Спрощенцю про надання нерухомого майна в оренду

Orenda_neruhomosti

Не можуть бути платниками єдиного податку підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення (частини приміщень), загальна площа яких перевищує 100 кв.м., нежитлові приміщення (їх частини), загальна площа яких перевищує 300 кв.м. (п. 291.5.3 Податкового кодексу).
Тому фізичні особи – підприємці можуть надавати власне майно в оренду за умови, що здавання в оренду нерухомого майна такою фізичною особою не здійснюється в межах підприємницької діяльності платника єдиного податку, але відповідно, оподаткування здійснюватиметься відповідно до п. 170.1 ст. 170 ПКУ. по ставкам для доходу фізичної особи.
Якщо по простому – щоб не переходити зі спрощенки на загальну систему оподаткування. підприємець не може перевищити вказані вище обмеження по наданню в оренду нерухомості. При цьому, підприємець може надавати в оренду нерухоме майно без обмежень – але вже як фізична особа, сплачуюти при цьому драконівський податок з доходу фізичних осіб – 15% при сумі доходу до 10 мін. зарплат, і 20% – при сумі доходу більше 10 мін. зарплат, та не забути віддати державі військовий збір.
А що для Вас вигідніше – вирішувати тільки Вам і калькулятору:)))

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Підприємцю
Litcenzia_alkohol
На нове місце торгівлі алкоголем – нова ліцензія

У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб'єктом...

Податковий кредит
Не забудьте скористатися правом на податкову знижку!

Громадяни, які в 2014 році сплачували іпотечний кредит, компенсацію вартості...

Закрыть