Великий кредит без довідки про доходи

Проблема з оплатою кредиту

Від читача сайту надійшло дуже важливе й актуальне питання :
Для покупки житла не вистачає 10 000 дол. Дружина в декреті. Я офіційно не працевлаштований. На який термін (нам потрібно мінімум на 2-3 роки ) і який кредит краще оформити? І чи реально оформити на таку суму кредит без довідки про доходи?
Підкажіть кращий вихід із ситуації
Постараємося детально відповісти.

Багато великих банків на території України пропонують споживчі кредити без надання довідки про доходи. Але максимальна сума , яку вони готові надати, становить 30000 гривень. Кожен банк має доступ до певних програм, по яких для кожного позичальника індивідуально розраховується максимально можлива сума кредиту. Ймовірність отримати максимальну суму, навіть без надання довідок, є у тих, хто офіційно працевлаштований, є регулярні відрахування до Пенсійного фонду, на утриманні нікого немає, а також у власності є рухоме або нерухоме майно.

Шанси отримати суму навіть в 30000 грн. без довідки про доходи і не будучи офіційно працевлаштованим, мінімальні. Але щоб їх збільшити, варто відразу подати заявки на отримання кредиту в кілька кредитних установ. Щоб отримати необхідну суму в 10000 доларів, вам або варто залучити ще двох людей і взяти три кредити споживчих, або спробувати розглянути інші варіанти кредитів.

При цьому дружина, яка не працює і знаходиться в декреті, також може спробувати отримати такий кредит. Ви маєте рівні шанси отримати кредит, і, взявши відразу два кредити на двох, швидше наблизитеся до необхідної суми.
Але при видачі кредитів банки керуються своїми певними критеріями, і на рішення про видачу кредиту може також дуже вплинути ваша попередня кредитна історія.

Якщо вас цікавить кредит на придбання нерухомості, і велика частина готівкою на її купівлю вже є, можна спробувати оформити в банку кредит на купівлю нерухомості. Іпотечний кредит, коли ви передаєте в банк у заставу нерухомість на весь термін кредитування, для банку більш вигідний, так як банківські ризики в разі неповернення кредиту мінімальні. За даною кредитною програмою також обов’язковою умовою є надання довідки про доходи, однак звернувшись відразу в кілька банків, ви підвищуєте свої шанси на пошук кредитної програми, що задовольняє ваші вимоги.

Також можна залучити своїх родичів, якщо вони офіційно працевлаштовані, і не досягли пенсійного віку. Можна оформити споживчий або іпотечний кредит на когось з них, а ви при цьому будете поручителем.

Оформити кредит споживчий можна на термін до 5 років, іпотечний – на 10-20. Навіть якщо ви зараз налаштовані на те, що зможете виплатити кредит через 2-3 роки, а є можливість його взяти на більш тривалий термін, беріть на більш тривалий термін. Чим довший термін кредитування, тим менша сума щомісячного платежу вас чекає. Адже маючи можливість погашати кредит в сумі, що перевищує щомісячний платіж, ви тільки виграєте, достроково виплативши кредит і не переплативши зайве. А якщо у вас тимчасово не буде можливості вносити платіж у великому розмірі, ви просто будете в звичайному режимі за графіком погашати свій кредит. При цьому уникнете нарахування різноманітних штрафів за несвоєчасне виконання кредитних зобов’язань.

Щоб ще збільшити свої шанси на отримання кредиту в 10000 доларів, не маючи довідки про доходи, можна звернутися до кредитного брокера. Брокер, вникнувши в вашу проблему, проаналізує кредитні пропозиції різних банків, сам підбере для вас найоптимальніший кредит. При цьому вам не потрібно буде витрачати свій час на особисте відвідування багатьох банків. Дане питання вирішує брокер, який також допоможе підготувати необхідний пакет документів і збереже ваш час і нерви при отриманні кредиту.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

12 комментариев к записи “Великий кредит без довідки про доходи”

 1. Игорь пишет:

  Хочю взять кредит 4000 но офіційно не працюю

 2. Василь пишет:

  чи можна взяти кредит на житло в Україні якщо я працюю офіційно за кордоном?

 3. Христина пишет:

  Я користувалася послугами Приватбанку, брала у них кредит. В принципі все влаштувало, тільки суму схвалили трохи менше, ніж мені потрібно було. Документів було потрібно мінімум, паспорт і номер телефону.

 4. Владислав пишет:

  Кожен, напевно, знає, що сьогодні можна отримати кредит просто за наявністю паспорта. Без всяких довідок, поручителів і т.д. Просто сума буде трохи менше, до 50 000 грн. Кому це багато, кому мало. Головне потім віддати, а то будуть великі проблеми …

 5. Серафина пишет:

  Дійсно, банк дає кредит без довідки про доходи, але якщо порахувати – виходять дуже великі (перестрахувальні відсотки). Нещодавно син хотів оформити на себе кредит (працює неофіційно), так 2-а банки йому відмовили – “Ренесанс” і Дельта “. Йому вдалося це зробити з першого разу тільки в “Приват-Банку”.

 6. Макс пишет:

  По своєму досвіду скажу, що вигідно взяти кредит на велику суму без офіційного працевлаштування з непоганою зарплатою просто неможливо, так як банки, що б виправдати свої ризики виставляють величезні відсотки по кредиту! Можу лише порадити шукати родичів, хороших друзів, які зроблять це за Вас, а Ви будете тільки його платити.

 7. Ольга пишет:

  Ще один варіант – приватний кредит. Тут уже ніяких документів і довідок не треба. Але брати його можна лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете в максимально короткі терміни віддати гроші, оскільки відсотки по ньому захмарні!

 8. Антон пишет:

  Взагалі при ухваленні рішення про схвалення кредиту без довідки про дохід, самі банки користуються досить дивними критеріями. Мені не дали кредит в Приват банку, хоча я завжди виплачував попередні і заробіток мій близько 5 тисяч (неофіційно). А куму заявку схвалили, хоча і не був раніше клієнтом банку, та й дохід вказав 2000. Вельми дивний алгоритм.

 9. Галина пишет:

  Зараз навіть родичі насилу погоджуються на такі прохання. Кому потрібно піддавати себе фінансовому ризику? Сподіваюся, що банки знайдуть для себе ще якісь гаранти. Хоча … які? Та й більше половини народу трудяться на приватників, які довідки?

 10. Вікторія пишет:

  Взяти грошовий кредит в нормальному банку на суму 10000 гривень без довідки про доходи – справа досить проблематична, зараз вже деякі банки розглядають не тільки офіційний, а й додатковий дохід – наприклад Фідобанк. Але ставка по кредиту явно завищена. У вашому випадку я рекомендувала б пробувати взяти кредити і чоловікові і дружині окремо. При цьому обом заявити суму не в 10000$, а по 5000$ – ймовірність отримання такого кредиту більша, при цьому не варто забувати про кредитні картки, ліміт яких теж можна розтягнути до максимального.

 11. Денис пишет:

  Два варіанти відповіді на поставлене запитання. Перший – без довідки про доходи мало який серйозний банк видасть вам кредит. Так як для цього потрібні сприятливі умови банку . Крім того, за таким кредитом процентна ставка буде велика і обгрунтована ризиком банку. Другий варіант – зараз багато людей офіційно не працевлаштовані або мають зарплату, що дорівнює прожитковому мінімуму. Саме тому ВСІ банки пропонують на вибір два варіанти підтвердження доходу: 2 ПДФО (офіційна) або довідка за формою банку (без податків та інше), другий варіант роботодавець може вам зробити цілком спокійно.

 12. Ася пишет:

  Я користуюся зараз споживчим кредитом в ПриватБанку. Сума кредиту 14 000 грн. Коли отримувала, була офіційно працевлаштована, але потім звільнилася і зараз, тимчасово, без роботи. Однак незважаючи, що при отриманні кредиту, я була працюючою людиною, ніякої довідки про доходи в банк не надавала. Просто назвала робочий номер телефону та номер колеги для прозвона на підтвердження банківським працівником.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Виды кредитов
Види кредитів

В банківській системі України існує наступна класифікація кредитів: - Комерційний...

Шаги к кредиту
Головні кроки до кредиту

Що необхідно знати позичальникові, який вирішив оформити в банку кредит?...

Закрыть