Скільки коштує суд з банком?

Суд з банком

Мені не довелося вигадувати назву даної статті. Саме таке питання надійшло до мене на пошту від читача, якому я щиро вдячний за підказку, який саме напрямок роботи з банком вас цікавить.

На жаль, точних розрахунків можливих витрат на адвоката вам ніхто не підкаже. Ця цифра залежить від великої кількості факторів:
1. При зверненні за кваліфікованою допомогою в судовому процесі, адвокат повинен в першу чергу, зважити реальні шанси на перемогу. І якщо це чесний адвокат, то озвучивши їх, оцінить вартість оплати праці. Або якщо адвокат, до якого ви звернетесь, має сталий тариф, то ваші витрати будуть відповідати встановленій ним ціні.
2. Професіоналізм юриста банку також може зіграти велику роль. Так, в процесі розгляду, юрист може дуже сильно затягнути справу. У моїй практиці є процеси, які тривали майже рік.
3. На вартість послуг юриста впливають супутні фактори – наприклад, ваше досудове спілкування з банків. Тобто, якщо в процесі всього терміну кредиту ви, як клієнт, зверталися в банк за реструктуризацією або пролонгацією, і вам відмовили або проігнорували ваше прохання, то при пред’явленні письмового доказу такого звернення, завдання адвоката значно полегшується. Що також може вплинути на загальну вартість витрат в судовому процесі.

У моїй практиці провідного економіста по роботі з проблемними активами був випадок, коли клієнт, з’явившись до зали суду без адвоката, звинуватив банк в неприпустимій недбалості і перерахував три пункти договору, які дійсно кредитчик порушив. Після чого всі старання юриста банку були марними, і банк програв справу. Знаючи про свою правоту, клієнт навіть не визнав за необхідне найняти адвоката. Впевнено прийшовши на зустріч з висококваліфікованим юристом банку, він вийшов із залу засідання, знявши з себе кайдани поручителя. Згоден, поручителю легше судитися, як основному боржнику. Але повірте, банк чинить опір з однаковим завзяттям за кожного окремо взятого клієнта. Тому я сміливо прирівнюю дану перемогу до торжества переваги права над банківськими вивертами.

Але судитися з банком можна лише в тому випадку, якщо клієнт має дійсно грунтовні звинувачення проти даного фінансового закладу. Мріяти про те, що можна отримати кредит, і найнявши хорошого адвоката, позбутися цього тягара – безпідставні. Завданням Феміди є відновлювати правосуддя, а не допомагати шахраям. Тому, зайнявши гроші у банку, і підписавши договір, кожен з нас повинен дотримуватися його умов. А в разі порушення, інша сторона має право відновити справедливість. І не важливо, ким є друга сторона – кредитором чи кредитоотримувачем. Все має бути у відповідності з законодавством та умовами договору.

Витрати на судові витрати лягають на сторону, яка програла процес. А от послуги адвоката оплачує людина, яка його найняла. Так як вартість послуг даних фахівців сильно відрізняється, то точну цифру ви зможете дізнатися тільки при особистій зустрічі. Важливо зрозуміти, що пошуки відповідей в інтернеті збагачують ваш багаж знань, але ніяк не впливають на хід вашої кредитної справи.

Тому, щоб повернути процес у ваш бік, вам доведеться детально викласти суть вашої проблеми, і тільки після вивчення кредитного договору, обставин, які призвели до таких наслідків, точних розрахунків залишку заборгованості, беручи до уваги вашу історію спілкування з банком, можна буде адекватно оцінити ситуацію і прогнозувати наступні дії та їх результат.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

3 комментариев к записи “Скільки коштує суд з банком?”

  1. Віталій пишет:

    Вартість суду з банком ніколи не була дешевою. І перед тим, як звернутись до суду з позовом проти банку, необхідно дуже добре зважити і прорахувати власні шанси на успіх.

  2. Аліна пишет:

    Поміркувала я над прочитаним і чомусь мені здається, що суд з банком виграти неможливо. Все рівно в договорі буде якийсь непомітний пункт, який оправдає будь-які дії банку. В мого друга ось така ситуація: він давно не платить по кредиту (а кредит він брав грошовий), оскільки втратив роботу. Певна річ, кредит він брав без страхування на випадок безробіття, тому вряд чи він якось може уникнути штрафних санкцій та сплати кредиту. В цьому випадку жоден адвокат не допоможе, хоча він намагався якось виплутатися з цієї складної ситуації. Та ще й адвокату треба немалі гроші заплатити. А де їх взяти, якщо і за кредит нічим платити?

  3. Дмитро пишет:

    Так я погоджуюсь повністтю зі статтею- погоджуюсь з тим, що професіоналізм юриста банку також може зіграти велику роль, що при зверненні за кваліфікованою допомогою в судовому процесі, адвокат повинен в першу чергу, зважити реальні шанси на перемогу. Але також потрібно пам’ятати, що судова тягонина з баноком дуже не проста справа. На сампред я гадаю, що потрібні дуже змістовні звинувачення проти банку, щоб починати проти нього судову тягонину. Також я важаю, що потрбно чималі кошти для того, щоб разпочинати суд з банком.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Суд
Студентський кредит
Студентський кредит

Найбільш потребуючими грошей людьми в кожній країні завжди були, і...

Суд з банком
Імовірність виграшу суду з банком

Порівнюючи сьогоднішню юридичну та фінансову підкованість населення України з яким-небудь...

Закрыть