Відповідальність за готівку

Російський стандарт

Підприємці, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, повинні забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі, зазначеній у денному звіті РРО, а в разі використання розрахункової книжки – загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня.
Ці вимоги п.13 ст.3 Закону України від 08.07.1995р. №265/95-ВР не поширюються на фізосіб-підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками ПДВ.
А підприємці-загальносистемники зобов’язані забезпечити відповідність сум готівкових коштів у місці проведення розрахунків сумі, зазначеній у денному звіті.
Хоча, згідно ст.17 Закону України №265 (якою встановлена відповідальність суб’єктів господарювання), фінансові санкції для підприємця-загальносистемника у випадку такого порушення не передбачені.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Підприємцю
Zvitnist
Виправляємо помилки у звітності

Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку має право...

Orenda
Поновлення договору оренди землі

Згідно Ст. 33 Закону №161 по закінченню строку, на який...

Закрыть