Штраф за 150.000

Обмеження розрахунків готівкою

Кожне порушення встановлених правил небезпечне наслідками. Особливо у фінансовій сфері. Тому, звичайно-ж, вводячи обмеження на готівкові розрахунки, законодавець затвердив і покарання за порушення цього обмеження.

Кодекс України про адміністративні правопорушення було доповнено статтею 163.15, яка встановлює штрафи за порушення порядку готівкових розрахунків, і в тому числі – за перевищення встановлених граничних сум розрахунків готівкою.

Розмір штрафу – від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів. На простій мові і в реальних цифрах – від 1700 до 3400 грн. Якщо протягом року (до речі – не вказано, що календарного) порушення вчинено повторно, штраф збільшується взагалі до драконівських розмірів – від 8500 до 17000 грн. Звичайно-ж, владі знову не вистачає грошей для себе рідної. Так-що гроші на цю благу мету у народу відберуть обов’язково!

Але! Є цікавий момент. Передбачено накладення цього штрафу тільки на фізичних осіб – підприємців та посадових осіб юросіб. І нічого не сказано про простого громадянина – фізичну особу, який купує автомобіль або будинок у іншого громадянина – фізичної особи та сплачує готівкою більше 150000.

Але знову-ж Але! Нотаріусу для здійснення угоди необхідно представити документ, що засвідчує перерахування грошей (докладніше – в матеріалі «Документи, що підтверджують перерахування 150000». Тому переказ все – одно робити доведеться. Або вказувати в договорі суму, меншу 150.000, а далі – за домовленістю. Хоча такий варіант досить ризикований. Особливо – з незнайомими людьми.

Огляд менш ризикованих варіантів – в матеріалі «Як козаки 150.000 від банків рятували».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 комментарий к записи “Штраф за 150.000”

  1. Анастасія пишет:

    Я і сумніву не мала щодо того, що наша рідна влада чимось себе обділить, особливо щодо питання, яке стосується фінансової сфери. Знову штрафи! Краще б щось хорошого зробили для добробуту людей.

Оставить комментарий

Подробнее в 150000, Важливо!
Дешевий кредит
Чи подешевшають кредити?

Ознайомившись із звітністю Національного Банку, насамперед звернув увагу на значне...

Арешт вебмані
5 способів вивести вебмані в Україну

Виходячи із середньостатистичної зарплати українця, можна сміливо говорити про злидні...

Закрыть