Як я брав онлайн-кредит

Споживчий кредитЩе матеріали по темі:
Кредит на споживчі потреби
Як вибрати кредит
Як вибрати банк
Як оформити кредит
Кредит під 0% – обдурили?
Кредит без довідки про доходи
Як не платити банку відсотки?!
Онлайн-кредит через агенство
Проблема з оплатою кредиту?
Реструктуризація боргу
Приватний кредит
Кредит пенсіонеру

Кожного дня бачу в Інтернеті рекламу – «онлайн-кредит». Не втримався, вирішив спробувати оформити кредит і подивитися, чим все закінчиться .

Будучи в здоровому глузді, я звичайно-ж не збирався відправляти копії документів. Але реальне прізвище і справжні дані своїх документів вписати довелося. Знаючи, що нічого не збираюся підписувати, мене долав інтерес до нововведень банків-конкурентів. Та й для загального розвитку хотілося мати досвід з оформленням нового різновиду кредитного продукту.

Отже, забиваючи в пошуковику «оформити кредит онлайн», ми отримуємо нескінченне число пропозицій. І зайшовши на сторінку кожної з них, можемо захоплюватися сьогоднішнім достатком вибору бажаючих надати фінансову підтримку. Приділивши більше двох годин інтенсивного спілкування в онлайн режимі і зателефонувавши на «гарячу лінію» чотирьох кредиторів, я провів повний аналіз їх діяльності, чим і готовий поділитися.

Насправді, онлайн кредит є лише попереднім розглядом заявки клієнта на отримання кредиту з обов’язковою явкою в банк для документального укладання угоди, після чого і здійснюється видача кредиту.

Дані кредитні послуги слід розділити на дві групи:
- Заявка безпосередньо до банку-кредитору, тобто без посередників;
- Заявка через кредитне агентство, яка надалі все одно призведе до банку.

Найбільш чесною і правильною пропозицією серед усього широкого вибору заявок в онлайн режимі вважаю варіант з оформленням заявки на сайті кредитора, а не посередника, як це буває в більшості випадків. Так, зайшовши на сайт будь-якого банку, що пропонує онлайн кредит, ви маєте можливість залишити заявку, вказавши свої дані і надавши свій мобільний номер телефону. Потім залишається тільки чекати відповіді. Зі слів друзів, що вже оформляли такі заявки, відповісти можуть як протягом півгодини, так і через добу (все залежить від політики банку і завантаженості менеджера).

Кредитний інспектор ще не має інформації від служби банківської безпеки з тієї причини, що запит з бюро кредитних історій повинен мати підставу і законну силу. Так як закон про захист інформації забороняє розгляд кредитної заявки без письмового дозволу на його розгляд від самого клієнта, то виходить, що онлайн кредитування позбавлене ​​права доступу до всеукраїнської базі кредитних історій. Одночасно з цим, будь-який банк має можливість спиратися на кредитну історію своїх клієнтів. Тому у випадку, якщо ви вже оформляли кредит у цьому банку, тоді ваша кредитна заявка може пройти перевірку служби безпеки.

Зідзвонившись з вами, кредитний співробітник  зможе розповісти про всі кредитні продукти, які надає даний фінансовий заклад. А також розрахує всі суми і озвучить витрати, пов’язані з вашим кредитом – але тільки в тому випадку якщо від вас будуть надходити такі питання. Якщо-ж ви посоромилися про щось запитати, то сам банкір не розповість про ваші витрати, і це цілком зрозуміло. Менеджер банку чітко і досконало проконсультує вас за переліком необхідних документів і роз’яснить, як знайти у вашому місті відділення цього банку.

Розмова закінчується запрошенням в банк, де вас буде чекати підготовлений пакет документів для видачі кредиту, а дана видача повинна пройти в максимально короткі терміни. Насправді онлайн кредитування в даному випадку ніякого відношення не має до оформлення видачі кредиту. Дана операція є прихованою формою експрес – кредитування, яке само по собі видається практично моментально. А головним завданням таких банків є стрімке збільшення кредитного портфелю за рахунок швидкої і бесцеремонною видачі позик. Тому, знайти такі банківські пропозиції ви могли без проблем, відвідуючи банки свого міста.

Такими маркетинговими хитрощами банкіри просто залучають клієнтів, підносячи це як онлайн кредит .

1 комментарий к записи “Як я брав онлайн-кредит”

  1. Аноним пишет:

    Нет

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Суд з банком
Виграти суд з банком

Банки теж програють суди Уклавши кредитний договір, багато людей вважають,...

А кредит без довідки про доходи – краще?!

Ще матеріали по темі: Кредит на споживчі потреби Як вибрати...

Закрыть