Розслідування клієнта Укрсоцбанку

Ukrsotcbank

До редакції сайту надійшов лист – пропозиція нашого читача:
“Надаю Вам право публікувати мої відзиви з сайту Мінфін (Логін SvobodaU) – наберіть “відзив Укрсоцбанк” – цей сайт в першій десятці. Відзиви стосувалися Укрсоцбанку, коли я провів ціле розслідування, переворушивши весь Інтернет. Багато інформації Укрсоцбанк видалив, буквально слідкуючи за моїми відзивами “слід у слід”, але я залишив копії посилань і ті статті. Тоді, напевно, Укрсоцбанк, під головуванням одіозного Б.Тимонькіна, вів боротьбу з потужними бізнес-гравцями, а отже таємниче та кулуарне ставало відомим. Зараз все тихо – напевно потужні гравці домовилися та сіли на плечі звичайних позичальників. Потім мені заборонили відвідувати сайт Мінфін, адже мої питання були незручні і на сайті стали підіймати голос всі ті, хто раніше мовчав. Кілька моїх відзивів видалили. Можу опублікувати і їх, якщо у Вас виникне інтерес”.

Звичайно, ми не могли відповісти відмовою на такий крик душі, і попросили читача надати редакції ці відгуки і статті, які публікуємо повністю.

“13/10/14 року о 14:39, розмістив критику та питання про халатність менеджерів Укрсоцбанку, про нерівні умови отримання та виплати кредиту, про участь банку в будівельних фірмах. Напевно під тиском банку, відзив видалений з сайту. Сайт змінив правила – тепер відзив має обмежену кількість знаків. І це при тому, що в Інтернеті поширена свіжа інформація про укладення між банком і паном Лагуном мирової угоди погашення 16-ти мільйонів доларового боргу. Невже видалення моїх відзивів – це методи боротьби банку, який заявляє про європейськість? Напевно банк співробітничає з цим сайтом, щоб клієнти Укрсоцбанку «випускали пар» і не писали скарги владі, не розміщували скарги на сторінках персональних сайтів відомих політиків, журналістів, не втрачали в офісі банку свідомість від стресів, з викликом на місце події швидкої допомоги, журналістів та міліції (є інформація, що клієнтів в такому стані, банк, буквально, виштовхує на вулицю), не робили всього іншого, що відбувається при втраті діалогу.
Тож навожу текст свого відзиву від 13 жовтня:
Мануель Ноєр, Серхіо Ромеро і Банк№1
Відомі сатиричні автори Ільф та Петров назвали одну з глав свого твору «Золоте теля» — Гомер, Мільтон і Паніковський, поєднавши в цій назві великих сліпих майстрів свого діла. Паніковський з цієї групи виділявся окремими талантами. Перефразував назву свого відзиву, натхненний відгуком однієї особи на цьому сайті про те, що Укрсоцбанк (ТМ UniCredit Bank) – Банк№1 тому, що повертає гроші. Мені не до жартів, адже в наш час подяку слід висловлювати за елементарні речі і навіть співати оду крану, який надає гарячу воду. Забули про героїв, які були здатні перетнути океан або пробігти марафонську дистанцію, щоб сказати прості але потрібні слова, що вже казати про незручності реєстрації на цьому поважному сайті.
Укрсоцбанк, чомусь, мої відзиви подразнюють, мене звинувачують в заанагажованості, не інформованості, приналежності до певної політичної сили, співпраці з банками- конкурентами і, навіть, націоналізмі. Скрізь холодно і висновки хибні. Не буде коректним і засуджувати мої моральні якості, підозрюючи мене в скандальності та мстивості. Хіба мої відзиви несуть такий негатив, як дії найнятих банками, колекторських служб або служб безпеки банку, від яких в нашу мову просочилися такі слова як «скіп-трейсінг», «столкінг» та інші. Такі слова, іноземного походження, компактно вміщують в собі поняття дій певних осіб щодо відслідковування клієнтів банку та членів сім’ї клієнтів. Часто, такі дії, схожі на збочення та не мають підтримки серед державних правоохоронних служб. Гоню від себе думку, що Укрсоцбанк намагається сіяти комплекси серед своїх клієнтів, подібно шахраям з творів О.Генрі та М. Твена, які надуривши людей, пропонували людям мовчати про обман, щоб ніхто не вважав їх дурними і щоб на обман попалися їх сусіди. Навпаки, я вважаю, що високе керівництво Укрсоцбанку тільки схвально сприйме мої відзиви, якщо, звичайно, такі відзиви до керівництва надходять.
Можливо, завдяки моїм відзивам, тільки 03 жовтня 2014, в інтернет-виданні «фінбаланс», з’явилася інформація про надію Укрсоцбанку на стягнення майна ТОВ «Пузата хата на суму 63,5 млн грн. (мультивалютна кредитна лінія ТОВ «Пузата хата» становила максимальний ліміт 69,3 млн дол.). Тобто вартість майна ТОВ «Пузата хата», навіть при оптимістичному сценарії судового процесу, не перекриє збитки Укрсоцбанку у значній сумі. Тут, на жаль, знов таки питання до Укрсоцбанку: «Хто з посадовців Укрсоцбанку допустив такі збитки? Чи проводилося службове розслідування?» Чи не ці «чужі» збитки Укрсоцбанк розподілив між своїми боржниками, піднявши відсотки за раніше виданими кредитами?
Дуже сподіваюся, що такий судовий процес не буде спущений Укрсоцбанком, так би мовити, «на тормозах», з метою легалізації неповернення кредитних коштів, бо в такий процес вплутані дуже впливові особи з усіх сторін.
Також, мною отримана ухвала Апеляційного суду Донецької області від 10 жовтня 2013 у кримінальній справі. Є інформація, що Укрсоцбанк всіма силами намагається закрите таку кримінальну справу і вже, напевно, її закрив. Це дивно і мені і всім клієнтам Укрсоцбанку, адже в ухвалі зазначено, що
посадовими особами ПАТ «Укрсоцбанк» за попередньою змовою з посадовими особами ТОВ «Юридична компанія » Алєксєєв, Боярчуков і партнери ” (ЄДРПОУ 33941270), всупереч інтересам банку, прийнято рішення на підставі якого, 20.04.2012 між ПАТ «Укрсоцбанк» та ТОВ «Міжнародна юридична компанія „Кратос“, м. Київ (ЄДРПОУ 36799623) укладено договір про відступлення права вимоги та відступлення прав кредитора, а також договори про відступлення прав за іпотечними договорами по зазначеному вище кредитному договору. Сума компенсації по відступлених боргах ТОВ „ЮАйПі Лтд“ ПАТ „Укрсоцбанк“ оцінено в розмірі 10 000 000 гривень, що становить менш ніж 15 % від загальної суми кредитних зобов’язань ТОВ „ЮАйПі Лтд“ загальною сумою 86 864 171, 84 грн. Укрсоцбанку пощастило, адже банк зобов’язався надати ТОВ „ЮАйПі Лтд“ 92 000 000,00 доларів США! Ті самі питання: «Хто з посадовців Укрсоцбанку допустив такі збитки? Чи проводилося службове розслідування?» Чи не ці «чужі» збитки Укрсоцбанк розподілив між своїми боржниками, піднявши відсотки за раніше виданими кредитами?
Мною отримана інформація, що Укрсоцбанк, разом з ТОВ „СIБ КУА “Укрсоц-нерухомiсть» є засновником такої собі ТОВ «Укрсоцбуд». В мене обґрунтовані питання: «Чи не надавалася нерухомість в побудованих такими підприємствами об’єктах зі знижкою або іншими подарунками? Чи були серед таких щасливців державні службовці?
У цьому зв’язку, мене вразила інформація 2012, 2013 року про видачу Укрсоцбанком так званих «безавансових кредитів» і не тільки на купівлю автомобілів (як це анонсувалося на українських сайтах), але й нерухомості (як це анонсувалося на російських сайтах). Особисто мені, як і більшості інших боржників Укрсоцбанку, кредит на придбання нерухомості пропонувався з попередньою оплатою авансового внеску. Чому Укрсоцбанк застосовує різний підхід щодо видачі кредитів? Моя думка, що дії Укрсоцбанку щодо видачі безавансових кредитів нерозумні, що підтвердив приклад американського банку Lehman Brothers – можливого винуватця глобальної кризи. Американський банк також грався з безавансовими кредитами, коли боржнику дешевше взяти кредит, ніж орендувати авто або квартиру, а потім, в гіршому випадку, просто віддати майно банку. Або Укрсоцбанк — український Lehman Brothers або Укрсоцбанк виділяв певних осіб (невідомо за які заслуги) серед інших клієнтів банку, надаючи їм подарунки, у вигляді безавансових кредитів. До речі, аналітична стаття з порівнянням UniCredit Bank з Lehman Brothers (unicredit-another-lehman-brothers) міститься на одному іноземномовному сайті.
Дуже прошу Укрсоцбанк не видаляти мій відзив, не виганяти на інші сайти. Мною вподобаний цей поважний сайт, завдяки його якісному контенту. В своїх відзивах, я намагаюся не допускати грубощів. За певні граматичні помилки, прошу пробачення, часто, вони результат правок комп’ютера. В цей раз, за вимогою банку, мною не наводяться адреси сторінок Інтернет. Шкода, адже в Інтернеті розпорошено безліч відзивів щодо роботи Укрсоцбанку, в деяких відзивах лунає крик про допомогу, але такі сайти Укрсоцбанк, напевно, не відвідує і відзиви людей (деякі з 2010 року) залишаються на таких сайтах-острівцях покинутими поселенцями.”

Продовження статті…

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

1 комментарий к записи “Розслідування клієнта Укрсоцбанку”

  1. Анна пишет:

    Найчастіше схеми видачі кредитів досить-таки заплутані для простого обивателя і здається, що нам краще довіритися банку повністю… І даремно … Лише зрідка знаходяться люди, які не можуть закривати очі на нерозсудливі дії банків. І це дуже правильно! Піднімати питання потрібно масово!

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Листи
depozit
Скільки коштує забрати депозит

На сьогоднішній день в Україні складається досить дивна ситуація, а...

Kreditnoje_rabstvo
Ми у кредитному рабстві. Ч.3

Знову публікуємо лист нашого читача. Надзвичайно раді, що читачі нам...

Закрыть