Онлайн-кредит через кредитне агенство

Споживчий кредитЩе матеріали по темі:
Кредит на споживчі потреби
Як вибрати кредит
Як вибрати банк
Як оформити кредит
Кредит під 0% – обдурили?
Кредит без довідки про доходи
Як не платити банку відсотки?!
Як я брав онлайн-кредит
Проблема з оплатою кредиту?
Реструктуризація боргу
Приватний кредит
Кредит пенсіонеру

Наступний варіант, який чекає вас при оформленні заявки на отримання онлайн кредиту – це оформлення через кредитне агентство. Такі агентства укладають договори практично з усіма кредитними банками України, і направляючи клієнта в той чи інший банк, мають свій дохід з залученого позичальника.

Треба віддати належне (при всьому негативному ставленні до них) – саме такий варіант надає клієнту найширший вибір пропозицій. А агентство, в особі свого фахівця, зобов’язане детально розповісти по кожному окремому кредитному продукту будь-якого банку і в повному обсязі.

Вирішивши отримати більш детальну інформацію, я подав заявку на кредит на суму в 3000 грн., і отримав «запрошення» від восьми банків, що дало мені можливість трохи “помучити” працівника агентства. У цілому розмова вийшла суха і банальна, озвучені були стандартні умови кредитних продуктів конкуруючих банків. За мною був вибір – в який саме піти оформити кредит. Розмова закінчилася злегка в грубій формі втомленого співробітника. І все ж, свою роботу він виконав з оцінкою «добре». Треба відзначити високорозвинену кмітливість цих агентств, які рекламуючи онлайн кредитування заробляють, тільки лише направляючи клієнтів у той чи інший банк, при цьому практично нічого не вкладаючи і нічим не ризикуючи.

Самим вигідним і завбачливо ввічливим варіантом оформлення онлайн кредиту виявилася пропозиція «Альфа Банку» , який дійсно готовий видати золоту кредитну картку своєму клієнту навіть без появи позичальника у відділенні банку.

Почну з того, що «Альфа Банк» , розглядаючи заявку від власних клієнтів, готовий надати їм золоту карту протягом 24 годин. У разі якщо ви не є клієнтом цього банку, тоді протягом 48 годин з вами зв’яжеться менеджер, який і озвучить рішення кредитного комітету.

Оскільки йдеться про золоту кредитку з максимальним лімітом до 70’000 грн., без застави, то ми розуміємо, що йдеться про VIP -клієнта. Значить, доведеться доводити свою належність до статусу VIP-класу. Основним параметром цього статусу можна вважати наявність майна, яке у своїй вартості значно перевершує середньостатистичні цифри. Але без довідки про доходи, звичайно, не обійтися. Надавши банку копію податкової декларації або довідки про доходи, клієнт в онлайн режимі може довести свою високу платоспроможність. Навіть не маючи офіційних високих доходів, є можливість відзвітувати довідкою з іншого банку про рух особистих коштів, і бажано у великому обсязі.

Прийнявши докази високої платоспроможності, банк має підстави видати такому клієнту кредитну картку з високим кредитним лімітом. У разі якщо такий клієнт виявить бажання відвідати банк для підписання кредитного договору, тоді він призначає зустріч у зручний для клієнта час. Але якщо у клієнта немає можливості з’явитися у відділення банку, то дана фінансова установа готова вислати до будь-якої точки міста свого менеджера з повним пакетом документів для оформлення цієї угоди. Підписавши всі договори і супроводжуючі його додатки, клієнту під розпис вручається золота кредитна картка.

Дана кредитна пропозиція, на мій погляд, є юридично правильною і не має за собою підступу. Саме з цієї причини, вперше в житті, захоплююся умовами банку-конкурента і припускаю, що виїзд на будинок до клієнта (або в офіс) для оформлення та видачі кредитної карти, є вершиною банківського поваги. Правда, варто не забувати про статус VIP-клієнта. А значить, дана пропозиція не відноситься до масової видачі та оформлення таких заявок і можлива тільки позичальнику з доходами понад 20’000 грн. на місяць.

Чесно сказати, на початку своїх пошуків я сподівався знайти банк, який за допомогою поштового переказу або кур’єрської служби зможе надати пересічному громадянину невеликий кредит, без появи позичальника в банку. Теоретично така операція цілком можлива. Спочатку клієнт підписує договір і висилає його банку, потім банк поштовим переказом передає кредитну картку з обумовленим лімітом. На жаль, навіть банки, орієнтовані тільки на емісію карт (наприклад «ПриватБанк», «Дельта Банк»), не можуть сьогодні надати своїм клієнтам кредит без явки у відділення.

Підводячи підсумок проведеного аналізу онлайн кредитування в Україні я прийшов до висновку, що дана послуга є обманним способом затягнути клієнта в банк і не має жодних переваг над іншими кредитними продуктами.

1 комментарий к записи “Онлайн-кредит через кредитне агенство”

  1. Інна пишет:

    Невеликі кредити онлайн – це зручно. У банк не побіжиш за кредитом на пару днів “до зарплати”, а таке трапляється.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Як я брав онлайн-кредит

Ще матеріали по темі: Кредит на споживчі потреби Як вибрати...

Суд з банком
Виграти суд з банком

Банки теж програють суди Уклавши кредитний договір, багато людей вважають,...

Закрыть