Плата за землю

Nalog

З 1 січня 2015 року плату за землю віднесено до місцевих податків і зборів (у складі податку на майно).
Тому місцеві ради:
- встановлюють ставки в межах, визначених кодексом;
- приймають рішення до початку наступного бюджетного періоду про порядок надання пільг.
Відповідно до п.п.12.3.4 п.12.3 ст.12 Податкового кодексу ставки плати за землю, що сплачуються на відповідній території, встановлюються і оприлюднюються органами місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування цих ставок. В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше як через рік.
Крім того, відповідно до п.284.1 ст.284 Кодексу органи місцевого самоврядування при встановлені ставок плати за землю мають право встановлювати пільги щодо земельного податку.
При цьому, ради не мають права встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків і зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і фізичних осіб або звільнити їх від сплати.
Підставами для надання податкових пільг є особливості, що характеризують певну групу платників податків, вид їх діяльності, об’єкт оподаткування або характер та суспільне значення здійснюваних ними витрат.
Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року, податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Земля
ESV
Продаж підприємцем власного майна оподатковується!

Дохід, отриманий фізичною особою-підприємцем від продажу власного рухомого майна, підлягає...

Російський стандарт
Відповідальність за готівку

Підприємці, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі...

Закрыть