Спрощення реєстрації бізнесу?

ESV

ДФС відзвітувала про спрощення процедури реєстрації бізнесу, запровадивши всього-лиш два нововведення.
1. Відповідно до Наказу Міністерства фінансів від 15.06.2015 року №552 “Про затвердження порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами” починаючи з 31.08.2015р взяття на облік осіб, які здійснюють операції з товарами проводитимуться одноразово у відповідному підрозділі будь-якої митниці за зверненням таких осіб (у тому числі onlIne) або при першому здійсненні такими особами операцій з товарами.
Форму заяви (ф№1-ЗЕД) про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами, скорочено з трьох сторінок до однієї. При цьому виключено норму щодо надання копій реєстраційних та статутних документів. Відмінено картку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами.
Запроваджено витяг із реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, який видається або надсилається поштою та також може бути направлений на електронну адресу. Водночас встановлено, що дійсні на дату набрання чинності цим наказом картки обліку осіб, які здійснюють операції з товарами. Застосовуються як витяги із реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, до внесення змін до такого реєстру щодо відомостей, які зазначені у картці обліку осіб чи отримання витягу із реєстру.
2. Процедура взяття на облік рахунків платників податків відкритих/закритих у фінансових установах триває від кількох хвилин до однієї години. Надання інформації щодо відкриття/закриття рахунків платників здійснюється шляхом обміну електронними документами між ДФС України та фінансовими установами, без участі платника.

В принципі, хоч щось робиться. Але до процедури спрощення реєстрації бізнесу це не має відношення. І до сьогодні головне питання навіть не в самій процедурі, а в подоланні тотальної корупції в цій сфері.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, ДФС
RRO
Новий порядок застосування РРО

Обов’язкове застосування реєстратора розрахункових операцій платниками єдиного податку другої і...

Litcenzia_alkohol
Ліцензії на торгівлю алкоголем або тютюном

В цьому матеріалі детально розберемо, що необхідно знати підприємцю про...

Закрыть