Податкова знижка на другу вищу освіту?

Податковий кредит

Відповідно до п. 166.3.3 Податкового кодексу, громадянин може включити до податкової знижки здійснені витрати на отримання професійної або вищої освіти його або члена його сім’ї 1 ступеня споріднення (який не одержує заробітної плати). Але ця сума не може бути більшою 1710 грн в місяць (в 2015 році).
Отримання другої вищої освіти є складовою вищої освіти, і компенсацію її вартості можна включати до податкової знижки.
При цьому, надання гуртожитку віднесено до житлово-комунальних послуг, і на кошти, сплачені за проживання, податкову знижку отримати не вдасться.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Податк. кредит
Скриншот 05-11-2015 202856
Сплата ЄСВ спрощенцем при припиненні

Підприємці - спрощенці при припинення діяльності мають сплатит ЄСВ навіть...

Orenda
Пільги по земельному податку

Стаття 281 Податкового Кодексу визначає категорії громадян, які звільняються від сплати...

Закрыть