Страхові афери

Афери

Кожна справа, що стосується грошей, як магніт притягує шахраїв. І як би правоохоронці не намагалися з цим боротися, повністю викорінити подібну «діяльність» не вдається. Тим не менш, у кожної схеми є свої слабкі сторони, і одна з головних – пильність і розсудливість споживача страхової послуги.

Фальшиві договори обов’язкового автострахування
Як не сумно це звучить, але якість підроблених полісів автострахування практично не поступається їх оригіналу. Однак, якщо керуватися основними правилами в процесі перевірки поліса, можливість потрапити в дану пастку значно знижується.
Як перевірити
1. Переконайтеся в наявності на документі водяних знаків (просвітіть лист). Як відомо, підробки їх не мають.
2. Оригінальний поліс характеризується рельєфною фактурою номера та серії документа.
3. Перевіряйте документ на наявність різного роду виправлень і друкарських помилок. В оригінальних полісах подібне виключено.
4. Якщо другий примірник поліса більш яскравого відтінку – будьте впевнені, що Вам пропонують підробку. Перевіряйте – обидва документи повинні бути однакові.
Як правило, поширення підроблених полісів здійснюється за значно заниженою вартістю. Тому не варто вестися на дешевизну, оскільки наслідки можуть бути самі неприємні.

Фальшиві договори страхування життя
Напевно, практично кожна людина отримувала пропозиції застрахувати життя. Однак, в силу особливостей менталітету наших співвітчизників, ця послуга не користується особливою популярністю. Це відбувається рівно до того моменту, поки страховий брокер не підносить справу так, що клієнт вже не в силах відмовитися від неймовірних вигод даної угоди. Нерідко можна почути «казки» про те, що якщо клієнт стає власником поліса зарубіжної страхової компанії, то в разі страхової ситуації його родичі стануть мільйонерами.
Необхідно знати: діяльність закордонних страхових компаній обмежена рамками своєї резиденції, і якщо вирішується їх розширити на територію іншої країни, для цього відкриваються офіційні філіали, але ніяк не через підпільних страхових брокерів. Саме тому, підходити до даних пропозиції слід з особливою обережністю.

Викрадений автомобіль
Суть даної шахрайської схеми проста. Зловмисник купує за кордоном недорогий автомобіль, заздалегідь вступаючи в змову з його власником. Після того, як продана машина переганяється в нашу країну, зарубіжний власник подає заяву про її викрадення. А далі зарубіжний власник отримує страховку, а новий – проблеми. Таким чином, купуючи автомобіль, ніколи не нехтуйте інформацією про його минуле.

Зрозуміло, це не всі методи шахраїв. Тим не менш, необхідно запам’ятати кілька основних правил:
- Категорично не рекомендується підписувати порожні бланки або заяви;
- Не поширюйти інформацію про номер Вашого поліса. Винятком є співробітники страхової компанії і правоохоронних органів;
- Отримуйте і продовжуйте страховий поліс виключно в перевірених компаніях, уточнюючи і перевіряючи дані страхового брокера.

Будьте завжди розсудливі і обережні, так як зловмисники не сидять на місці, а продовжують розробляти нові шахрайські схеми і афери. Тільки розсудливість і осмисленість може позитивним чином вплинути на остаточний результат, зберегти Ваші нерви і гроші.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

3 комментариев к записи “Страхові афери”

 1. Анастасія пишет:

  Як співробітник СК скажу з приводу полісів: не купуйте поліси незрозуміло де, дивіться на штамп з реквізитами СК, можна навіть подзвонити і уточнити, чи є дана точка продажів офіційної. І маж викликати недовіру, якщо вам пропонують його продати за занадто низькою ціною.

 2. Олександр пишет:

  На жаль, але це факт, що ми часом попадаємося на гачок до псевдопрофесіоналів. На мій погляд, перед тим, як комусь повірити, необхідно сто разів перевірити, ніж потім один раз шкодувати.

 3. Яна пишет:

  К сожалению, в погоне за экономией люди попадаются на крючки мошенников. У нас еще не принято консультироваться со специалистами, а тем более, платить деньги за такое консультирование. Вот и имеем рай для мошенников, в том числе страховых.
  Полезная информация о зарубежных страховых компаниях, ведь всегда кажется, что “европейская” фирма – это залог надежности.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Пишуть читачі
Банки активізують боротьбу з позичальниками

З ініціативи державного банку Укргазбанк був створений чорний список боржників,...

ФГВ
Як зберегти свої гроші. Ч.2

Казначейські векселі Казначейський вексель - це короткостроковий документ, який випускається...

Закрыть