Ваш досвід спілкування з банками

Пишуть читачі

У цій рубриці ми будемо публікувати Ваш досвід співпраці з банками з будь-яких питань. Зовсім небагато Вашого витраченого часу дадуть неоціненну допомогу іншим людям, так-само як і Вам – можливість оцінити рівень роботи банків з клієнтами.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

42 комментариев к записи “Ваш досвід спілкування з банками”

 1. Валентина пишет:

  Брали iз чоловiком пральну машинку у кредит,начебто все виплатили та нажаль не помiтили що айбокс взяв 1 грв комiсii.Через пiв року нам зателефонували iз банку та сказали що ми повиннi ще 500 грв.Ми були просто у ступорi.Бiльше не користуемось послугами цього банку.

 2. Оля пишет:

  Мені довелося взяти кредитну карту в Альфа-банку. За словами співробітника банку – дуже вигідна карта Голд, виявилася дуже ненажерливої! Роблю платежі регулярно, а таке відчуття, що я туди взагалі нічого не ложу!

 3. Бульбашка пишет:

  Жахливий банк. Взяла кредит, виплачувала щомісяця в строк. Коли виплатила останню суму, то виявилось, що я ще повинна комісійну винагороду. Хоча остаточне погашення потрібно внести в термін зазначений у договорі. У мене було до 3 числа кожного місяця. Я так і виплатила. Важливо ж те, що в договорі, а не їх смс, які вони надсилають. Більше ніколи не звернуся в цей банк. І ще великий мінус в їх роботі, що інформацію не можна отримати в банку, а тільки по телефону. А це додаткові витрати.

 4. Христина пишет:

  Досвіду з банками практично не маю, так як усіма фінансовими проблемами займається мій чоловік, але якось сама брала кредит в Альфа банку. Залишилася всім задоволена. Якість обслуговування хороша, працівники кваліфіковані та освічені, допоможуть, якщо у клієнта є питання, та й просто підкажуть по темі і без. Але потрібне заповнення безлічі паперів, робити багато копій документів. Але сам банк мене порадував. При цьому у нього абсолютно нормальна, не завищена процентна ставка, дешевше, ніж у багатьох банках України точно. Сміливо раджу, по надійності і якості банк радує, не прогадаєте з вибором.

 5. Оксана пишет:

  Нещодавно вирішили взяти з чоловіком іпотеку. Треба сказати, що це був практично мій перший похід в банк, я колись не брала кредити або щось ще в цьому роді. Тому природно встала перед вибором якісного та надійного банку. Порадившись з друзями обрали “Ренесанс банк”. Непоганий сервіс і якість обслуговування клієнта, радує, що при заповнення паперів допомагає працівник банку особисто. Але занадто завищують процентні ставки, на мій погляд, можна знайти і не такі високі. Проте раджу тим, хто цінує практичність і надійність найбільше і готовий переплатити за це зайві гроші.

 6. Тарас пишет:

  У плані кредитів послугами банків користувався лише один раз. Брав кредит у Приватбанку, відсотки були досить великі , але зате є багато можливостей для погашення кредитів. Їх термінали самообслуговування найкращі! В принципі Приватбанк в Україні можна прирівняти до компанії Apple на ринку смартфонів. Він один з найбільш надійних, але відсотки у них за кредитами і депозитами не найвигідніші…
  Зараз в Україні на банківському ринку творитися незрозуміле , а Приватбанк продовжує впевнено працювати, не давно закрив депозит на не малу суму, гроші отримав в той же день.
  Думаю, що цоьму банку можна довіряти, але тільки після того як у країні все затихне!

 7. Анна пишет:

  Мала справу з кількома банками. Дуже добре запам’ятався Платинум Банк. Відсотки там, звичайно, вище, ніж в інших банках, але зате є можливість отримати кредит без поручителя. Адже в Дельті при оформленні деяких видів кредиту потрібні поручителі, наскільки я знаю. А подобається мені Платинум тим, що кредитні фахівці там дуже професійні та уважні до клієнта. Завжди пояснять що та як. Дуже ввічливі. Не те що в Приваті! Про це навіть і згадувати не хотілося б. Постійно у них щось ламається і не працює. Напевно тому кредитні фахівці там такі нервові. Але якби тільки це! Люблять приховати процентні ставки при оформленні кредиту.

 8. Лариса пишет:

  Усім добрий день! Хочу розповісти про свій досвід знайомства з одним з банків України.
  З сімейних проблем потрібно було брати кредит готівкою. Навіть не знала куди краще за все варто звернутися, так як банків багато, а якісний і надійний знайти завдання не з простих. В інтернеті побачила якусь рекламу про Ренесанс банку і вирішила ризикнути. Перебував від мене недалеко, тому пішла вже на наступний день. Що сподобалося? По-перше хороший сервіс послуг і співробітники. Мені багато чого пояснили і багато в чому допомогли. Не сподобалося те, що на документи пішло дуже багато часу. Таке відчуття , що брала кредит на мільярд:) У загальному і цілому банк непоганий, рекомендую, якщо перебуває поруч з місцем проживання

 9. Арина пишет:

  А мені доводилося мати справу з двома банками. Одним з них став Дельта Банк. Це хороший банк, в якому завжди мінімальні черги і ввічливі співробітники. Все докладно розкажуть, що просто питань після їх консультації ніколи не залишається. А негативний досвід був з Приват Банком. Особливо не подобається ставлення працівників банку до клієнтів. Завжди грублять, завжди чимось незадоволені і постійно у них не працює інтернет, через що створюються величезні черги. Ну а про приватівські термінали я взагалі мовчу. Днями поповнила свою кредитку потрібною сумою, а залишком вирішила поповнити собі мобільний рахунок. Так гроші пропали невідомо куди і ніхто їх мені не поверне. Добре хоч, що там сума невелика була (порядка 10 гривень).

 10. Ольга пишет:

  Всім привіт, хочу розповісти про свій досвід з одним із банків України.
  Взагалі я завжди проти того, щоб брати кредити або іпотеки, так як на мій погляд, потім не розплатишся. Але вийшов такий життєвий момент, що довелося брати кредит. Довгий час не могла визначитися з банком. Зараз їх багато, але якісний і порядний знайти складно. Вибрала все таки Альфа банк, вибрала, треба визнати, досить вдало. Мені сподобався весь сервіс послуг цього банку і працівників. Відповідають на питання охоче, допомагають із заповненням документів. Всім раджу звертатися в Альфа Банк, не розчаруєтесь

 11. Катя пишет:

  А у мене навпаки, теж мала справу з Приват, і з Дельтою! Про те що взяла кредит в Дельті, пошкодувала вже тисячу разів, і справа зовсім не у працівниках банку, а про приховані комісії, про які в договорі нічого немає. Знайома домоглася від них повернення грошей, які вона переплатила протягом року, а от я так і нічого не добилася. Постійно знаходять купу аргументів! А от з Приватом зовсім інша справа, низькі відсотки, і нічого зайвого платити непотрібно!!

 12. Анастасія пишет:

  Ніколи б не подумала, що доведеться брати іпотеку. Але все коли-небудь трапляється вперше. У мене взагалі то мало досвіду з банками , особливо туди колись не ходила і тому навіть не знала, який з усіх представлених банків в моєму місті варто вибрати. За порадою однієї знайомої вирішила познайомитися з Приват банком. Вона там часто брала кредити і все влаштовувало. Мені так же сервіс сподобався , працюють освічені та висококваліфіковані працівники. Але заповнювати довелося просто силу-силенну паперів. Навіть не очікувала, що все буде настільки складно. Проте банк раджу , мені здався цілком непоганим

 13. Антон пишет:

  Тиждень тому зайшов у відділення Альфа-Банку, щоб взяти кредит, причому сам кредит мені був схвалений заздалегідь, про що мені прийшла смс.
  Прийшов я до відділення, за кредитною карткою, а її не виявилося. Дивно було, але я вирішив все одно зробити собі кредитну карту. Вся процедура зайняла близько години, мені ввічливо і дохідливо пояснили всі умови користування та видали карту з договором.
  Сама ставка по відсотку велика, але можна і не користуватися картою, а мати її на крайній випадок. У моєму випадку – це саме так. Я її не використовую, але якщо вона знадобиться, то я знаю, що у мене не буде проблем з отриманням необхідної суми грошей.

 14. Олег пишет:

  За свій невеликий життєвий досвід звертався в банки всього 2 рази.
  Перший раз був досить вдалий, я брав комп’ютер в кредит в Надра банку, все пройшло досить вдало, мені розписали на рік мої платежі. Я завжди платив все під час і через 12 місяців благополучно закрив цей кредит!
  Другий раз брав в Приват банку в кредит плазму. З початок мене змусили платити досить велику страхову суму, а також перший внесок у розмірі 25 % вартості товару. Потім мені розписали по місяцях скільки я повинен платити і сума з кожним місяцем зменшувалася, у результаті я все під час проплатив і зі спокійною душею жив далі, поки через 2 місяці мені не подзвонили з банку і заявили, що у мене борг за кредитом 140 гривень. Як я з ними не сперечався, але в підсумку заплатив і ці 140 грн.
  Тому, хочу ще раз усім нагадати, якщо Ви берете кредит, то будьте дуже уважні!

 15. Олена пишет:

  З усіх банків України тепер довіряю тільки Альфа банку. Мала парочку негативних моментів з Ренесанс банком, а так само Приват банком. Нікому не раджу їх, краще обходьте стороною, інакше отримаєте пошарпані нерви. В Альфа банку працюють хороші фахівці, але при цьому доброзичливі й чуйні люди. Допоможуть заповнити деякі папери, проконсультують при необхідності. Приходила сюди вже рази 3, останній брала невеликий кредит готівкою, зробили все швидко, без зайвого головного болю, навіть паперів збирати довелося не так уже й багато. Раджу, сподіваюся цей банк теж Вас не розчарує.

 16. Ольга пишет:

  Звичайно ж у наш час не обійтися без кредиту. Що хочу сказати з цього приводу. Я брала кредит в декількох банках України. Обслуговування скрізь на вищому рівні, все тобі усміхаються, пояснюють, роз’яснюють і дуже вміло вміють втюхати кредит з високими, невигідними відсотками. Обов’язково включайте голову, відразу підписувати договір я не рекомендую, бажано взяти його додому і вдумливо ознайомитися з ним у вже спокійній обстановці, тому як підводних каменів вистачає скрізь, практично жоден банк не працює прозоро, скрізь є якісь каверзи. Намагайтеся не потрапляти на них!

 17. Катерина пишет:

  Не так давно довелося все-таки взяти кредит, тому постало очевидне питання про вибір банку. Дізнавалася у багатьох знайомих і родичів, хтось називав один, хтось інший. Але видався випадок і я зайшла в “Альфа-банк”. Не пошкодувала. Працюють там люди освічені, доброзичливі, знають свою справу повністю . Звичайно ж там, як і скрізь, потрібно оформляти і підписувати безліч паперів. Навіть необхідно почекати терміни для взяття кредиту, але все це виправдовується прийнятною процентною ставкою і якісним ставленням до клієнта. Так що тепер для мене існує тільки даний банк, вам теж можу сміливо його радити.

 18. Валентина пишет:

  Я один раз брала кредит в Ренесанс банку, категорично не рекомендую туди звертатися. У мене вийшла наступна ситуація – взяла кредит на 20 000 грн, а віддала 32 000 грн через рік, хоча за документами я повинна була банку в кінцевому підсумку заплатити 22000, вони самі накрутили суму, були приховані платежі, я внесок по кредиту вносила вчасно, але коли дізналася в кінці року скільки я ще повинна, у мене був шок. Причому вони цю суму практично ні чим не мотивують. Після свого такого плачевного досвіду з цим банком, я взагалі вирішували більше кредитів не брати. Хоча знаю – є нормальні банки, але все таки боюся.

 19. Валєра пишет:

  Відразу хотілося б написати про те, що жоден банк чесно і прозоро не працює. Ми з дружиною взяли машину в кредит в Укрсиббанку, але вже в перший же місяць я зіткнувся з проблемою. Справа в тому, що нам у банку видали документ, на якому розписали скільки я повинен платити на місяць, я природно оплатив щомісячний внесок, але мені прийшла смс що я нібито ще повинен 300 грн доплатити. Я пішов в банк розбиратися, як виявилося – вони не правильно все порахували. Але мені на сьогоднішній день діватися нікуди, доводиться платити. Але в житті більше не звернуся в цей банк. Краще йти в Національний, хоч відсоток вище, але все таки більш чесно працюють.

 20. Таня пишет:

  У мене досвід співпраці з двома банками, Альфа банк і Приватбанк. Почну з Альфа банку, брала там невеликий кредит, обслуговування ввічливе, до цього звичайно ніяких претензій немає, але от процентна ставка мене дуже здивувала, по перше у них є приховані платежі, про які ви дізнаєтеся тільки коли вже візьмете кредит, так само вони дуже докучливі, якщо у вас буде хоч тиждень прострочення по кредиту вони вже починають надзвонювати. Сподобався мені Приватбанк, я у них робила кредитну карту, ось що стосується обслуговування, тут їм звичайно потрібно доопрацювати, оскільки дівчата які там працюють трохи навіть хамовиті, але що стосується кредитного ліміту, то користуюся ним кожен місяць, проблем не виникало ніяких.

 21. Борис пишет:

  Я користувався неодноразово послугами різних банків. Відкрив депозит в Укрсоцбанку, але вийшло так, що під час кризи вони мої гроші заморозили, і донині виплатити не можуть. Тому не раджу туди взагалі звертатися. Сподобався мені Приватбанк, брав кредит і неодноразово відкривав там депозит, поганого сказати нічого не можу, так як спочатку мені сподобалося обслуговування, все пояснюють нормальною мовою, без юридичних термінів, також йдуть на поступки, справа в тому, що коли я брав кредит, вийшло так, що 2 місяці не міг вносити мінімальний внесок по кредиту, мені сказали не переживати з цього приводу, і пеню мені не нараховували. Тепер дуже хочу взяти авто в кредит саме в цьому банку.

 22. Олеся пишет:

  Я брала кредит у двох банках, перший це “Ренесанс банк”, хорошого сказати нічого не можу, обслуговування мені не сподобалося, та й при погашенні кредиту у мене неодноразово виникали проблеми. Справа в тому що я гасила кредит в терміналах, і мій кредит не закрився автоматично при останньому внеску по кредиту, природно почалися дзвінки не зрозумілого роду, я прийшла до банку з чеком підтверджуючому повне погашення кредиту, на що мені відповіли, що я повинна через касу внести ту суму яка накапала. Я була здивована, тому більше з ними зв’язуватися не хочу. А ось в Приватбанку мені сподобалося все, кредит я брала на рік, до речі мені його швидко і оформили, немає черг, обслуговування відмінне, та й на протязі року ніколи проблем не виникало.

 23. Марина пишет:

  Мене влаштовує тільки “Альфа – банк”, я вважаю його не тільки надійним банком, як багато хто, але і дуже зручним і чуйним. Мені рік тому знадобилася немаленька сума грошей. Я працювала і могла надати всі необхідні папери, але мені було тільки 22 роки. Я переживала з цього приводу, небагато банків можуть схвалити велику суму грошей 22-х річній людині. Звернулася в цей банк і мені не відмовили. До того ж процентна ставка була не велика. Через 3 місяці я ще оформила у них кредитну іменну картку.
  Є звичайно свої підводні камені, наприклад, якщо вчасно не зробити платіж то піде величезний відсоток за прострочення і ця інформація була написана в договорі дрібним шрифтом.

 24. Ілля пишет:

  В даний час йде конкурентна боротьба банків за клієнта. Поки, вважаю, виграє Приватбанк, клієнтом якого є вже більше чотирьох років. Зручний інтернет-банкінг, відносно невисокі відсотки за кредитами, кваліфіковані консультації співробітників банку – це основні позитивні сторони. Є, звичайно, і деякі недоробки в організації. Наприклад, коли задаєш яке-небудь питання на сайті, доводиться очікувати появи фахівця. Та й сам діалог із цим співробітником виходить занадто розтягнутим за часом. Можливо, він веде одночасну переписку відразу з декількома клієнтами. Думаю, варто більше уваги приділяти вдосконаленню програмних продуктів для мінімізації впливу людського фактора.

 25. Кирил пишет:

  Доводилося багато спілкуватися з банками і зрозумів, що ставки на кредит в переважній кількості випадків в банках приблизно однакові і залежать від суми кредиту, терміну погашення і ступеня забезпеченості (застава, поручитель). Але ставки можуть включати в себе явний відсоток, який зазвичай вказують на рекламних плакатах банку, і прихований, про який, як правило, намагаються не говорити голосно, але гроші, проте, вимагають. До таких прихованих відношу:
  - Так звану “комісію за обслуговування кредиту” (варіанти цього ж – плата за перерахунок купюр, перерахування коштів, ведення особового рахунку);
  - Одноразовий платіж за оформлення кредиту (за прийняття рішення про видачу кредиту);
  - Обов’язкову страховку, причому в страховій організації, яку нав’язує банк;
  - Якщо кредит оформляється в магазині, завищену вартість товару;
  - Явно завищені ставки по штрафами і пенями як за несвоєчасне так і за передчасне погашення кредиту і відсотків по ньому;
  - Застереження про те, що протягом терміну дії кредиту тарифи банку можуть змінювати в односторонньому порядку з повідомленням клієнта або без такого.
  Якщо ще чого згадаю, допишу.

 26. Анастасія пишет:

  Я теж користуюся тільки одним українським банком – Приватбанк. В принципі, оформляла там тільки кредитну і зарплатну карту. Відвідую не так часто, в основному користуюся Приват24. Але хочу зазначити, що ставлення до клієнта там на високому рівні. Дівчина, у якої я оформляла кредитку, ставилася з повагою і виразно відповідала на всі питання. Але, це як в медалі, є й інша сторона. Наприклад, мені не подобається настирливість. Ще при оформленні картки запропонували мені оформити страховку, з автоматичним щомісячним платежем. У мене на карті не кожен місяць є гроші, вирішила я скасувати їй. Відправила смс і тут передзвонив чоловік з Приватбанку. Загалом він хвилин 10 умовляв мене не скасовувати, приводив всякі випадки і т.д. Розумію, це його робота, але мені не сподобалося.

 27. Алла пишет:

  Я не велика любителька користуватися послугами банків, тому користуюся тільки одним – Приватбанком. Власне, відділення банку я відвідую дуже рідко, тому що використовую сервіс Приват24 і всі свої справи здійснюю онлайн. У мене є зарплатна, кредитна карти, також дуже зручно, що у мене є віртуальна карта для розрахунків в інтернет магазинах, вона прив’язана до PayPal і це робить мої покупки безпечними. Така карта замовляється онлайн і всі операції з нею, наприклад її поповнення, теж відбуваються в мережі шляхом переведення грошей зі своїх інших карт. Так щоб не перехвалити, але мені дійсно подобається цей банк.

 28. Едуард пишет:

  Хочу звернутися до тих, хто скаржиться на те, що у них “велика переплата” за кредитом або іпотеці: просто не беріть більше кредити! Менше бажаючих – авось ставка менше буде. Чи банк повинен безкоштовно надавати грошові кошти в борг? У нашої сім’ї, як і у багатьох зараз – квартира взята в іпотеку, а на машину оформлений автокредит. Працюю на 2 роботах, щоб швидше погасити борг, за машину і внесок залишився! Кредити погашу раніше, ніж передбачено договорами і відсотки мені перерахують повністю. Хто не лінується і ставить реальні цілі – завжди доб’ється бажаного, а скаржитися на життя – найпростіше.

 29. Іван пишет:

  Хочу поділитися негативним досвідом і своїм розчаруванням, яке залишилось після звернення за кредитом в банк “Російський стандарт”, що знаходиться в м. Києві на Татарці. Почалося все з того, що мені зателефонував менеджер на домашній номер телефону (не знаю, де взяв його), і запропонував оформити кредитну карту з 55 пільговими днями, буквально за дві години. З документів була потрібна довідка про зарплату за останні 6 місяців, ІПН та паспорт. Так вийшло, що на той момент гроші були як раз дуже потрібні, а довідку я міг зробити за півгодини на роботі, тому вже через дві години я з’явився в банку в надії піти з нього з кредитною картою. Але не тут – то було. Мало того, що я вистояв чергу довжиною в півтори години (посадочних місць у залі виявилося всього три на десятки очікуючих своєї черги), так ще й пропозиція виявилася всього лише рекламою. Коли менеджер оформила всі документи, з’ясувалося, що рішення з видачі карти необхідно чекати цілий тиждень (приходить поштою), а потім ще кілька днів активується сама карта. На мій жаль, я так і не отримав ніякої звісточки з банку і через тиждень, тому поїхав і забрав свої копії документів і заяву. І вирішив, що з цим банком більше ніколи не буду мати справу.

 30. Елєн пишет:

  Виходячи зі свого досвіду спілкування з банками можу сказати, що подобається обслуговування в Ощадбанку Росії, я через них тепер зарплату отримую і кредитку разом звичайно ж оформили. Куди ж без цього! Ну да ладно, для працівників нашого підприємства там лояльні умови і користуватися нею зручно, хоча звичайно потрібно стежити і погашати все в строк. До цього отримувала зарплату в Райффайзен – Авалі, були неприємні моменти. Я згодна з думкою, що співробітники їхні грубуваті.
  До речі, за процентною ставкою кредитка Райффайзена менш вигідна і обходиться дорожче.
  І ще мені дуже подобався Промінвестбанк, але з ним щось дивне відбувається, закрилися майже всі відділення, залишилось мінімум банкоматів – я в цьому банку соціальні виплати отримую, але тепер доводиться шукати де б гроші зняти – це не дуже зручно, а раніше багато було банкоматів. Обслуговування теж на висоті, завжди допомагали з питаннями. Чому банк послабив свої позиції – не знаю, але був лідером!

 31. Віктор пишет:

  Досвід спілкування з банками у мене досить великий, але я до сих пір не можу зрозуміти, який саме клієнт для банку є кращим – той, що майже відразу віддає борг, чи той, хто тягне гуму, потихеньку виплачуючи відсотки, ризикуючи зовсім зникнути з горизонту. Вибираючи банк, не поспішаю погоджуватися з умовами договору, обходжу кілька банків, і часу на це мені ані трохи не шкода. Будинки спокійно вибираю найбільш вигідну пропозицію. Зате нікого не звинувачую в тому, що мене обдурили. А ще – не соромлюся мучити консультантів питаннями щодо кредиту. Тому мені дістаються найнижчі відсоткові ставки.

 32. Анна пишет:

  Ні в якому разі не нав’язую нічого і не рекламую, просто мій досвід! Я вважаю на сьогоднішній день найбільш надійним і порядним Приват банк і Дельта банк. Я зверталася туди з кредитування, і з особистого досвіду можу сказати, що там порядок і немає обману – принаймні, я не зіткнулася. Була кредитка Приват банку, жодного разу гроші не пропали, як деякі придумують, невідомо куди. Відсотки нормальні, якщо не прострочити платіж, то немає комісій і штрафів, банк нічого не знімає. Співробітники поводяться нормально, у відділенні Приват банку грамотно все розкажуть, якщо є питання.
  Негативна думка у мене з приводу Райффайзена – фахівці з кредитів нав’язливі, багато відверто некомпетентної молоді – можливо, мені просто так не пощастило! Та ще й після закриття кредиту знайшли борг 5(!!) копійок і на них відсоток нараховували, а потім прислали. Просто цирк!

 33. Олена пишет:

  Намагаюся не зв’язуватися з кредитами без гострої на те необхідності або дійсно вигідних умов. Але не завжди виходить. З кредитів, які виплачувала: безвідсотковий кредит Приватбанку на побутову техніку по акції від магазинів електроніки. Все передбачувано і дійсно без відсотків, підключила регулярний платіж і банально забула про кредит. Головне було залишати залишок грошей на карті до дати списання. Споживчий кредит від банку “Фінанси та Кредит” – на момент оформлення кредиту ставка була одна з найнижчих у місті. Але не зручно було щоразу їздити в банк для здійснення платежу – відділень у банку не так багато. Знаю, що знайомі із-за цього часом допускали прострочення і платили пені, у мене на щастя такого не було.

 34. Катерина пишет:

  Користуюся послугами Платинум Банку в Києві, відділення на проспекті Перемоги, 7. Минулого літа оформляла кредит на рік, брала солідну суму з наданою довідкою з місця роботи. Кредит оформили без будь-яких затримок – мені дуже пощастило з менеджером Людмилою, яка не тільки оперативно заповнила зі мною всі анкети, а й докладно пояснила переваги і недоліки кредитної карти і кредиту. У цьому банку мене все влаштовує, окрім нав’язливих щомісячних дзвінків, які починаються за три дні до погашення обов’язкової суми. Зазвичай ці дзвінки починаються мало не в шість ранку, і мені часто доводиться вдаватися до грубощів, щоб припинили надзвонювання просто так.

 35. Сергій пишет:

  Дійсно, сьогодні отримати споживчий кредит досить легко, проте не у всіх банках. Особисто я оформляв кредити в Приват банку і в Російському стандарті і все влаштувало! А ось якось намагався в Дельта-банку подати заявку, так тільки час втратив і нерви зіпсував!

 36. Борис Михайлович пишет:

  Якість обслуговування в українських банках за останні роки помітно покращилась. Відносно кредитування слід виділити доступність і спрощений порядок отримання. Сам обслуговуюся в Приватбанку, зараз один із самих прогресивних банків України. Отримав кредитну картку з кредитним лімітом 15 тисяч гривень. Тепер можу робити покупки за кредитні кошти в будь-який час доби. Зазвичай купую в супермаркеті все необхідне. І продукти харчування, і електроніку, і меблі. Користуюся інтернет- банкінгом, що теж є істотним проривом у підвищенні якості обслуговування клієнтів. Операції з оплати комунальних послуг, поповнення кредитної картки та інші виконую з домашнього комп’ютера. Істотна економія часу.

 37. Ліка пишет:

  В цілому, хочу сказати, що рівень обслуговування в банках України в даний час став набагато вищим, зникли черги, хамські співробітники та співробітниці, грубе ставлення до клієнтів. Звичайно ж , банки зацікавлені в клієнтах, тому ставлення до нас змінилося в кращу сторону! Добре, що зараз у кожного пристойного банку є свій сайт в інтернеті, де можна подивитися необхідну інформацію за вкладами та кредитами. Я часто вкладаю гроші в банк, тому перед тим, як це зробити я переглядаю інформацію в декількох банках на сайтах, а потім дзвоню на гарячу лінію, щоб уточнити деталі.

 38. Ліля пишет:

  Постійно користуюся послугами лише одного банку. Називається він Приватбанк і порадила мені його близька подруга, тому що теж відвідує лише його. Мені пощастило, знаходиться в крокової доступності від місця, де я живу. Ходжу тільки туди і проводжу всі операції тільки в ньому. Міняю гривні на долари або навпаки, коли потрібно їхати за кордон. Радує кваліфікований, дуже освідчений працюючий персонал. Черг практично не буває, що безсумнівно радує. Так само брала там один раз кредит, порадували невеликі відсотки і сама розстрочка. Вигідно як для банку, так і особисто для мене. Всім раджу придивитися до Приватбанку, мене все завжди влаштовує.

 39. Володимир пишет:

  За своє життя я встиг набратися великого досвіду в сфері кредитів!
  Хочу сказати , що до цієї справи потрібно завжди підходити з холодною головою.
  Я брав більше 10 кредитів у різних банках, всі мої угоди були завершені успішно для мене. Найголовніше – правильно вибрати банк. Ситуації на валютному ринку щодня змінюється, тому не можна сказати який Банк найкращий. Сьогодні один в лідерах, а завтра вже інший.
  Найчастіше банки заробляють на страхових платежах, тому дуже раджу навчитися відмовлятися від них. Я брав в кредит холодильник за 5000 тисяч, сума переплати була близько тисячі, з якої 550 грн це було страховий платіж. Робіть висновки…
  Але моя Вам порада – в нашій нестабільною країні краще кредитів не брати !

 40. Люба пишет:

  Я поки ще особливо великого досвіду з кредитуванням не маю, поки лише користувалася тільки послугами Приватбанку, і – то брала меблі в кредит і різну техніку. Але за цей час у мене не виникало ніяких проблем, описаних вище. Може бути тому, що я завжди вчасно погашала кредит. Процентна ставка у них, на мій погляд, завищена, а так все влаштовує. А ось мій знайомий набрався аж 6 кредитів у різних банках, назв вже не пам’ятаю, але з одного, Укрсиббанку, мені тепер регулярно 2-3 рази на місяць телефонують на міський телефон. Виявляється, він не погашає кредити, і з’ясувалося, що він якимось чином без мого відома зробив мене свідком історії. Як так може бути, не розумію.

 41. sunnywhiteviv пишет:

  Можна, якщо обережно!
  Досвід роботи з кредитами, як з товарними так і грошовими, є як в докризовий час так і після. Одне можу сказати напевно – перш ніж зважитися на такий важливий і відповідальний крок, потрібно скласти всі за (причина чи потреба) і проти (переплата, пеня, процентна ставка) і додати до всього цього як можна точний план свого подальшого життя як мінімум на рік! При стабільній роботі і зарплаті краще підрахуйте, як вам зручніше – зібрати гроші або ж скористатися кредитом! Це важливо , щоб своїми ж руками не втягнути себе в непосильну кабалу. Якщо все таки зважилися брати кредит – обходьте повз будь кредитні організації – беріть тільки у відомих стабільних банках – цим ви страхуєте самі себе! Запам’ятайте – кредити на будь-які товари, навіть де пишуть, що нульова процентна ставка – переплата все одно буде! Або в одноразовій комісії банку, або вже закладена в ціну під виправданням “безготівковий розрахунок”. Безкоштовний сир лише в мишоловці – і відразу зрозумійте для себе – за кредит теж потрібно буде платити! Зі свого досвіду можу додати – при оформленні кредиту звертайте увагу на: 1) фіксовану процентну ставку; 2) можливість безвідсоткового дострокового погашення! Удачи в роботі з кредитами, і перш ніж брати обміркуйте важливість і необхідність!

 42. Алексей пишет:

  Мне как то понадобился кредит, и я не раздумывая обратился в Приват Банк, так как многие мои знакомые именно там брали кредит, и никаких недорозумений не было, я также именно в этот банк обратился, мне доступно и все доходчиво объяснили, и конечно же выдали кредит, на сегодняшний день, я считаю Приват банк честным банком.

Оставить комментарий