Як вибрати банк

Споживчий кредитЩе матеріали по темі:
Кредит на споживчі потреби
Як вибрати кредит
Як оформити кредит
Кредит під 0% – обдурили?
Кредит без довідки про доходи
Як не платити банку відсотки?!
Як я брав онлайн-кредит
Онлайн-кредит через агенство
Проблема з оплатою кредиту?
Реструктуризація боргу
Приватний кредит
Кредит пенсіонеру

Моєю порадою буде пропозиція – почати пошуки з мережі Інтернет. Прописавши в пошуковику вашого браузера одну з даних фраз: «отримати кредит готівкою в Україні», «оформити кредитну заявку в Україні» або «банк пропонує кредит на споживчі потреби», Ви отримаєте великий перелік банківських пропозицій.

Вибираємо тільки офіційні сайти і отримуємо достовірну і практично повноцінну інформацію. На офіційному сайті кожного українського банку ви з легкістю знайдете всі пропоновані даною фінансовою установою кредитні продукти, з детальним описом умов кредитування. Заглиблюючись у вивчення обраної кредитної пропозиції, варто звернути увагу на такі важливі пункти:
1. Відсоток від виданої суми за надання кредиту. Тобто, практично всі банки, одночасно з видачею кредиту, виписують квитанцію на оплату суми за відкриття кредитного рахунку, змушуючи клієнта нести додаткові витрати. Наприклад, «Експрес-Банк» утримує при видачі вісім відсотків від загальної суми кредиту (що дуже відчутно для клієнта, чи не так?). Тим самим клієнт, виходячи з відділення банку, вже має на руках не повну суму необхідних коштів.
2. Процентна ставка по кредиту. Процентна ставка є основною статтею доходу всіх фінансових установ України. Саме тому, ознайомившись з даною цифрою, дуже легко на кредитному калькуляторі (який можна знайти і на цьому сайті) розрахувати передбачувані втрати по окремо взятому кредиту.
3. Сума одноразової або щомісячної комісії. Багато банків практикують нестандартні схеми кредитування. Наприклад, «АКТАБАНК» пропонує своїм клієнтам кредит з відсотковою ставкою у розмірі 0,01%. Погодьтеся – досить заманливо. Але в обов’язкові умови його кредитних продуктів входить щомісячна комісія в розмірі 3,25% від виданої суми, щомісяця до повного погашення кредиту. А одноразова комісія, у цього ж банку складає 2,5% від виданої суми. І в цілому, враховуючи всі витрати клієнта за два роки, клієнт переплачує 100% отриманих коштів. Добре це, чи погано – вирішувати Вам. А моя – завдання – донести до Вашого розуміння важливі пункти кредитування.
4. Плата за супровід кредиту. Іноді ця оплата за розміром перевершує нараховані відсотки – знову таки маркетинговий прийом.
5. Добровільне страхування. Називається добровільне, тому що клієнтові не видають кредит поки він «добровільно» не погодиться на оформлення страховки. При оформленні споживчого кредиту, існує тільки страхування від втрати працездатності та від смерті. Тобто, обмежуючись скромним і за статистикою малоймовірним видом страхування, банк вкотре має можливість «нагріти руки» на клієнті.

Перерахувавши основні статті доходу кредитного напрямку банків, я завбачливо застерігаю Вас від несподіваних витрат, яких можна уникнути, вибираючи майбутнього кредитора.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Як вибрати кредит

Ще матеріали по темі: Кредит на споживчі потреби Як вибрати...

Споживчий

Кредит готівкою на споживчі потреби Ще матеріали по темі: Як...

Закрыть