ПРИВАТБАНК. Умови – супер. Штрафи – теж!

Споживчий кредит

Створивши прекрасні умови для отримання кредиток, Приватбанку вдалося видати найбільше число кредитних карт в Україні. Охопивши своїми кредитами всю країну, цей фінансовий заклад створив прекрасно працюючу систему розповсюдження кредитних карт. Дійсно, його кредитні пропозиції мають найкращі умови на тлі всіх інших позик в нашій державі. Одночасно з цим, його система нарахування штрафних санкцій – найжорстокіша. Саме з цієї причини багато хто з нас довгий час не можуть закрити кредит у ПриватБанку.

Найпростішим способом не мати проблем від цього кредитора, є тільки один вірний варіант – не брати кредит у ПриватБанку:))) Всі інші варіанти не можуть гарантувати клієнтові відсутність непередбачуваних нарахувань відсотків, пені і всіляких штрафів.

Насправді, ПриватБанк створив унікальну в своєму роді систему нескінченного викачування грошей зі своїх клієнтів – але тільки за кредитними картками. Всі інші його банківські пропозиції є прекрасними фінансовими інструментами. Внутрішньобанківські перерахування коштів за допомогою системи «Приват24» викликають навіть почуття поваги до цього банку. Зручні і швидкі грошові перерахування за допомогою терміналів настільки розбалували нас, що ми сьогодні вже вважаємо за «норму» моментальне і безкоштовне поповнення картки. Виведення коштів з вебмані на картку ПриватБанку є безперечним лідером за кількістю операцій. А ось кредити ПриватБанку мають великий мінус.

Почну з того, що співробітники ПриватБанку вводять клієнтів в оману складними поясненнями про правильність користування та погашення кредитного ліміту. Звичайно, не виключаю можливості, що самі клієнти можуть щось не зрозуміти навіть після самого детального пояснення. Але серед «нерозуміючих» є багато людей досить освічених, і з чітким уявленням про кредитування, яким просто не пояснили елементарні, але важливі умови нарахувань.

Основна і найпоширеніша помилка багатьох позичальників ПриватБанку полягає в тому, що плануючи погасити заборгованість на кредитній карті, ми приходимо до відділення, дізнаємося суму, погашаємо її, і побачивши відсутність боргу на рахунку, спокійно йдемо додому. Помилка полягає в тому, що перш ніж погашати заборгованість, потрібно у менеджера кредитування отримати точну суму відсотків, яку банк нарахує в кінці місяця, і оплатити її заздалегідь. Тобто поповнити рахунок не тільки на суму тіла кредиту, але і з урахуванням майбутніх нарахувань.

Адже погасивши таким чином кредит, позичальник отримує довідку про відсутність заборгованості на сьогоднішню дату, і вона відповідає дійсності. А в перший день наступного місяця банк нараховує відсотки, тим самим утворивши на карті «мінус», про який клієнт не знає. З плином часу цей навіть невеликий «мінус» починає «обростати» штрафами, пенею і нарахованими відсотками. Поки заборгованість невелика, на неї ніхто не звертає уваги. Але як тільки її розмір досягає кілька тисяч гривень, банкіри відразу починають тероризувати нічого не підозрюючого клієнта.

Потрапивши в подібну ситуацію, позичальник не в змозі що-небудь змінити або яким-небудь способом довести свою невинність, так як на всіх банківських документах своїм підписом підтвердив повне розуміння запропонованої йому кредитної послуги, а значить – повинен був знати про майбутні нарахуваннях. Іншими словами, банк ні в чому не винен – ​​клієнт сам спровокував прострочення.

Бажаючи погасити заборгованість перед ПриватБанком, обов’язково потрібно проконсультувавшись з менеджером кредитування, отримати точну суму майбутніх нарахувань, і закриваючи заборгованість, завбачливо її оплатити. А ще краще, якщо ви (на всякий випадок) поповните рахунок на 20 грн. більше – щоб уникнути непорозумінь, які згодом можуть дорого обійтися.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

23 комментариев к записи “ПРИВАТБАНК. Умови – супер. Штрафи – теж!”

 1. Анжелина пишет:

  Жуткий банк. Не советовала бы кому-нибудь брать кредит Приватбанка.
  С кредитного лимита в 5400грн. сумма возросла за 2 года до 40тыс.грн. Идёт в ход обман, различные трюки по выманиванию денег, типа заплатите такую-то сумму, напишите заявление по списанию остальной части и ваши долги будут погашены. Потом выставляют ещё счета, не объясняя откуда такие суммы, нет прозрачности, а главное порядочности сотрудников. Задача одна- выкачать деньги с клиента.

 2. ІРА пишет:

  взяла 1000, ЗАБУЛА. не ДЗВОНИЛИ, ПОДЗВОНИЛИ ЗА ДЕЯКИЙ ЧАС- СПЛАТИЛА 5500 ГРН.

 3. Тарас пишет:

  Банк паршивий. А от з автором статті не згоден. Як це банку подарувати 20 грн.коли він і так на тих проценташ і штрафах нех….. заробив

 4. Аноним пишет:

  блін а якже там зараз начисляється ці всі проценти якщо я наприклад пару місяців не гашу ті кошти які брала з Універсальної картки?? я просто опинилася на деякий час без роботи тоді

 5. Харків пишет:

  Повністю згодна з автором статті. Через мою неуважність і повну відсутності виразних пояснень з боку співробітників Привата, втратила 3,5 тисячі гривень (у штрафах, недоплата комісії, пені, відсотки за овердрафт, процентов за користування карткою і т.д) А сам кредитний ліміт був 7 тисяч гривень! Смішно і прикро! Сама себе виню, тепер надалі буду перевіряти кожну кому! До речі, до пори- до часу мені Приват так само співав: “все хорошо, прекрасная маркиза…”

 6. Аноним пишет:

  Років 5 назад взяла в кредит телефон,через цей банк. У мене його відкупила подруга,домовились,що вона виплачуе в банк,так,як їй нараховують дар.плату на картку Приват.Б. виявилось,що вона не сплатила зовсім цей кредит. Хто з таким зіштовхувався? З 1000грн. За 5 років набігло мабуть значна сумма. Де подруга,навідь не уявляю…

  • Аноним пишет:

   по идейи если прошло время три года и тебя на суд не передали тогда на суд уже не передадут так как срок кредитного дела истек . и кредит тебе больше некто не даст так как кредитная история испорчена .

 7. Ігор пишет:

  Навіть враховуючи найжорсткіші штрафні санкції, які застосовує цей банк – він таки залишається найбільшим і найнадійнішим банком України. Я вже багато років є його клієнтом… Так, недоліки помічав, але 100% безпеку депозиту і багато іншого працює тільки на його позитивну репутацію.

 8. Кирил пишет:

  З потребою в кредиті я зіткнувся влітку, коли ми з родиною почали збиратися у відпустку. Після численних марних спроб отримати кредит в чернігівських банках, дорога привела в Приват-банк. Питання брати кредит або оформляти кредитну карту допомогла вирішити консультант відділення, доступно пояснивши всі переваги та недоліки даного виду кредитування. Оформлення зайняло не більше півгодини, благо у мене була з собою довідка про доходи та всі необхідні документи. Оперативність була приємною, а консультація вичерпної, в тому числі – по заборгованостях. Нічого складного, як виявилося, немає в тому, щоб цих заборгованостей не було: вчасно класти на рахунок мінімальний платіж і вчасно оплачувати процентну ставку по кредиту. І тоді нічого не треба буде придумувати і просити додатково будь – які документи у банку – досить зберігати ретельно чеки по платежах. Банком задоволений, і претензій немає зовсім ніяких .

 9. Марія пишет:

  У вересні оформила в банку кредитну картку. Задоволена. Оплачую мобільний зв’язок перебуваючи вдома – зручно. Купую по картці товари і продукти. Мені подобається. Єдиний недолік – після оформлення картки відразу кредитні кошти надали тільки на 300 гривень, збільшили суму через місяць.

 10. dj.rv пишет:

  Не знаю як у інших, але у мене з Приватом абсолютно нормальні стосунки. Свого часу депозит розміщував, а ось недавно кредит оформив. Плачу вчасно, штрафів немає.

 11. Микола пишет:

  Я один раз узяв кредит у цьому банку. До слова, великих проблем з отриманням і платежами не було, і розрахувався за цим кредитом вже майже рік. Але банк ні як ні хоче залишити мене в спокої – всі намагаються “впаяти” свою кредитну карту. Вже в сотий раз їм пояснюю, вона мені непотрібна, проте дзвінки йдуть один за одним.

 12. Наталі пишет:

  Приватбанківські штрафи вражаються жорсткістю: понад 5 днів прострочки – плати 50грн.+пеня, а якщо понад 30 днів – то вже 500грн.+пеня! просто жах якийсь! Добре, що стараюся вкладатися в пільговий період.

 13. Олександр пишет:

  Вже десять рокив користуюся банковською картою вид Приватбанка, намагаюся сплатити борг в пильговый период – 55 днив и дуже задоволений умовами. Але не знав, що при закрытти рахунку може бути така не дуже приемна история с заборгованистю, буду мати це на увази. А так роботою з банком задоволений, перевод грошей з Вебмани на карту проходить швидко, и банкоматив по всьому мисту цього банка дуже багато.

 14. Юлия пишет:

  Пользуюсь услугами Приват банка достаточно давно. Еще с момента учебы в университете. Нравятся условия по кредитным картам. Очень удобно, что погашать кредит можно в течении практически двух месяцев. И не переплачивать процент. В целом условия мне нравятся, главное не забывать погашать кредит вовремя.

 15. Манжос пишет:

  У “Приватбанку” досить непогані умови по кредитній картці “Універсальна”. Сам користуюся нею вже років 5. Своєчасно розраховуюся, намагаюся вкластися у пільговий період.

 16. Юрій пишет:

  Я вже 10 років співпрацюю з Приватом. Користуюсь кредиткою на всі 100. Проблем ніколи не мав і про можливі штрафи мене завжди попереджали за декілька днів по телефону.

 17. Віктор Драч пишет:

  Вцілому по кредитних картках Привату досить непогані умови. Але й штрафи серйозні. Тому, отримуючи картку, необхідно грунтовно вивчати договірні умови кредиту.

 18. Стефания пишет:

  У моей семьи прекрасные отношения с ПриватБанком.Мы уже много лет берем кредиты в этом банке и ни каких проблем у нас не было.У них много разных акций ,которыми можно воспользоваться,что мы с успехом пользуемся.Много бытовой техники я взяла в кредит благодаря этому банку.Если есть какие-то проблемы,то всегда их можно решить в банке.Весь персонал банка очень дружелюбный и всегда пойдет на уступки.

 19. Lolka пишет:

  Прочитала статтю та й жахнулася. Адже два роки тому, отримуючи картку студента, мені було нав’язано кредитку. Стипендії, на жаль, я давно не отримую, а картки й досі лежать. Чи може Приватбанк мені навішати боргів? І що мені далі робити?

 20. Fronoll пишет:

  Не розумію вас Андрій. Я маю про цей банк лише добрі відгуки. Так, вони дають кредитку, але вони й не змушують Вас одразу нею користуватися. Та взагалі – це лише ваше бажання. Захотіли – да, якщо ні – то з вас ніхто грошей брати не буде. Я користуюсь послугами привату вже давно, перевід грошей приходить швидко. Зараз ось треба знову картку оформляти, та я це залюбки зроблю.

 21. Андрій пишет:

  Люди,ні в’якому не зв’зуйтесь з приватом.Я прийшов зробити собі картку мені до неї зразу дали кредитку.Хотів відмовитись,сказали це не можливо,вона обов’зково йде з основною(брехня,знав,але не хотів витрачати час на сперечання).Почали відразу вішати лапшу про супер умови на кредитці,поки не сказав,що я її не буду активувати,а подорозі викину.

  • Надія пишет:

   Так я не зрозуміла, Андрію, вони згодились на те, щоб не нав’язувати вам кредитку, чи все-таки дали? Дійсно, її за бажанням можна просто не активувати.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Кредитная история
Кредит з “зіпсованою” кредитною історією, або скільки коштує “чорний” брокер

Маючи ідеальну кредитну історію, багато хто навіть не здогадується, наскільки...

Кредит пенсіонеру
Як взяти кредит пенсіонеру

Розглядаючи сучасне кредитування, звертаємо увагу на дуже скромний пакет пропозицій...

Закрыть