет:

  Маю соціальну карту в Ощадбанку, але у мене є відкритий кредит у Приватбанку (гарна кредитна історія). Як ви вважаєте чи зможу я відкрити кредит у цьому банку і які документи ще потрібні для оформлення?

 8. Андрій пишет:

  Якщо порівнювати саме грошові кредити, то, напевно, в ваших міркуваннях щодо “Ощадбанку” є сенс. Для порівняння: разом з прихованими комісіями в Пріваті річний відсоток перевищить 36.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Конвертація валюти
Гряде конвертація валютних вкладів у гривню?

З початку 2013 року українських вкладників нервують постійні чутки про...

Іпотека
Отримав іпотеку без згоди дружини? Це шанс!

При оформленні кредиту практично всі банки вимагають від позичальника згоду...

Закрыть