Позапланова документальна невиїзна перевірка

DFS1

Документальна перевірка має проводитись з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків і зборів, дотримання валютного та іншого законодавства, законодавства щодо оформлення трудових відносин, на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, а також отриманих контролюючим органом документів та податкової інформації, у тому числі – за результатами перевірок інших платників податків.
Документальна невиїзна перевірка проводиться в приміщенні контролюючого органу.
Порядок проведення документальних позапланових перевірок регламентовано ст.78 ПКУ, якою визначені обставини, при наявності яких можуть здійснюватися такі перевірки.
Документальна невиїзна перевірка здійснюється лише на підставі зазначених у п.п. 75.1.2 п. 75.1 ст. 75 ПКУ документів та даних, наданих платником у визначених кодексом випадках (або отриманих в інший спосіб, передбачений законом) та виключно на підставі наказу керівника контролюючого органу, і за умови направлення платнику рекомендованим листом з повідомленням про вручення (або вручення під розписку копії вищевказаного наказу) та письмового повідомлення про дату початку і місце проведення такої перевірки.
Порядок надання документів для перевірки встановлено Ст. 85 ПКУ.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, ДФС
Orenda
Нова земельна ділянка у власності

Відповідно до п. 286.2 Податкового кодексу, платники плати за землю...

Mutnutcja
Забираємо товар зі складу митниці

Видача товарів, транспортних засобів комерційного призначення зі складу митниці здійснюється...

Закрыть