Вартість суду з банком

Суд з банком

Банківського безчинства в Україні більш ніж достатньо для того, щоб добру половину кредиторів згадати “незлим тихим словом” за настільки високі процентні ставки. А найголовніше – за ідеально створену систему непорозуміння між банком і клієнтом, яка, зважаючи на фінансову неграмотність сьогоднішнього споживача, дає банкірам колосальний дохід на сльозах бідного населення. Виправдовуючись тим, що люди добровільно приходять в банк і власноруч підписують кредитний договір, банкіри намагаються замилити нам очі, приховуючи той факт, що саме фінансисти і змусили всю країну жити в такому положенні, коли добропорядний громадянин, совість якого не дозволяє йому красти, змушений йти до олігарха, який відкрив банк, і просити у нього позику.
Але будучи нацією не так сильною, як розумною, українці завжди знаходили оригінальні шляхи виходу. А факт того, що ми при таких зарплатах і термінах її затримки не вимерли як мамонти, підтверджує нашу винахідливість. Саме це бажання і пробуджує у нас думки, що можна отримати кредит і не повертаючи його, спокійно жити далі. Але так не вийде. Суть відповіді криється в менталітеті. Кредит у банку – це не комуністичне добро, яке звикли десятиліттями розкрадати, а особисте майно акціонерів, які будуть боротися до останньої можливості, але повернуть власні кошти. Тим більше, що за статусом у суспільстві вони мають значно більше можливостей, ніж людина, що звернулася в банк за фінансовою підтримкою.
Тому, перш ніж подати до суду на банк або кредитну організацію, потрібно мати вагомі докази того, що Феміда повинна вас захищати, а не жадібну думка – «не хочу платити». А відповідаючи на ваші питання: як дорого судитися з банком і в що обійдеться цей суд, можна відповісти так: якщо банк не правий, то всі витрати пов’язані з даним процесом, можна повернути за рахунок тієї сторони, яка їх спровокувала.

Розробляючи даний матеріал, мені довелося поспілкуватися з великою кількістю юридичних контор, розташованих у всіх куточках нашої країни. А так як їх місце розташування так само впливає на ціну (провінція або столиця), то і нижче представлені розцінки теж будуть сильно відрізнятися в залежності від супутніх факторів. Але одне можу сказати точно – на сьогоднішній день чітко відпрацьований сценарій порятунку проблемного позичальника, у вигляді часткового зменшення пені та штрафних санкцій, а розв’язка такого сценарію обійдеться клієнту юридичної контори приблизно від 1’500 грн. до 2’000 грн. Така пропозиція юристів набагато вигідніша, ніж високі штрафні санкції банкірів.

Але можливо це лише за таких обставин:
1. Кредитна справа має явні порушення з боку банку, і ви маєте в своєму розпорядженні документальне підтвердженням цього безчинства. Поняття документальне підтвердження має на увазі наявність документа, що недвозначно підтверджує причетність банку до заборгованості позичальника :
- Підробка підпису клієнта, на будь-якому документі кредитної справи;
- Не дотримання банком, розрахунків відповідно до графіку погашення, закріпленого підписами обох сторін;
- Зловживання штрафними санкціями, які проявляються у невідповідності сум і термінів, прописаних у кредитному договорі;
- Зміна договору в односторонньому порядку, або змушення до примусової згоди на внесення змін до закінчення терміну кредиту.
2. Кредит оформлений на споживчі потреби з сумою, що не перевищує 10’000 грн. – 20’000 грн.
3. Наявність письмового звернення в банк, з проханням допомогти у важкій фінансовій ситуації, яке має підтвердження у вигляді вхідного номера з підписом співробітника банку або листа з повідомленням. Так як українське законодавство зобов’язує всі кредиторські установи реагувати на тимчасове скрутне фінансове становище позичальника, то всі банки зобов’язані надати одну зі своїх програм реструктуризації або пролонгації кредиту .

Продовження…

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

3 комментариев к записи “Вартість суду з банком”

 1. Євгенія пишет:

  Я теж маю проблеми з одним відомим банком. Коли вчилась в університеті, видали кредитну картку разом із стипендіальною. Вимагали, щоб щомісячно я виплачувала мінимальний розмір кредиту, при тому напевне забули, що єдиний вид заробітку у мене – стипендія, яку вони не могли по людськи щомісячно видавати. Тепер не виплачую кредит принципово, бо ж як сказав мені менеджер, “людський фактор у цьому банку нікого не хвилює”.

 2. Інна пишет:

  Особисто я за те, щоб в будь-якому випадку відстоювати свої права. Якщо я, як позичальник, сумлінно ставлюся до виконання своїх обов’язків, то чому повинна закривати очі на невиконання їх зі сторони банку?!

  • Володимир пишет:

   Звичайно, відстоювати свої права необхідно, але Ви повинні бути впевнені у своїй правоті. Адже у будь-якого банку достатньо компетентні юристи. Тому судитися необхідно лише у разі явного порушення банком умов договору або законодавства.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Суд
Банк та іпотека
Лист ВГС – банкіру добре, а от позичальнику…

Аксіома, яка не потребує доказів - все, що робиться в...

Бинарные опционы
Відмінності бінарних опціонів

Бінарні опціони мають відмінності між собою. 1. Насамперед, важлива фінансова...

Закрыть