Вартість суду з банком. Ч.3

Суд з банком

Для більш детального представлення про майбутні витрати позичальника, готового подати до суду на банківську несправедливість, подаю перелік необхідних витрат з приблизними розцінками в справі по великиму і заплутаному кредиту:
1. Наймаючи адвоката, позичальник зобов’язаний нотаріально завірити свого захисника, який діятиме на підставі довіреності, вартість якої 500 грн.
2. У процесі підготовки позову, адвокат витратить багато часу на збір необхідної інформації, і цей час обходиться позичальникові від 1’000 грн. і вище.
3. Суд змушує клієнта писати заяву в забезпечення доказів і офіційно сплатити суму в розмірі 119 грн.
4. Три засідання (стандарт), проведених з адвокатом, обходиться в суму від 1’800 грн. до 4’000 грн.
5. Підготовка правової позиції і всілякі пояснення до вашої справи обійдуться в 500 – 800 грн.
6. Оплата судового збору – до 4’000 грн.
7. У разі необхідності додаткового клопотання або заяви, якы спочатку не входили в плани адвоката, може коштувати до 800 грн.
8. Якщо адвокат наполягатиме на судовій експертизі, то її вартість може доходити до 7’000 грн.
9. Поштові витрати від 50 грн. до 200 грн.

Не варто заздалегідь лякатися настільки великому числу витрат з чотиризначними цифрами. Як я вже писав, ці дані можуть дуже відрізнятися із запитами адвокатів-початківців або з розцінками фахівців у глибинці, які зважаючи на скромний достаток навколишнього населення, не мають можливості «загинати» ціни. Ну а найголовніше – не кожна справа вимагає оплати всього списку послуг, а з урахуванням обставин, може обмежитися двома – трьома статтями витрат.

Гірше буде якщо ви, самостійно взявшись за порятунок свого гаманця, і програвши в першому суді, змушені будете подати апеляцію. І розуміючи всю безвихідь свого становища, все одно наймете адвоката. Тоді, проігнорувавши первинні витрати на свій захист, вам доведеться двічі переплатити (як не згадати прислів’я про скупого…) і втратити значно більше. Адже витрати на апеляцію обійдуться вже значно дорожче, а саме:
1. Заява на апеляцію 1’500 грн.
2. Повторна оплата судового збору 1’785 до 2’500 грн.
3. Вартість послуг адвоката в апеляційному суді, приблизно 2’000 грн.

Порівнюючи розцінки і розуміючи, що кожне слухання – це витрата позичальника, змушений визнати, що ціна захисту власних інтересів трохи завищена і має на увазі серйозні витрати. Але враховуючи складність великих кредитів, і значимість їх застави, ми розуміємо, що (припустимо) іпотечний кредит, заставою якого є житлове майно, вартий високих витрат. А тим більше, що у разі «перемоги», сума кредиту буде відчутно менше. Що з лишком компенсує всі супутні витрати.

Хоча все-таки дивно бачити настільки високі тарифи в країні , де мінімальна зарплата становить 1’147 грн. Не можна сказати , що наш суд найгуманніший у світі. Але финансовою вигоду у використанні адвоката за кредитним справі , я , будучи фахівцем , бачу явну.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

5 комментариев к записи “Вартість суду з банком. Ч.3”

 1. Ася пишет:

  Судові витрати завжди були не з дешевих. І саме позивач найчастіше оплачує ці витрати. З банком судитися, звичайно дуже проблематично. І в цій справі гарантія на виграш вкрай невисока, на відміну від фінансових витрат на цей судовий процес.

 2. Юля пишет:

  Цікаво, який банк дасть кредит на суд по кредиту з банком? Однак, не думаю, що ситуація настільки патова. Як варіант є друзі і родичі, адже рано чи пізно ви виграєте, інакше навіщо взагалі починати?

 3. Мартин пишет:

  У 75% справ суд, своїм рішення по справі, підтримує правову позицію банку. Так що перш ніж судитися з банком треба добре поміркувати чи є у цьому необхідність.

 4. Анастасія пишет:

  Чесно кажучи, я і раніше здогадувалася, що цифри будуть доволі таки суттєвими. Саме з цієї причини справедливості будуть добиватися лише ті люди, у кого достатньо грошей.

 5. Лариса пишет:

  Як свідчать цифри, судитися з банком – задоволення не з дешевих. От тому і стикаємося ми зі стандартною ситуацією, коли люди не відстоюють свої права.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Суд
Суд з банком
Вартість суду з банком. Ч.2

За наявності умов, зазначених у попередній статті, в принципі, кожен...

Суд з банком
Вартість суду з банком

Банківського безчинства в Україні більш ніж достатньо для того, щоб...

Закрыть