Розслідування клієнта Укрсоцбанку. Ч.3

Ukrsotcbank

Дуже шкодую, що мої запитання роздратували Укрсоцбанк. Куди легше відповідати на запитання: «Яким боком мені вставити у банкомат картку?» І Укрсоцбанк, і я, і Ваш поважний сайт розуміють, що мої відзиви не протизаконні. Я ставлю питання, висловлюю свої сумніви, вимагаю пояснення. На Вашому сайті зберігаються інші відзиви навіть з відвертими звинуваченнями банків в шахрайстві, яке треба доводити, як склад злочину. Мої відзиви такого не містять. Постало питання моєї персоніфікації, для чого Укрсоцбанк намагається встановити моє імя і т.д. Які наслідки такої допитливості Укрсоцбанку? Звичайно, в мене є документи. Скажу більше, Укрсоцбанк легко може мене встановити, трохи перевернувши свої папери. Можливо здогадається Б. Тимонькін, з яким Укрсоцбанк до цього часу веде переписку. Я подумаю над Вашою пропозицією. Мої переплачені гроші Укрсоцбанк мені ніколи не поверне. Про що мова? Укрсоцбанк хоче встановити особу та когось покарати? Мене? Моїх друзів, які залишаються заручниками Укрсоцбанку? Події не будуть мати кримінального присмаку?
Я Вас поважаю і наразі довго не буду Вас турбувати. Якщо Укрсоцбанк бажає, щоб я звернувся до інших сайтів і його життя від цього покращиться – немає проблем.
Останній раз прошу Вас не видаляти мій відзив від 29 вересня 2014 року (приблизно 15-17 година). Я його навмисно обрізав. Кінцівка мала бути така:
«Раджу тим, хто втратив довіру до Укрсоцбанку, як і тим, хто зберіг довіру не пропускати ці виборчі перегони. Укрсоцбанк буде довго змінюватися. Хочу бути справедливим і заявити, що Укрсоцбанк не гірший банк, це можна побачити навіть за рейтингом банків на цьому поважному сайті. Укрсоцбанк не входить в склад банків, яких народ окрестив «банками-дибілами», з огляду на те, що подібні Тимонькіну особи знаходять свій прихисток в керівництві таких банків, формують відповідний персонал та банківську політику. Але треба допопомогати Укрсоцбанку змінюватися. Всі ми заклопотані, турбуючись про себе, а ще більше про свої сім’ї. Раджу мінімальні та пасивні методи боротьби. Підходьте до кожної палатки політичних сил, які балотуються і кажіть про свої проблеми з банком, записуйте свої вимоги, отримуючи дані обіцяльника, який повинен щось представляти в обраній Вами політичній силі – бути кандидатом у депутати, його майбутнім помічником, головою або секретарем штабу політичної сили (вимагайте, щоб Вас зв’язали з такою особою). Бажано, щоб особа розписала свої обіцянки для Вас на папері. Завжди пишіть органам влади про свої проблеми. Останнім часом, я зіштовхнувся з тим, що деякі посадовці перестали відповідати (навіть формально) на звернення, чого я ніколи не зустрічав у минулому. Але пишіть. Непоступливість Укрсоцбанку набридла навіть судам.»
Як бачите я не «придурок», як, напевно, намагається мене виставити Укрсоцбанк, а справедливий у своїх відзивах. Хай Укрсоцбанк припинить знущатися над своїми клієнтами, а не планує якісь методи тиску. Може Уксроцбанк вже має дані моєї поштової скриньки? Знаю, що деякі банки не гребують зламом скриньки для встановлення даних щодо особи.
Даю Укрсоцбанку шанс змінитися. Настійливо прошу не видаляти мої відзиви, особливо мій останній відзив – це в інтересах Укрсоцбанку. Ви розумні спеціалісти і зможете донести до Укрсоцбанку думку, що це не вирішення проблеми. Може і Ваш сайт долучиться до захисту клієнтів Укрсоцбанку?

Продовження буде…

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

1 комментарий к записи “Розслідування клієнта Укрсоцбанку. Ч.3”

  1. Анна пишет:

    Як не крути, в будь-якій діяльності повинне бути присутнім гасло: клієнт завжди правий. І банк в будь-якому випадку повинен детально розглядати будь-які претензії і незадоволення клієнта.

Оставить комментарий

Подробнее в Листи, Новини
Пишуть читачі
Страхи позичальника

Публікуємо ще один дуже цікавий та повчальний лист читача сайту....

Ukrsotcbank
Розслідування клієнта Укрсоцбанку. Ч.2

Допоможіть прорвати інформаційну блокаду! "Кравчучка" ніколи не стане мерседесом. Кілька...

Закрыть