Записи с меткой ‘Військовий збір’

Військовий збір за продаж нерухомого майна?

DFS1

Оподаткування продажу чи обміну об’єктів нерухомості встановлено Ст.172 Податкового Кодексу. Згідно цієї статті  дохід, отриманий від продажу чи обміну (але не частіше одного разу протягом року) нерухомості, якщо така нерухомість була у власності продавця більше трьох років, податком не обкладається. З 1 січня 2015 року до Податкового Кодексу внесено зміни щодо введення військового збору. Платять цей збір [...]