Спеціаліст відповідає

Питань і нюансів у сфері кредитування завжди набагато більше, ніж точних і конкретних відповідей. Давайте виправляти ситуацію разом. Запитуйте – ми постараємось відповісти на кожне питання!

Пишіть в коментарях нижче або на E-mail: bankikredit@ukr.net

З повагою
команда авторів сайту

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

5 комментариев к записи “Спеціаліст відповідає”

 1. любомир пишет:

  доброго дня пишу вам бо зіткнувся з проблемою погашення кредиту але не в банку а в кредитній спілці топто ні про якусь реструктиризацію боргу ні про якісь інші умови не хочуть слухати просто два роки по закінченню нашого договору нараховують відсотки на суд не подають погрожують по телефону приїжжають до дому з усілякими погрозами будьласка допоможіть

 2. Вікторія пишет:

  Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як “вибити” в банку довідку про відсутність заборгованості по споживчому кредиту? При заключені договору було сплачено 15грн. за видачу такої довідки по завершенню кредитної історії. Коли кредит було погашено, працівник банку сказав, що для отримання довідки, потрібно написати заяву і сплатити 30грн. ( про вже сплачені 15грн. ніхто не згадував – як сказали пізніше: “…потрібно було писати в заяві про те, що ви оплачували вже дану довідку.” З подвійною оплатою ми вже змирились.) Після сплати 30грн. і написання заяви пройшло вже два місяці, а довідки й досі не маємо. Працівник місцевого відділення говорить, що довідку висилають з центрального офісу ( з Києва). У центральному офісі довідка зареєстрована у вихідній документації і відправлена на нашу адресу – ЗІ СЛІВ місцевих працівників. Але ми її НЕ отримували. На місці відмовляються видавати довідку, хоча на гарячій лінії банку говорять, що її можуть зробити і на місцевому філіалі. Що нам потрібно зробити, щоб все таки її отримати??? Мова ведеться про “Дель Банк”. Завчасно вдячні.

 3. Таня пишет:

  Дуже вдячна Вам за відповідь!
  Перегляну свій договір.
  Дуже подобається Ваш сайт, постійно можна отримати цікаву та корисну інформацію!

 4. Таня пишет:

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь-ласка, у наступній ситуації:
  п’ять років тому брала в кредит телефон. Кредит оформлювався через Приватбанк. Саму суму за телефон я давно оплатила, залишилися відсотки, штраф, пеня, і ін. додаткові виплати, щодо яких тепер до мене і телефонує, пише банк. Офіційно я зареєстрована поза межами Києва, фактично проживаю в Києві.
  Нещодавно мені переказали кошти через Приватбанк, і в касі повідомили, що не можуть їх видати, оскільки існує заборгованість перед банком. Підкажіть, будь-ласка, чи правомірні дії банку, згідно якої правової норми вони здійснюються, і чи можу я якимось чином отримати кошти? Особа, яка здійснювала переказ може забрати його назад?
  Буду Вам дуже вдячна!

Оставить комментарий