Розслідування клієнта Укрсоцбанку. Ч.2

Ukrsotcbank

Допоможіть прорвати інформаційну блокаду!
“Кравчучка” ніколи не стане мерседесом. Кілька разів перепроданий Укрсоцбанк під вивіскою «UniCredit Bank» КОЛИСЬ, МОЖЕ, СТАНЕ ЄВРОПЕЙСЬКИМ. (цей коментар був видалений)

Вимушений залишити черговий відзив на цьому поважному сайті. Прошу не видаляти мій відзив. Обіцяю – довго не буду турбувати. Кілька моїх відзивів Укрсоцбанк (ТМ «UniCredit Bank») залишив без коментарів. Певно, такі відзиви ретельно вивчаються і коментар від банку буде дуже ґрунтовний. Гоню від себе думку, що Укрсоцбанк міг зайняти позицію персоналу деяких закладів харчування, які перевіряє на чесність тендітна білявка-ревізор О.Фреймут та які відстоюють своє право на брудні келихи, ховаючись від незручних запитань, при цьому, персонал таких закладів демонструє камері та громадськості свої спини або більш м’які місця. Закритість Укрсоцбанку змушує дізнаватися більше, ніж дозволяє банк. У відомому серіалі «Бригада» (пробачте, кого образив), «чесний» російський бандит Сашко «Білий», йдучі в депутати, покаявся перед людьми та заявив, що «відповідає за свої слова», хоча підготовлена для демонстрації компрометуюча касета не містила, за словами героя серіалу, нічого кримінального і він тільки будує храми та виховує маленького сина. Коли і Укрсоцбанк покається за те, що всі кризові роки (які продовжують свій відлік), банк, під головуванням Б.Тимонькіна, доводив до зубожіння українські сім’ї? Чи Укрсоцбанк вдячний Б.Тимонькіну за те, що він затягував клієнтів банку в боргову кабалу, застосовуючи, при цьому, переважно репресивні методи? Народ України пам’ятає подібного Тимонькіну діяча ¬– Павла Лазаренка, який свій зліт розпочав з високих показників по заготівлі м’яса для країни, що на ділі виявилося повним знищенням худоби у регіоні правління такого псевдоефективного менеджера. Сумно, що своє правосуддя такий діяч знайшов в Америці. Може там знайде своє правосуддя і Тимонькін, адже на його зарплату (згідно звіту зарплата Тимонькіна трохи не дотягувала до двох тисяч євро, тобто до зарплати кваліфікованого зварювальника) складно буде купити дорогих адвокатів. Подивимося, як складеться з суддями та прокуратурою.
Ознайомився з черговим квартальним звітом Укрсоцбанку. Заявляю, що Граціано Камелі оприлюднив свої паспортні дані. Коли добре, то добре. Це питання мене цікавило, адже і Б.Тимонькін, за часів свого головування в Укрсоцбанку, зазначив свої паспортні дані, але ухилився зазначити паспортні дані у заяві про свій остаточний вихід з керівного складу Укрсоцбанку, надіслану Укрсоцбанку електронною поштою від розшукованого Тимонькіна 06 червня 2014 р. Постає питання щодо подвійного громадянства Б.Тимонькіна. Дійсно, чому повторно не надати колись оприлюднені дані?
Укрсоцбанк заявляє про системні зміни банку на чолі з новим керівництвом. «Всі можуть змінитися», – казав співвітчизник нинішнього керівництва Укрсоцбанку С.Сталонне у відомому фільмі «Рокки-4», звертаючись до членів політбюро СРСР. Клієнтів Укрсоцбанку менше цікавлять випуски банком нових карток, а цікавлять глобальні речі – як платити кредит та як отримати депозит. Ці речі не різновекторні – я мав в Укрсоцбанку і депозит і кредит та мав проблеми при отриманні кожної з послуг (дивіться мої попередні відзиви). Італійське керівництво Укрсоцбанку має хист від Бога до комерції, але такий хист є руйнівний, коли держава не захищає свого громадянина. Тут цікаво звернутися до іншого серіалу – «Роксолана», де всілякі виверти та інтриги комерсантів, у тому числі італійських щодо пограбування турецького люду наштовхуються на мудре владне рішення непідкупного володаря Сулеймана. Напевно, такого володаря – воїна українці побачать колись у майбутньому, а до того часу, слід визнати, що українські громадяни незахищені. Кому захищати? Крім Владислава Рашкована, до керівництва Національного Банку України входять інші колишні співробітники Укрсоцбанку – директор департаменту банківського нагляду Алла Анатоліївна Шульга, як пише Економічна правда: «У Шульги с Гонтаревой демонстративно хорошие отношения» і куратори над банками – Тетяна Новицька і Мушенко Світлана (також відомі кар’єрним зростанням в Укрсоцбанку). Впевнений, що такі успішні особи цілком чудові дівчата, але до кого в них симпатії – до Укрсоцбанку чи клієнтів банку, наразі невідомо.
Звичайно, праця в Укрсоцбанку – це не клеймо в біографії, але клієнти Укрсоцбанку змушені сумніватися, що колишні співробітники Укрсоцбанку незаангажовані і не вважають своїм головним завданням захист свого колишнього роботодавця.
Офіційний курс долару вже за 13, а не офіційний за 15. Кажуть – виконуйте зобов’язання. Поширюється інформація, що самі банки спекулюють на обміні валют через підставних міняйл, не гребуючи в цій іпостасі використовувати навіть інвалідів, щодо затримання яких працівники міліції мають обмежені повноваження. А тепер давайте згадаємо:
1. Напередоодні кризи 2008, урядовці згадали про вкладників Ощадбанку СРСР. Цьому була присвячена ціла передача С.Шустера. Можновладці: «Як це нам не ай-ай-ай!». Почали виплачувати 1000 грн., а з початком кризи банки, у тому числі Укрсоцбанк, цинічно пограбували людей на гривневих депозитах, коли люди-щасливці, ледь отримали половину гривневого вкладу у перерахунку у долари. Такі люди не тільки мали повагу до українського прапору та вишиванок, але й поважали українську валюту, їх жорстоко покарали.
2. Юлія Володимирівна Тимошенко, за часів прем’єрства (курс долара стабілізувався на рівні від 7 до 8 грн.), обіцяла, що ніколи не дозволить, щоб валютні кредити стали зашморгом на шиї українців і тільки відсутність в неї повноважень щодо зміни керівництва Нац.Банку не дозволяє їй послабити цей зашморг. Чув особисто! Хочу тут додати, що у складі ВО «Батьківщина» засвітився Данілов Віталій Богданович – президент ТОВ «ДІКЕ» (фірма, яка згідно звіту Укрсоцбанку, надавала банку юридичну підтримку). Така юридична підтримка, як правило, полягає у боротьбі банку з зубожілими клієнтами.
3. Микола Азаров, у своїх проповідях у того ж С.Шустера, Є.Кисельова на «каналі «Інтер», розкручуючи В.Януковича на президентство, читав українцям лекції по економіці і казав у своїй звичній манері: «Доллар по 8 –это, разве, хорошо?». «Погано!»,– відповіли глядачі. Нічого не змінилося, а Укрсоцбанк за правління Януковича остаточно знахабнів, відчувши підтримку всіх гілок влади, завдяки чому Б.Тимонькін не соромився висловлювати відверте презирство до бід клієнтів Укрсоцбанку.
4. Опозиція Януковичу в складі всіх відомих партій критикувала уряд Азарова, заявляючи про штучну підтримку курсу гривні та пограбування країни. Реальний курс А.Яценюк прогнозував на рівні не вищому 10 гривень, хоча при курсі 8 багато українців переживали голодомор. Укрсоцбанк нічого не зробив для того, щоб реструктуризувати валютні кредити українців у гривню за пільговою ставкою, напевно, знаючи, що через зв’язки у владі завжди примусить українців платити, за будь яким курсом.
5. Пройшла Революція гідності. Падіння гривни досягло чергового максимуму. Депутат Нестор Шуфрич, в новинах на каналі «ICTV», заявив про помітну закономірність, що з приходом до влади Петра Олексійовича Порошенка завжди девальвується гривня. Стосовно такої закономірності він може і помилятися. Хочу і тут додати, що за квотою Президента до оновленого парламенту прагне йти Ігор Віталійович Клименко, який очолював одну з філій Укрсоцбанку, а заступником голови Адміністрації Президента призначений Олексій Валерійович Філатов (розумний молодий чоловік, з огляду на його освіту), який є (чи був) партнером адвокатського об´єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери». ЮФ ««Василь Кісіль і Партнери», згідно звіту Укрсоцбанку, надавала банку юридичну підтримку. Така юридична підтримка, як правило, полягає у боротьбі банку з зубожілими клієнтами. Після революції гідності, боржники банків мали відчути себе гідними кращого, але наразі захищені лише тимчасовим мораторієм на відібрання в них квартир. Я знаю одну сім’ю з давнього козацького роду, де доведена до відчаю Укрсоцбанком боржниця має вже мораторій на відібрання її квартири від свого старого батька. Такий батько – справжній літературний Тарас Бульба, зміг давно донести Укрсоцбанку та особам від банку думку, що квартиру дочки банк отримує, м’яко кажучі, не в товарному вигляді і з нещасливою долею, яку мають, напевно, лише скарби Тутанхамона та деякі відомі алмази, які згубно діяли на кожного їх володільця і стали потрібні лише музеям. Як звичайний цінний папер, Укрсоцбанк прагне перепродати саме судове рішення, прийняте судом на користь Укрсоцбанку, за відсутності у судовому процесі боржниці, з штучно роздутим боргом. Тут можна пожартувати, оцінивши судове рішення і за номіналом і за ринковою вартістю.

Читати далі

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Листи
Valjutnuj_kredit
Що робити з кредитом у валюті

Дуже важкі часи настали для України. Неспокійна ситуація на сході,...

Ukrsotcbank
Розслідування клієнта Укрсоцбанку

До редакції сайту надійшов лист - пропозиція нашого читача: "Надаю...

Закрыть