Нова схема будівництва житла

Укрэксимбанк

У західному регіоні України стартувала реалізація нової методики інвестування в будівництво нерухомості. І сталося це досить таки ефективно. Банківська установа Укрексімбанк продовжує подальший розвиток фондів фінансування будівництва (ФФБ), як єдиного і найбільш результативного механізму, за допомогою якого здійснюється покупка нерухомості на первинному ринку фізичними і юридичними особами.
Зокрема, давайте зазначимо, що Укрексімбанк розпочав співпрацю з будівельними компаніями в Львівському регіоні. За безпосередньої участі державної банківської установи, саме в цій області було засновано два ФФБ, призначених для будівельних робіт у Львові та Дрогобичі.
Організація «Галбуд» – це одна з найбільших будівельних компаній у західному регіоні України. Саме тому, в момент залучення даного забудовника Укрексімбанком до взаємного співробітництва, відбулося значне пожвавлення інтересу покупців і будівельників нерухомості до створення ФФБ з обов’язковою участю державної фінустанови. Якщо аналізувати ситуацію з боку захисту прав та інтересів вкладників коштів, це є найбільш надійним методом двостороннього співробітництва будівельних організацій та інвесторів.
Яка ж основна перевага даного способу фінансування? В першу чергу і, напевно, найголовніше – це систематичний контроль Укрексімбанку за виконанням будівельних робіт. Зокрема, здійснюється перевірка відповідності цільового призначення та застосування будівельними фірмами грошових коштів вкладників, згідно з графіком виконання будівельних робіт. На сьогоднішній день, Укрексімбанк є керівником п’яти ФФБ, і крім цього ще п’ять проектів, зовсім у різних регіонах країни, знаходяться на початкових етапах свого розвитку.
Давайте далі розглянемо основні переваги ФФБ, які Укрексімбанк пропонує для забудовника:
1. Ефективність і простота схеми фінансування будівельних робіт порівняно з іншими схемами;
2. Довіра до державного статусу банківської установи, висока рейтингова оцінка міжнародних рейтингових компаній і агентств;
3. Надання банківською установою можливості кредитування проекту для будівельних фірм;
4. Укрексімбанк створює ФФБ для забудовників на абсолютно безкоштовних умовах. Безпосередній прийом коштів на рахунок ФФБ починається після підписання договору про початок будівництва;
5. Інші способи фінансування будівництва відрізняються необхідністю інвестування значних грошових коштів, а також характеризуються ненадійністю та довгим терміном своєї реалізації.
Чим же, все-таки спровокована така активність будівельних організацій? Винятковою довірою до державної банківської установи осіб, які купують житлову площу в новобудовах. Також, не останню роль зіграв і значний рівень досвіду в процесі формування фондів фінансування будівництва та загальна репутація банку. Адже Укрексімбанк характеризується як банківська установа з бездоганною репутацією на міжнародних фінансових ринках, а також як банк, що домігся визнання у 36 світових експортно-кредитних агентств, завдяки позитивним результатам своєї діяльність у сфері експортного фінансування.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Банк банкрут
Банк – щоп’ятниці

З початку 2014 Національним Банком України були прийняті рішення про...

Афери
Страхові афери

Кожна справа, що стосується грошей, як магніт притягує шахраїв. І...

Закрыть