Як оформити кредит

Споживчий кредитЩе матеріали по темі:
Кредит на споживчі потреби
Як вибрати кредит
Як вибрати банк
Кредит під 0% – обдурили?
Кредит без довідки про доходи
Як не платити банку відсотки?!
Як я брав онлайн-кредит
Онлайн-кредит через агенство
Проблема з оплатою кредиту?
Реструктуризація боргу
Приватний кредит
Кредит пенсіонеру

Визначившись з переліком банківських пропозицій, які привернули Вашу увагу, постарайтеся дізнатися побільше про дану фінансову установу у своїх знайомих. Не довіряйте платним позитивним відгуками в Інтернеті. Напевно, у Вас є безліч друзів з кредитною практикою. Вони-то й підкажуть, з чим вони зіткнулися, співпрацюючи з тим чи іншим банком.

А вже вдома, в спокійній обстановці, запишіть у блокнот (який візьмете з собою в банк) перелік питань на які обов’язково потрібно отримати відповіді, оскільки стіни і сама обстановка банку, скоріше всього, дезорієнтують Вас і підете додому без повного розуміння всіх деталей майбутньої угоди. Налаштуйтеся на ухильні відповіді кредитного співробітника, який буде зацікавлений на даному етапі приховати від Вас деякі нюанси. Будьте наполегливі і непохитні у своій «цікавості». Поставте перед собою мету – не оформляти заявку в день консультаційного відвідування. Кожен банкір знає – якщо клієнт вийде з банку, не оформивши продукт, то він може не повернутися вдруге. Саме тому його «благання» прийняти рішення неодмінно зараз, буде наполегливим.

І навіть не сподівайтеся сьогодні знайти вигідний кредит. Всі варіанти кредитування досить жорсткі і накладні. І з цим доведеться змиритися. Перед походом в банк, уточніть у друзів – чи не будуть вони проти участі в ролі контактної особи. Контактна особа не іде в банк, не підписує будь-які папери, не несе відповідальності за сказане службі банкової безпеки. Банку цікаво думка даної особи по майбутньому позичальникові – тільки й усього. Подбайте про те, щоб у Вас при собі були всі номери телефонів контактних осіб. На жаль, без них не оформлять заявку.

Вибравши банк, налаштуйтеся на півгодинну розмову з банкіром, під час якої він буде оформляти вашу заявку. Багато клієнтів лякаються, коли їх пропонують сфотографувати. Але про це не варто турбуватися – дане фото є банківською таємницею і нікуди з особистої справи не передається. Також, до одного з поширених питань клієнтів можна зарахувати: «А що я тут повинна підписати?» Не питайте – читайте, вивчайте без сорому – це не просто Ваше право, це – необхідність. Обов’язково під час подачі заявки кредитчик повинен надати Вам графік майбутніх погашень, з розрахунком необхідної суми і кредитного продукту, що оформляється.

Найчастіше кредитор не схильний заздалегідь засмучувати потенційного позичальника сумами майбутніх платежів. Тому ввічливо і настійно вимагайте графік на день подачі заявки. У зв’язку з тим, що заявка буде розглядатися протягом доби, у Вас буде можливість, спираючись на графік платежів, поміркувати про правильність вибору кредитора. Оскільки на даному етапі клієнт ще не підписав ще кредитний договір, він має можливість відмовитися від заявленого запиту. Для цього не обов’язково йти в банк і вислуховувати «ниття» банкіра. Можна подзвонити, пояснити ситуацію і ввічливо відмовитися від кредиту. Хоча, в основному, люди так не роблять – адже їм дійсно потрібні гроші.

Кредитний комітет розглядає заявку тільки після ретельного вивчення позичальника службою банківської безпеки, яка перевіряє судимість, кредитну історію, наявність інших кредитів, офіційне працевлаштування і по можливості – відповідність посадового окладу з заявленою сумою доходів. Після чого економіст вираховує фінансову спроможність клієнта і виносить висновок – чи відповідає заявлена ​​сума на кредит платоспроможності даної фізичної особи. Зідзвонившись з клієнтом, призначається дата і час операції, на яку клієнт приходить з метою підписати вже вивчений договір і нарешті отримати на руки готівку.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Як вибрати банк

Ще матеріали по темі: Кредит на споживчі потреби Як вибрати...

Як вибрати кредит

Ще матеріали по темі: Кредит на споживчі потреби Як вибрати...

Закрыть