Тут платять за Ваші покупки!

Cashback11

Писав цю статтю не для реклами. Просто не можу не поділитись корисним сервісом, яким нещодавно активно почав користуватись сам.
Вже майже два роки я купую побутові речі та електроніку в інтернет –гіпермаркетах, таких як Aliexpress, TaoBao (через посередника), EBay. В принципі, за весь час були лише дві невдалі покупки - одна посилка не прийшла (але після відкриття спору із продавцем, мені вернули кошти протягом дня), а в одній посилці був просто відвертий брак, і відкрити спір я навіть не встиг, тому-що продавець зник. Але це зовсім не відвернуло мене від користування цими магазинами, лише додало досвіду у правильному виборі продавця.
При цьому, я немало чув та читав про системи повернення коштів за покупки (кешбек), але ніколи ними не користувався. Просто не вірив, що ці системи працюють і на китайських інтернет – площадках. Крім цього, сервіси кешбеку зазвичай мають дуже обмежений перелік магазинів, зате велику мінімальну суму, необхідну для виведення грошей.
І ось нещодавно на мою ел. пошту надійшов рекламний лист із пропозицією скористуватись послугами чергового кешбек сервісу. Навіть не знаю чому, але вирішив переглянути.
Головне, що мені сподобалось – відсутність мінімальної суми для виводу. А також наявність у переліку магазинів саме тих, якими я користуюсь – Aliexpress, TINYDEAL (та десятки інших китайських супермаркетів), EBay, і що вже зовсім переконало – сервіси бронювання готелів booking.com, пошуку дешевих авіаквитків aviasales.ru і навіть реєстратор доменних імен reg.ru.
Сума коштів, які повертаються – від 2 до 5 відсотків. Не так багато. Але якщо врахувати постійні покупки, то просто з неба падає непогана сума.
Працювати з сервісом дуже просто – необхідно авторизуватись на сайті, і вже на ньому знайти необхідний магазин і перейти на нього. Ніяких додаткових незручностей це не створює.
Процедура реєстрації також елементарна – необхідно лише ввести мейл та придумати пароль (або увійти через соціальну мережу).
Сервіс називається cash4brands.Рекомендую спробувати. Адже зекономлені гроші – це зароблені гроші.
І ще одне цікаве питання. Сервіс пропонує за кожного клієнта партнерську винагороду. Надіюсь, Ви не будете проти;))) Ваc це ніяк не обтяжить, а мені буде подяка за працю і засіб для подальшого розвитку цього ресурсу, який надіюсь, став корисним для Вас.

А для реального підтвердження моїх слів – скріншот:

cash4brands.ru

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

5 комментариев к записи “Тут платять за Ваші покупки!”

 1. Алла пишет:

  Маю задоволення від того, що можу користуватися можливістю отримання кеш-беку. Ще хочеться дізнатися, чи можливо в Україні отримати без посередників та переплат гроші за кеш-бек з PayPal?

 2. Дмитро пишет:

  Це цінна знахідка. Я у 2014 р. також почав придбавати електроніку на ALIEXPRES. Смартфон мене радує. Приємно, що при купівлі можна ще й бонуси заробити! А то з нинішнім курсом валют все згоряє.

 3. Дмитро пишет:

  Цілком з вами згоден! Перш ніж з чимось працювати, потрібно детально вивчити проект. Як мінімум пошукати відгуки про нього) якщо все добре, то можна користуватись:)

 4. Сергій пишет:

  Не думаю що є доцільність навіть перевіряти цю систему, тому що це чергова піраміда, знову потрібно підключати партнерів. Та й просто так ніхто про це не розповідає без вигоди собі

  • Valentin пишет:

   Доброго дня, Сергію.
   Спасибі за коментар.
   Але з Вами не згоден. Це не піраміда, бо ніяких вкладень або покупок від клієнта не вимагається. Про те, що для автора є вигода – звичайно, про це я написав в останньому абзаці статті.
   А скористатися сервісом все-ж рекомендую – ризик нульовий, витрат грошей і часу немає. А навіть два відсотка повернення від суми покупок в наш нелегкий час – непоганий бонус.

Оставить комментарий

Подробнее в WM, Новини
Кредитка за рубежом
Як користуватися кредиткою за кордоном

Фінансове планування - не менш важливий елемент у процесі підготовки...

Расчеты через интернет
Безпека розрахунків в мережі

Технологічний прогрес дозволяє зручним чином здійснювати всі фінансові операції (перегляд...

Закрыть