Студентський кредит

Студентський кредит

Найбільш потребуючими грошей людьми в кожній країні завжди були, і напевно завжди будуть студенти. Ця категорія є одночасно найперспективнішими членами суспільства, і самими непередбачуваними. Ще п’ять років тому думка видавати кредит студенту викликала б насмішку громадськості. Тим більше – розглядаючи цю пропозицію в дні кризи. Але вже сьогодні, маючи неймовірну конкуренцію банківських кредитних пропозицій, видача кредиту студентові виглядає не так вже й безглуздо, як це здавалося ще кілька років тому.

Маючи величезний досвід роботи на специфічному українському ринку, банківські фінансисти показують чудові результати володіння психологічними і юридичними інструментами управління підсвідомістю людини, з точним урахуванням повсюдної недбалості. І перебираючи варіанти, в якій ніші суспільства можна ще «впихнути» кредит, вони не могли обійти стороною настільки перспективний студентський напрямок. Залишилося тільки вирішити завдання, як саме “підв’язати” такого позичальника, який не має належної застави, а найголовніше – доходу. На сьогоднішній день існує багато способів отримати кредит студенту, і кожен із кредиторів знайшов свій шлях вирішення студентського забезпечення по кредиту.

Розглядаючи досвід розвинених країн, можна зустріти привабливі студентські кредити, основані на майбутній перспективності позичальника. Тобто, банк пропонує успішному студенту укласти договір про своєчасну оплату навчання, а по закінченні навчального закладу студент зобов’язаний протягом року працевлаштуватися, і почати виплату по кредиту. А так, як така програма є соціальним проектом, то даний кредит не повинен значно погіршувати життя позичальника. Як наслідок – термін кредитної лінії може досягати двадцяти років, а процентна ставка повинна бути значно нижче середньої.

Але наша держава, з її жадібними кредиторами, навіть не думала полегшити життя студенту. Навпаки, обгрунтувавши такий кредит високими кредитними ризиками, наші кредитори виставили процентну ставку вище середнього показника. Навіть хороший приклад російських банків ніяк не вплинув на їх жадібність.

Враховуючи винахідливість українських банкірів, пропоную розглянути кілька можливих варіантів отримання кредиту українським студентом.

1. Студенту надається кредит з обов’язковою участю поручителя, який у свою чергу доводить банку свою платоспроможність, і оформляє такий самий пакет документів, як і основний боржник. Тобто, за фактом несе відповідальність поручитель і попит за погашення теж буде з нього. А кредитний договір (формальність) оформлений на студента. Можна сказати – сучасна «каша із сокири». Так, як поручителем сьогодні погоджуються йти тільки дуже близькі люди, а найчастіше – батьки або найближчі родичі, то скоріше за все , вони і так оплачували-б це навчання. А значить – оформити могли на себе і без залучення студента.

2. Наступним варіантом оформлення кредита на студента є кредит під заставу, який сам по собі має на увазі гарантоване закриття угоди, навіть якщо позичальник навідріз відмовився платити. Ні для кого не секрет, що навіть молода людина буває власником майна, яке завжди можна продати, тим самим закривши кредит. А враховуючи високу процентну ставку, виправдану відсутністю доходу у студента, то видача такого кредиту дуже приваблива для багатьох банків.

3. Багато студентів, перевівшись на заочне навчання, мають стабільний, але непідтверджений дохід. А так як вони платоспроможні , то нерозумно було б втратити такого привабливого клієнта, який з часом, увійшовши у смак, постійно буде звертатися за черговим кредитом. Варто тільки опустити вікове обмеження до 18 років, і почати видавати кредити без офіційного працевлаштування. Ось і ще один привід видати студенту позику із завищеною відсотковою ставкою .

Розглядаючи кредит студентам, як можливість отримати освіту, у нас може виникнути відчуття подяки за настільки значиму підтримку молодого покоління. Але заглянувши глибше в суть такої пропозиції, зайвий раз переконуємося в жадібності вітчизняних товстосумів, готових посадити юну особу в яму боргового зобов’язання, з якої самостійно, в найближчі роки, ні за що не вибратися.
А задавшись метою підібрати для себе найвигіднішу кредитну пропозицію, пропоную ознайомитися зі статтею «Як вибрати кредит».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

8 комментариев к записи “Студентський кредит”

 1. Карина пишет:

  Це дуже цiкаво! Я спробую повiдомати батькiв про це, менi здаЄться, шо вони мене пiдтримают. Дуже добре , шо Є такий кредит. Це менi дуже допоможе.Дякую

 2. Дана пишет:

  Почала читати статтю, і не повірила своїм очам, така цікава пропозиція і у нас в країні, а потім зрозуміла, не в нас. Виходить що в нас тільки назву красиву залишили, а суть його дуже відрізняється від зарубіжних аналогів, а шкода, адже дійсно багато розумних дітей зараз не мають можливості отримати освіту тільки із за відсутності грошей.

 3. Наталя пишет:

  Колись, будучи студенткою, звернулася в Приватбанк за пільговим кредитом і отримала відмову. нібито в мене немає застави, а мій поручитель не викликає довіру. Замість пільгового мені запропонували кредит на загальних підставах під великий відсоток. більше я в приватбанк не зверталася.

 4. Андрій пишет:

  Я брав Студентський кредит в Приват Банку, і можу сказати наступне, якщо ви зможете повернути гроші, то все у вас буде добре. Але, якщо по якійсь причині ви не вплатите заборгованість хоча-б за 2 Місяці, то у вас будуть великі проблеми.

 5. Олег пишет:

  Десь я вже чув про студентський кредит, десь років зо два тому. Здається, подібний кредит мені пропонував Приват Банк. І умови такого кредиту більш вигідні, аніж у звичайному. Але на той час в мене не було у ньому ніякої потреби.

 6. Віталій пишет:

  Кредитування студентів – взагалі тема доволі проблемна у нашій державі, оскільки адекватного пільгового кредитування студентства фактично немає. Можливо ситуація зміниться після змін у законодавстві після підписання асоціації із ЄС, але я в цьому сумніваюся.

 7. Анна пишет:

  Будучи на другому курсі змушена була взяти студентський кредит, і віддавати його з заробітної плати, так як і працювала вечорами. Добре звичайно, що кредит мені дали відносно швидко, але % все ж таки міг би бути і нижчим.

 8. Ірина пишет:

  У США більшість студентів навчаються в кредит, і лише потім, коли влаштовуються на роботу, – віддають його. Дуже прикро, що в нашій країні держава жодним чином не втручається в навчальний процес саме з цієї позиції. Навіть мови про пільгові кредити для студентів немає! Максимум, на що можна розраховувати, – звичайний споживчий кредит.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Надійний банк
Як знайти надійний банк

Задавшись метою отримати кредит, людина не особливо цікавиться стабільністю і...

Гра - проценти
Гра на відсотках або гроші навколо нас

Вся робота банківської системи сформована і створена з метою отримання...

Закрыть