Про автора

Predprinimatel i registrator

Я звик бути чесним. Думаю, що це найкращий метод спілкування. Тому-що довір’я (після нашого життєвого часу) – найважливіший ресурс. І признаюсь читачам сайту – переважна більшість матеріалів, що стосуються роботи банків (і найголовніше – як захиститись від їх свавілля нашим простим громадянам) написані на моє замовлення (звичайно – з відповідною оплатою) дуже професійним банківським працівником. Тому переконаний, що сайту, рівного за поданою для клієнта банку інформацією, просто немає.
Щодо мене. Маю досить вагому судову практику, яку отримав під час роботи на посаді державного реєстратора (7 років, з моменту впровадження в 2004 році). Але державна служба, якщо не використовувати її «можливості», дає матеріальне забезпечення лише для виживання. Тому прийшло реальне розуміння, що людина – сама «коваль свого щастя».
І з 2011 року я – приватний підприємець (зараз – закрив), юрист (вже – директор) підприємства, власник інтернет-магазину, під замовлення відкриваю-закриваю фірми області, консультую державних реєстраторів (і адвокатські контори) з усіх регіонів України, роблю сайти під замовлення, веду кілька сайтів, блогів та соціальних сторінок.
Свій перший сайт, саме по напрямку професійної діяльності – «Все про державну реєстрацію» (problem-net.com, створений в 2011 році), після того, як кількість його відвідувачів перевищила 2500 в день, я продав в 2013 році, в зв’язку із тим, що мене просто засипали питаннями, відповіді на які займали занадто багато часу, а об’єм інформації, щодо якої постійно відбувались зміни, був неймовірно великим. При цьому заробіток з сайту був просто смішним, в порівнянні з іншими моїми проектами. В даний час цей сайт просто вмирає, тому-що ніхто не працює над оновленням інформації.
Тому саме зараз я вирішив повернутись до своєї основної спеціалізації, та викласти на цьому сайті всю найголовнішу та найсвіжішу інформацію, яку необхідно знати приватним підприємцям та юридичним особам. При цьому прошу Вас віднестись із розумінням то того, що я, можливо, не завжди буду відповідати на Ваші запитання, задані чи у вигляді коментаря до статті, чи на мій мейл bankikredit@ukr.net.
Все-таки цей сайт – комерційний проект. І витрачати свій час, який можна досить пристойно монетизувати в іншому проекті, я буду лише у випадку дійсно цікавої комерційної пропозиції.
Як бачите, я максимально відвертий. Але, саме тому, що це є комерційний проект, інформація на сайті тільки необхідна, важлива, і цікава користувачам інтернету та банківських послуг.

З повагою
Валентин Бондар

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Про автора
Суд з банком
Чи вистачить коштів на справедливий суд?

З 1 вересня 2015 року наберуть чинності зміни щодо сплати...

Реструктуризация
Реструктуризація валютних кредитів – спасіння чи крах??? Ч.2

Перед тим, як викласти думки експертів щодо впливу прийнятого Закону...

Закрыть