Оподаткування новорічних подарунків

Podarki

Якщо Ви, як роботодавець, вирішили привітати дітей своїх працівників новорічними подарунками, необхідно врахувати наступне: дитячі новорічні подарунки вартістю до 609 грн. не оподатковуються податком на доходи фізичних осіб та не являються базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Але якщо вартість подарунку перевищує цю суму, то він оподатковуватиметься за ставкою 15 або 20%.
Відповідно до норм Податкового кодексу України до загального місячного (річного)оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань, якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі. У 2015 році така сума становила 609 грн.(1218х 50%).
Новорічні подарунки дітям, як і всі речові подарунки, вартістю не більше 609 грн., відображаються у податковому розрахунку за ф.1ДФ. Якщо їх вартість перевищує 609 грн., то такий подарунок відображається у податковому розрахунку за ф.1 ДФ як додаткове благо.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, ДФС, Підприємцю
DFS1
Терміни сплати податків і зборів

Відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу, необхідно сплатити...

Zvitnist
Взяття на облік інвестора

Відповідно до п. 4.5 розділу IV Порядку обліку платників податків...

Закрыть