Обережно! Практикант!

Скриншот 04-11-2015 094338

Якщо Вам вкрай необхідно виручити когось із родичів чи знайомих, надавши можливість проходження виробничого навчання чи практики, підійдіть до цього дуже уважно, щоб не отримати великі неприємності та штрафи. Сам мав проблеми з цього питання.
Отже, що необхідно знати.
Є Порядок надання робочих місць для проходження виробничої практики, який затверджений постановою КМУ 07.06.1999 р. №992, згідно якого має бути заключений договір між навчальним закладом та підприємством. Практиканти не входять до складу і штатного розпису працівників підприємства, але на них поширюються норми законодавства про охорону праці (виконання правил охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, правил внутрішнього трудового розпорядку), і вони підлягають соціальному та іншому страхуванню на однакових умовах з відповідними працівниками підприємства.
Вищезазначеним Порядком встановлено, що за фактично виконаний обсяг робіт учнями, слухачами за період виробничого навчання та виробничої практики підприємство нараховує їм заробітну плату відповідно до встановлених систем оплати праці, з врахуванням коефіцієнтів, доплат і надбавок.
При цьому, згідно Постанови КМУ від 22.12.2010 р. №1170 виплати практиканту за виконання ним робіт не включено до виплат, на які не нараховується єдиний соціальний внесок.
Тому, крім виплати практиканту зарплати, необхідно нарахувати та сплатити єдиний внесок.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Підприємцю
EP
Зміна мін. зарплати та ставка єдиного податку

В зв'язку із збільшенням з 1 вересня 2015 року розміру...

Pasport
Мито за закордонний паспорт

Розміри держмита встановлені ще Декретом КабМіну №7-93 «Про державне мито»...

Закрыть