Відмінності бінарних опціонів

Бинарные опционы

Бінарні опціони мають відмінності між собою.
1. Насамперед, важлива фінансова сторона відмінностей різних брокерів між собою. Суть в тому, що широкий асортимент запропонованих варіантів торгів дає право вибору майбутньої прибутковості з різницею в ціні до 15%. Тобто вам, як трейдеру, немає різниці, на якій саме платформі торгувати. А співвідношення ставки до виграшу у різних брокерів сильно різняться. Тому не бачу сенсу реєструватися на ДЦ з співвідношенням «1:0,7», коли можна точно так само торгувати на платформі з співвідношенням «1:0,85», де явна перевага в ціні;
2. Другою, і більш істотною відмінністю бінарних опціонів, є можливість зупинки торгів у будь-який зручний для трейдера момент. Якщо угода очевидно збиткова, то зупиняти немає сенсу, так як з рахунку гравця однаково буде списана вся сума ставки. Але якщо угода є позитивною, і ви вирішили перервати торги, то брокер оплатить вам суму виграшу у відсотковому відповідно вашої ставки і часу торгів. Наприклад.
Припустимо, ви купили опціон за ціною $100 і припускаєте, що по закінченню 60 хвилин, ціна на придбану валюту буде вище. Маючи співвідношення «1:0,85», трейдер при позитивному розкладі, через годину повинен отримати $85 прибутку. Тобто компанія, списавши з рахунку $100 на початку опціону, повертає $185. Цілком стандартний варіант, коли на графіку всі ознаки зростання, але по закінченню 30 хвилин, ціна різко змінила свій напрямок руху.

Тоді, передбачаючи свій програш, у трейдера є можливість перервати торги і продати опціон за діючою ціною, порушивши встановлені терміни. У такому разі його чекає винагорода за таким розрахунком: якщо за 60 хвилин належало $85, то за 30 хвилин зарахується $42,5. Враховуючи той факт, що якби гравець не перервав опціон, то його угода по закінченню всього часу була б збиткова, і він програв би $100, то такий сценарій є більш ніж привабливим.

Розуміючи явні переваги «обривання» угоди в будь-який зручний для трейдера момент, і знаючи про великі коливання багатьох валют, сміливо можна торгувати, виставляючи час опціону на п’ять – шість годин, і після значних стрибків в потрібну сторону, переривати опціон на вигідній позиції, що гарантовано принесе вам дохід. Якщо у когось виникли сумніви щодо існування брокера, який дозволяє переривати бінарний опціон в будь-який зручний для трейдера момент, то можете пройти по цій зсилці, і ознайомитися з умовами цього конкретного брокера.

Робота з бінарними опціонами значно привабливіше тим, що для гравця є тільки два варіанти і вибравши один з них, у нього завідомо є 50% ймовірності виграшу. Теорія ймовірності дає 1 шанс на мільйон тим, хто купує лотерейний квиток, але лотерея все-одно манить до себе майбутніх переможців. А у випадку з бінарним опціоном ймовірність виграшу 1 до 1. При тому, що для здійснення ставки у вас є повний пакет інструментів для детального аналізу ринку, і незліченна кількість сайтів, які викладають поради на найближчу годину торгівлі, в реальному часі.

Більше того, виставивши тривалий період опціону, велика ймовірність, що ціна кілька разів змінить свій напрямок і ви встигнете зловити момент, коли вам буде вигідно перервати торги на свою користь. Тому торгівлю бінарними опціонами вважаю досить обгрунтованим приводом для самостійного вивчення ринку, перетворивши нудне проведення часу за комп’ютером в прибуткову стратегію.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

3 комментариев к записи “Відмінності бінарних опціонів”

  1. Кверті пишет:

    Цікаво, чи можна виграти, якщо поставити відразу два опціони (ставки): на підвищення і на пониження? Чи це каламбур, де в результаті, просто витратитеся на брокера в обох випадках?

  2. Таня пишет:

    На мій погляд, це полегшена система Форекса. Хоча я не до кінця розібралася, – хіба в самому опціоні не записаний час закінчення торгів, який ви обрали?

  3. Наталья пишет:

    Ось прочитаєш таку статтю і відразу виникає бажання спробувати, але з іншого боку це ж скільки треба мати знань що б успішно торгувати і отримувати прибуток. Хоча що б прийняти правильне рішення, зупинити торги або йти далі, одних знань напевно і не достатньо, потрібно як кажуть чуття. А в лотереї все простіше, от і тягнуться люди до простішого.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Форекс
Бинарные опционы
А бінарні опціони – краще?

Отже, детально вивчивши явну перевагу негативних сторін, які становлять суттєві...

Гра - проценти
Форекс. Чому новачок програє

Захоплюючись форексом, я став поглинати все більше інформації про цей...

Закрыть