Платежі та перекази з дому

Интернет банкинг

Сучасне життя наскільки швидке і стрімке, що часом зовсім немає часу на відвідування фінансових установ. А будь-які фінансові питання, по яких необхідно звернутися в банк, рано чи пізно виникають абсолютно у кожної людини.
Комусь необхідно оплатити комунальні послуги або заплатити за телефон, а комусь гостро потрібні гроші і необхідний кредит. Процедура відвідування банку займає певний час адже необхідно відкласти інші справи, і щоб у Вас була можливість, і банк в цей час працював. Потім вистоювати в черзі, а може навіть і не один раз. Для спрощення вирішення фінансових питань, зараз багато банків пропонують сучасні та прогресивні технології їх вирішення, які допоможуть вам зробити необхідні платежі та перекази, навіть не виходячи з дому.
Банками розроблені і впроваджені онлайн – заявки на кредит, що дозволяють отримати позикові кошти за максимально короткий термін. Також, без відвідування банку ви можете вибрати найбільш прийнятні для себе умови по кредитах і депозитах, просто відвідавши за допомогою інтернету офіційні сторінки банків, які вас цікавлять . Зараз на своєму сайті кожен банк розміщує всі депозитні та кредитні програми, а також депозитні та кредитні калькулятори, завдяки яким можна попередньо розрахувати щомісячну суму до погашення по кредиту, або належну суму відсотків по депозиту. Подавши заявку на кредит онлайн, ви не тільки заощаджуєте час на відвідування банку, а й зможете швидше отримати позику, відвідавши банк всього один раз, безпосередньо для отримання грошей.
Також банки пропонують скористатися послугою Інтернет-банкінг, завдяки якій тепер немає необхідності вистоювати в черзі в банку, а можна зробити безліч фінансових операцій в комфортній для вас обстановці. Все що для цього необхідно – комп’ютер з доступом в Інтернет. Підключивши дану послугу, ви отримуєте можливість вирішувати необхідні вам фінансові питання в будь-який зручний час.

Які операції можна виконати за допомогою Інтернет- банкінгу:
• переглядати стан вашого банківського рахунку;
• формувати виписки по рахунку за період, що вас цікавить;
• оплачувати комунальні платежі та послуги зв’язку, в тому числі міський і мобільний телефон;
• здійснювати переказ коштів на ім’я фізичних або юридичних осіб;
• погашати свій кредит ;
• відкривати і поповнювати депозит;
• переглядати інформацію і графік погашення за вашим кредитами ;
• бути завжди в курсі стану свого депозиту ;
• створювати шаблони документів ;
• отримувати відповіді на запитання від працівників банку шляхом онлайн спілкування.

Інтернет-банкінг зараз завойовує все більше і більше користувачів, які високо оцінили перевагу даної послуги. Адже після її підключення, ви забудете про поспіх і відвідування банку з кожного питання. Тепер, в зручній обстановці, ви зможете спокійно і виважено здійснити необхідний вам платіж, або переглянути залишок коштів на своєму рахунку або картці.

Також, дуже зручна послуга, яку пропонує практично кожен банк для власників банківської картки – підключення до послуги «Мобільний банкінг». Завдяки даній послузі, ви завжди будете в курсі всіх надходжень і знімання коштів, а також інших дій, пов’язаних з вашою карткою . При здійсненні будь-якої операції вам буде приходити смс на мобільний телефон.

Для того щоб полегшити собі життя і вирішувати необхідні питання не виходячи з дому, все що необхідно, це будучи клієнтом банку, що пропонує дану послугу, зареєструватися на його сайті. Зараз багато банків пропонують такий сервіс – ПриватБанк, Ощадбанк Росії, ВТБ та інші.
І при вирішенні питання, в якому банку брати кредит або оформляти карту, більшість клієнтів одним з важливих критеріїв вважають саме наявність інтернет-банкінгу.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

13 комментариев к записи “Платежі та перекази з дому”

 1. Катя пишет:

  Не люблю співпрацювати з банками, але так як отримую зарплату через Приват банк, то постійно користуюся їх інтернет банкінгом. Дуже зручна система, не потрібно бігти до терміналу і втрачати дорогоцінний час в чергах. Користуюся практично всіма послугами і найголовніше – не потрібно виходити з дому чи офісу. І швидкість переказів відмінна.

 2. Артур пишет:

  По-моєму, ця можливість вже давно стала просто необхідністю. Я вісімдесят відсотків всіх платежів проводжу через інтернет-системи. Навіть всі кредити плачу через Приват 24. Єдиний мінус – періодичні “глюки” системи.

 3. Галина пишет:

  Повністю підтримую думку про онлайн-банку “ПриватБанк”. Постійно чоловікові купую квитки на потяги, поповнюю родині рахунки, роблю перекази між картками. Дуже зручно!

 4. Ася пишет:

  Щодо Привата повністю згодна, тому-що сама є його клієнтом. Мені особисто дуже подобається послуга Інтернет-банкінгу. Це настільки зручно, що я з дому можу проплачувати всі послуги та проводити перекази на інші рахунки. До того ж, така послуга дає безпеку клієнту, коли йдеться про великі суми переказу. Вважаю за такими послугами майбутнє.

 5. Іван пишет:

  Хочу приєднатися до позитивної думки про інтернет банкінг. Дуже зручно здійснювати платежі в зручний час, особливо якщо живеш на перефирії. Користуюся Приват24, і іноді Ощадбанком. Все чудово!

 6. Володимир пишет:

  Користуюся інтернет-банкінгом від ПриватБанку зовсім недавно, але оцінив вже всі переваги сервіса. Проживаю у віддаленому від міста селі і дуже зручно, не виходячи з дому, через Приват24 поповнювати мобільний, платити за інтернет, здійснювати грошові перекази і контролювати рахунки.

 7. Аля пишет:

  Мені поки що доводилося користуватися тільки сервісом Приват24. І він мені дуже подобається, все доступно, все зрозуміло і немає ніяких проблем. У банк ходжу тільки коли закінчується термін картки.

 8. Вермонд пишет:

  Користуюся давно інтернет-банкінгом Приват24. І додаток приват24 на телефоні є. Дуже зручно. В основному поповнюю рахунок мобільного, стежу за заборгованістю. Комуналку плачу теж через приват, але через касу.

 9. Дмитро пишет:

  На сьогоднішній день послуги інтернет-банкінгу дуже затребувані на ринку. Я сам частенько ними користуюся. Приват24 – кращий, потім йде ПУМБ-онлайн, ну а далі ПТ Клік.

 10. Олена пишет:

  Я дуже часто користуюся інтернет-банкінгом. Це дуже зручно. Я користуюся послугами Укрсоцбанку. Всі операції проходять дуже швидко. А стояти в чергах – це вже ні.

 11. Еля пишет:

  “Інтернет-банкінг” – це відмінна річ. Вона дуже багато заощаджує часу. А послуга “Мобільний банкінг” дозволить завжди бути в курсі і можна буде контролювати завжди свій рахунок. Майбутнє за цими послугами, так як у людей залишається все менше і менше часу на відвідування банку, а інтернет у всіх є.

 12. Іван пишет:

  Самий якісний інтернет-банкінг на сьогоднішній день на мій погляд у Приватбанку і у ПУМБу. Всі можливі операції, аж до відкриття рахунку, можна здійснити онлайн.

 13. Світлана пишет:

  Мати під рукою комп’ютер з інтернетом і мобільний телефон дуже зручно. Це економить час і сили. Сама оплачую комунальні платежі та мобільний зв’язок за допомогою Інтернет-банкінгу. А потім ще всі ці операції можна проконтролювати через смс.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Реструктуризация
Детально про отримання реструктуризації

На сайті були розміщені кілька матеріалів про реструктуризацію , але...

Реструктуризация
Що таке реструктуризація і як її отримати

Попередня стаття "Реструктуризація чи новий кредитний договір?" викликала досить жвавий...

Закрыть