Приватний кредит. Ч.1

Приватний кредит

Аналізуючи сьогоднішній стан кредитування в Україні, в наше поле зору потрапляють, в першу чергу, великі гравці – банки, які своїм існуванням зобов’язані кредитного продукту. Далі ми стикаємося з кредитними брокерами, агентствами та кредитними спілками. Але, незважаючи на існування таких важливих і вже шанованих гравців на арені українського кредитування, існують непримітні і безперспективні на перший погляд кредитори, але це тільки на перший погляд …

Так, як кредитування не терпить поверхневого вивчення, то для того, щоб оцінити їх міць і конкурентоспроможність, варто більш детально вивчити кожну окремо взяту сферу:

1. Банк. Якщо відкрити список всіх дозволених на законодавчому рівні можливостей банківської діяльності, то виявиться, що банки можуть забезпечити робочими місцями чверть країни. При цьому кожен співробітник буде займатися окремим напрямом фінансових операцій, і використовувати індивідуальний інструмент впливу у своєму вузькопрофільному напрямку.

Але банки нашої держави, виявивши найбільш перспективні напрямки отримання доходів, відверто закинули інші ніші і цілеспрямовано переключилися виключно на два банківських продукти: депозит і кредит. Так, як банки відкривають самі найзаможніші люди будь-якої держави, то ці фінансові установи спочатку мають великий капітал на рекламу своїх продуктів. Додамо до цього професійних маркетологів, і в результаті отримуємо гримучу суміш банківської інформації, на підставі якої і відбувається заманювання клієнтів.

Вклавши колосальні кошти в приміщення, програмне забезпечення, навчання співробітників, рекламу і в дорогий управлінський апарат, банк змушений піднімати процентні ставки по кредитах – інакше такі витрати не окупити. Тому кожен клієнт, отримуючи кредит у банку, повинен розуміти, що саме за його гроші і відбуваються ремонти будівель, високооплачувана зарплата персоналу і дороге утримання інкасації. Саме цими факторами і викликана висока процентна ставка за всіма діючими кредитними пропозиціями на території всієї України.

2. Кредитні агенства і брокери. Найчастіше це невеликі компанії, що укладають договори з банками про надання клієнтів на оформлення чинного кредитної пропозиції від дружнього банку. Зали й приміщення таких контор виглядають досить скромно, а значить – не вимагаю істотних витрат. Персонал проходить навчання самостійно, без попередніх дорогих курсів. Тому їх професіоналізм залежить виключно від тиску безпосереднього начальника на працівника фронт-офісу. Дохід такі співробітники мають тільки лише за залученого клієнта. Тому контора не несе витрат на заробітну плату. І цілком природно, що такі установи не впливають на ринок кредитування. Так як агентство є посередником, то клієнт зі стандартним мисленням скоріше всього його обійде, звернувшись прямо в банк, тим більше що розвішані по стінах «Свідоцтва» на сьогоднішній день нікого не вражають. А якщо агентство заявить, що кредитує самостійно без банківської підтримки, то таке кредитування сучасний українець намагається обійти стороною.

3. Приватний кредит. Багато жителів нашої країни навіть не здогадуються про існування ринку приватної позики, але він дійсно існує. І ця ніша досить затребувана у вузькому колі людей.

Існує ряд обставин, які змушують нашу людину звертатися за допомогою приватних інвесторів. А так, як таких інвесторів дійсно багато, то виходить ціла фінансова структура, захована в тіні від українського законодавства і Національного Банку. Її дії не можна назвати протизаконними. Але одночасно з цим, цих людей ніхто не уповноважив виконувати функції кредитора. А вже тим більше – про контроль або правомірні відносини між кредитором і позичальником мова не йде. Адже дані особи укладають між собою домовленість з обопільної згоди і на добровільних підставах.

Є категорія людей, яка мала сумний досвід спілкування з банком, і сильно постраждала від такої співпраці. “Рана” зароблених тяжкою працею, але назавжди втрачених грошей, ще довго нагадуватиме про безжально нараховані відсотки по кредиту. Саме з цієї причини такі люди більше ніколи не звернуться в банк з повторним проханням позичити грошей. Але й сам банк буде проти надання кредиту клієнту, який створив йому ряд проблем при поверненні наданого грошового ресурсу. Тому, величезний список «злісних неплатників» позбавлений права на фінансову підтримку від банківської сфери.

Частина населення, яка має стабільний дохід, але їх трудова діяльність не передбачає офіційного працевлаштування, так само приречена на відмову в послугах банківської кредитної пропозиції. Такі люди як будівельники, приватні ремонтники або люди з постійним виїздом за кордон (на заробітки), не зможуть надати банку довідку про доходи, хоча мають його, і в змозі погасити необхідну суму за короткі терміни.

Як бачимо з вище перерахованих прикладів, людей бажаючих отримати фінансову підтримку від приватної особи достатньо багато. А якщо ще врахувати швидкість надання і процентні ставки по приватній позиці, то чисельність претендентів на такий кредит значно збільшиться.

Продовження теми…

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

11 комментариев к записи “Приватний кредит. Ч.1”

 1. Юля пишет:

  Помогите умоляю

 2. rosili пишет:

  Фінансування проекту

  Фахівець із реального споживача, кредитні брокери допоможуть вам знайти найбільш підходяще фінансування для вашої ситуації. Структура Alicia aide finance пропонує вам довгострокові фінансові або інвестиційні проекти, у реалізації ваших мрій, щоб досягти ваших цілей у межах від 2000 до 10000000 євро за найшвидшими способами оплати. Для аварійних заходів звертайтеся до керівництва структури на свою електронну адресу: aliciapiresfinance@gmail.com

 3. franajaroslav пишет:

  Кредитна пропозиція – кредит franajaroslav07@gmail.com

  franajaroslav07@gmail.com

  Привіт пані та сер. Я пропоную кредити кожному, хто може повернути нам річну процентну ставку 2%. Повернення коштів буде скореговано відповідно до вашого місячного бюджету. Наші умови прості та чітко визначені. Ви можете отримати позику від 2 000 до 90 000 000 євро залежно від вашого вибору. Можна визначити повернення вашого місячного бюджету. Електронна пошта: franajaroslav07@gmail.com

  Дякую за ваше розуміння

 4. оксана пишет:

  терміново кредит 100 тис. під проценти

 5. Ірина пишет:

  Я багато відгуків прочитала, і хороших і поганих, але мені здається, що ми самі десь винні, що нам відмовляють не тільки банки, але і приватні інвестори! Я звернулася за однією адресою і повністю розповіла про свою проблему і про те, що мені терміново необхідний займ! Я не стала оскаржувати умови і через два дні отримала необхідні кошти! Велике спасибі!

  • мирослава пишет:

   Ірина дайте будь ласка адрес свого кредитора дуже прошу

  • Надiя пишет:

   Ірино, дайте будь ласка адресу вашого кредитора.

  • іра пишет:

   дуже прошу можете дати телефон вашого кредитора .незнаю до кого ще звернутися .

  • Наталія пишет:

   Ірина,я Вас дуже прошу напишіть мені на почту,адресу вашого,кредитора,дуже потрібна допомога,а всюди одні шахраї. Буду Вам дуже вдячна

 6. radiopodarok пишет:

  Данный пост реально помог мне принять очень важное для себя решение. За что автору отдельное спасибо. Жду от Вас новых постов!

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Як не дати собою маніпулювати
Як не дати собою маніпулювати

Як не дати собою маніпулювати Ч.2 Як не дати собою...

Кредитне агенство
Кредитне агенство

При всьому сьогоднішньому великому виборі банків, що займаються кредитуванням, основна...

Закрыть