Проблема з оплатою кредиту! Що робити?

Проблема з  оплатою кредитуЩе матеріали по темі:
Кредит на споживчі потреби
Як вибрати кредит
Як вибрати банк
Як оформити кредит
Кредит під 0% – обдурили?
Кредит без довідки про доходи
Як не платити банку відсотки?!
Як я брав онлайн-кредит
Онлайн-кредит через агенство
Реструктуризація боргу
Приватний кредит
Кредит пенсіонеру

У житті кожної людини бувають такі життєві ситуації, які вона не в змозі самостійно змінити. Після цього нам залишається тільки виправляти своє становище, щоб не посилити і без того сумний проміжок власного життя.

У цілому, кредитування – це прекрасна можливість реалізувати свої плани. Але прекрасною її можна вважати тільки до тих пір, поки ми маємо стабільний дохід. Як тільки позичальник втрачає можливість щомісячного погашення, так відразу ж розуміє наскільки жорстка і вимоглива банківська система. Якщо ми, будучи платоспроможними, можемо собі дозволити спостерігати як банківський службовець «стелиться» перед нами, то втративши платоспроможність, моментально відчуваємо на собі вимогливість і наполегливість цього ж службовця. Наша заборгованість, яка і так представляла собою досить важку ношу, стрімко збільшується нез’ясовно високими темпами.

Як бути позичальникові , який тимчасово втратив працездатність ?
У першу чергу – не варто панікувати або впадати у відчай. Час – головний і вирішальний фактор у такій ситуації. Пам’ятайте , що якщо ви заздалегідь не попередите банк і вийдете на прострочення, то з вами, як з неблагонадійним клієнтом, розмовляти будуть по-іншому і назустріч вже не підуть. Тому, не гаючи часу, збираємо документи, що підтверджують життєвий форс -мажор, і вирушаємо в банк на зустріч до кредитного інспектора. Налаштовуємося на тривалу розмову, яка повинна переконати банкіра у нашій безвиході, але не обмежуємося тільки лише цим. У такій ситуації буде правильно, якщо ви викладете свою проблему не тільки йому , але і менеджеру вищої ланки. Так як надалі, на кредитному комітеті кожна справа розглядається до дрібниць, а потім йде індивідуальне голосування . А  кредитчик не присутній на кредитному комітеті (він продовжує працювати в залі з клієнтами). Значить, нікому буде передати ваші емоції і детально описати наскільки для вас це доленосно . Тому так важливо, щоб серед голосуючих була людина, яка особисто вас вислухала і відчула ситуацію.

Далі пишемо заяву на ім’я начальника з проханням не відмовити в допомозі і реструктуризувати кредит. Заяву пишемо у присутності менеджера банку, який, якщо не запропонує зразок заяви, то підкаже , як саме правильно написати в конкретно вашому випадку. До заяви додаємо копії довідок, що підтверджують тимчасову втрату платоспроможності і настійливо вимагаємо реєстрацію даної заяви у вхідній кореспонденції. У разі відмови в реєстрації даної заяви, ви повинні розуміти, що цьому співробітникові глибоко наплювати на вас і ваші проблеми. А значить, ніхто вам допомагати не збирається. Тоді у вас вибору немає. Не відходячи від кредитного інспектора, зі свого мобільного телефону набираємо «гарячу лінію», і в телефонному режимі вимагаємо змусити даного фахівця належним чином виконувати свою роботу.

Якщо читаючи цей текст вам здалося, що це вже занадто, то поспішаю вас запевнити – це стандартна ситуація, коли службовець, який і так пізно йде додому – а тут ще і клієнт зі своїми проблемами. Він може відмовити, тільки щоб ​​не возитися з вашою справою. А маючи заяву з вхідним номером та підписом фахівця, що її прийняв, банк зобов’язаний буде розглянути таку заяву. Розглянути зобов’язаний – схвалити не обов’язково. Але з урахуванням наполегливого прохання, тільки щоб відчепитися від вас, можуть піти на поступки. А це і є наша мета (а на війні – як на війні) .

Розглядаючи заяву клієнта, що потрапив у важку ситуацію, банкір розуміє, що клієнт адекватний, передбачливий і йде назустріч – такого клієнта втрачати не можна. Якщо банк один раз допоможе клієнту, то вдячний позичальник буде завжди користуватися послугами даної фінансової установи. А незадоволений клієнт, йдучи з банку, забере ще десять клієнтів, поширюючи негативну інформацію .

Продовження теми в статті – “Реструктуризація заборгованості” .

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Онлайн-кредит через кредитне агенство

Ще матеріали по темі: Кредит на споживчі потреби Як вибрати...

Як я брав онлайн-кредит

Ще матеріали по темі: Кредит на споживчі потреби Як вибрати...

Закрыть