Як вибрати кредит

Споживчий кредитЩе матеріали по темі:
Кредит на споживчі потреби
Як вибрати банк
Як оформити кредит
Кредит під 0% – обдурили?
Кредит без довідки про доходи
Як не платити банку відсотки?!
Як я брав онлайн-кредит
Онлайн-кредит через агенство
Проблема з оплатою кредиту?
Реструктуризація боргу
Приватний кредит
Кредит пенсіонеру

Існує такий жарт, що скоро будуть сміятися над людьми, у яких немає кредиту. Згоден, майже кожен повнолітній громадянин нашої країни хоч раз, але оформляв кредитну угоду, а якщо не оформляв, то банк легко нав’язує його на заробітну карту. Той, кому умови кредитування сподобалися, надалі стає «улюбленим» клієнтом банку, який після закінчення одного кредиту, посміхаючись, йде до менеджера за наступним кредитом. Але це буває рідко. Найчастіше клієнт, незадоволений умовами або цифрами, тікає в інший банк. Щоб з Вами не сталася подібна ситуація і Ви не є експериментували на своєму гаманці, пропоную вашій увазі кілька слушних порад.

Насамперед визначаємося з тим, який саме кредит нас цікавить. Якщо Вам за пару днів до зарплати не вистачає трохи готівки і це повторюється з місяця в місяць, то моя рекомендація – обмежиться оформленням кредитної карти. Але якщо Ви потребуєте одноразової фінансової підтримки, яка необхідна на покупку або оплату чогось, то Вам краще оформити кредит готівкою, поступово погашати, і в кінці – кінців закривши його, отримати довідку про погашення і забути про борг перед банком.

Кредитка.
Маючи бажання детально описати умови кредитування по кредитній карті, першою справою скажу, що вона отримала досить широке поширення в усьому світі. Що дає нам підставу судити про неї позитивно. Дійсно, володіючи кредитною карткою, сучасній людині значно легше долати повсякденні фінансові труднощі. Так, відвідавши будь-який з магазинів торгової мережі, власник кредитної картки сміливо розраховується на касі, не замислюючись, скільки готівки у гаманці. Володіючи кредитною карткою, людина убезпечує власні гроші від шахрая. Якщо купюр немає в гаманці,  значить їх не вкрасти і не втратити. У разі крадіжки або втрати карти, її власник в телефонному режимі оповіщає банк про дану подію і просить оператора заблокувати свою картку, тим самим не залишаючи шахраям шансу скористатися нею. У той же день, можна з’явившись в банк, оформить дублікат карти, сплативши вартість загубленою.

І все-таки, навіть не дивлячись на цей великий список плюсів, основною перевагою кредитної картки сміливо можна назвати пільговий період, який дозволяє клієнту користуватися кредитним лімітом, і при цьому не платити банку відсотки. Детальніше: банк, видаючи новому клієнтові кредитну картку, встановлює на неї кредитний ліміт, який буде сумою запропонованого кредиту. І знімаючи гроші в банкоматі або отоварюючись в супермаркеті, у клієнта не буде можливості витратити грошей більше, ніж обумовлено в договорі. Скориставшись кредитом, клієнт зобов’язаний повернути зайняті кошти та нараховані на них відсотки. Але банк, запропонувавши клієнтові пільговий період на кредитну картку, не нараховує відсотки протягом обумовленого терміну. Наприклад: кредитка «ПриватБанку» має пільговий період п’ятьдесят-п’ять днів. Клієнт, використавши запропоновану в кредит суму, має можливість користуватися нею без шкоди для себе протягом п’ятдесяти п’яти днів. Починаючи з 56 дня, банк сміливо починає нараховувати відсотки, виходячи із залишку заборгованості та кількості днів користування ресурсами банку. Але якщо клієнт встигне в пільговий період закрити всю позичену суму, то банк не має можливості нарахувати відсотки.

Готівковий кредит
Оформляючи кредит готівкою, клієнти діляться на дві групи: одна з яких заклопотана думкою – як же тепер повертати таку суму; а інша половина – сміливо заявляє про намір дострокового погашення протягом найближчих пару місяців, обгрунтовуючи сьогоднішню фінансову нестачу тимчасовими труднощами. Але на практиці, 90% позичальників намагаються платити у відповідності з графіком, що говорить про зручність і раціональність користування кредитом. Дійсно, більшість мої клієнтів чесно зізнаються, що без своєчасної кредитної «вакцинації» їх повсякденне життя було-б не настільки насиченим та продуктивним.

1 комментарий к записи “Як вибрати кредит”

  1. Юлія пишет:

    Одного разу ми зіткнулися з ситуацією, коли на покупку квартири не вистачало 3 тис. доларів. Звернулися в кілька банків, щоб дізнатися умови кредитування – вийшло близько 65 відсотків на рік!!!
    Довелося позичати долари у знайомих під розписку і 17.5%. Недавно розрахувалися. Всі задоволені.
    Я звичайно віддаю перевагу мати справу з фінансовими установами, але платити такі грабіжницькі відсотки не згодна ..

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Споживчий

Кредит готівкою на споживчі потреби Ще матеріали по темі: Як...

Штрафи
Як боротись з штрафними санкціями. Ч.2

Штраф Усі кредитні договори мають штрафні санкції, і кожен банк...

Закрыть