Садівниче товариство та земельний податок

Nalog

Якщо земельні ділянки садівничого товариства приватизовані громадянами – членами садівничого товариства, і вони отримали документ, що засвідчує право на земельну ділянку, то такі громадяни (крім тих, кому надані пільги щодо сплати земельного податку згідно зі ст.281 ПКУ), є платниками земельного податку. При цьому, нарахування сум земельного податку проводиться фіскальною службою, яка видає платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.
Відповідно до ст.281 ПКУ від сплати земельного податку звільняються інваліди першої і другої групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Садівниче товариство є платником земельного податку за земельні ділянки, включаючи земельні ділянки загального користування, надані такому товариству для ведення садівництва, і щодо яких члени товариства не оформили право на свою земельну ділянку.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Земля
Nalog
Плата за землю

З 1 січня 2015 року плату за землю віднесено до...

ESV
Продаж підприємцем власного майна оподатковується!

Дохід, отриманий фізичною особою-підприємцем від продажу власного рухомого майна, підлягає...

Закрыть