Повторна реєстрація договорів на ЕЦП

ETSP

Перед Новим роком всі, хто подає податкову звітність за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП), були здивовані необхідністю поновлення договору з фіскалами про визнання електронних документів, навіть якщо термін дії цього договору не завершився. І як завжди, створені нам проблеми пояснили турботою про нас. Це сталось тому, що було доопрацьовано електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів».
Ось як пояснюють це самі податківці.
Робота сервісу направлена на покращення сервісного обслуговування платників при поданні податкових документів в електронній формі.
Починаючи з 25 листопада 2015 року Державною фіскальною службою України спрощено процес укладання Договорів про визнання електронних документів з територіальними органами ДФС, а саме, платник має укласти один Договір з територіальним органом ДФС за основним місцем обліку. До Договору додаються посилені сертифікати відкритих ключів. Для формування та подання Договору розроблено нову форму (код форми 1391004).
Крім того, запроваджено новий електронний сервісу управління ЕЦП.
Цей сервіс дає можливість керівнику вносити до системи подання документів в електронному вигляді інформацію щодо сертифікатів відповідальних осіб та самостійно визначити термін, на який відповідальній особі надано право підпису податкових документів (в межах строку дії сертифікату такої відповідальної особи). Також в повідомленні може надаватися інформація щодо нового сертифіката керівника (до закінчення строку дії попереднього сертифіката) або бухгалтера.
Для формування та подання платниками інформації щодо ЕЦП в електронному вигляді розроблено нову форму повідомлення (код форми 1391102). До повідомлення додаються сертифікати відповідальних осіб, зазначених у ньому, та підписуються ЕЦП цих осіб.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, ДФС, Підприємцю
Podarki
Оподаткування новорічних подарунків

Якщо Ви, як роботодавець, вирішили привітати дітей своїх працівників новорічними...

DFS1
Терміни сплати податків і зборів

Відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу, необхідно сплатити...

Закрыть