Вивід WebMoney – Київстар – готівка

Арешт вебмані

Отримавши велику популярність у інтернет-користувачів, система «WebMoney» заслужила повагу українського користувача саме в зручному поєднанні з банківськими продуктами «ПриватБанку», який своїм всюдисущим інтересом прибутку, прокладає дорогу всім бажаючим пов’язати свої грошові операції з даною фінансовою установою. До червня 2013 р. кожен власник WMU безперешкодно і з дуже незначними втратами виводив їх на «підв’язану» картку «Приватбанку». І протягом одного робочого дня отримував «живу» гривню з віртуального світу електронних грошей.
Але бездушні Мінфін і податкова, в один день перекривши кисень своєму бідному народу, залишили його без права вибору при виведення коштів.

Ця дія подається так, як ніби наша держава, будучи стурбована дотриманням правильності сплати податків, діє в інтересах своїх громадян. Але чи так це насправді? Навіть не буду нервувати читача своїми думками з цього приводу. Кожен з вас прекрасно здогадується – навіщо, чому, і хто з цього матиме.

У пошуках найдешевших способів виведення WebMoney в Україну, хочу відзначити винахідливість та оперативність компанії «Київстар», яка пропонує послуги виведення сум, що знаходяться на рахунку мобільного телефону, безпосередньо на банківську карту.

Пропоную детально і докладно розібратися у цій пропозиції мобільного оператора.

Почати необхідно з перевірки телефонного номера , з якого потім ви плануєте вивести віртуальні гроші. Якщо номер телефону не відповідає вимогам оператора , то перерахування коштів з такого мобільного рахунку буде неможливе. Список вимог не такий вже великий, але цю послугу «Київстар» надає тільки своїм постійним клієнтам, пропонуючи їм зручні умови обслуговування.

1. Номер повинен бути зареєстрований більше, як за два місяці до першої операції переказу коштів. Враховуючи всю строгість таких операцій, краще щоб номер був задіяний в мережі хоча б три місяці.
2. Зв’язок повинен бути передплаченим та відповідати послугам «DJUICE», «Київстар» або «Beeline».
3. Абонент повинен був поповнювати рахунок не менше ніж на 16 грн. і більше двох місяців, тобто номер повинен бути діючий і своєчасно поповнюється.
4. Мінімальна сума, яку можна перерахувати на картку, становить 30 грн.
5. Після зняття коштів з мобільного номера, на цьому рахунку повинно залишитися не менше, ніж 20 грн. вільних коштів.
6. Сума одноразового перерахування обмежується лімітом у 1’000 грн. і варіюється в межах від 30 грн. до 999 грн.
7. З одного номера на місяць можна перевести на банківську карту не більше 10’000 грн.

Беручи до уваги цей список обмежень мобільного оператора, завжди можна упустити який-небудь пункт, і згодом вам відмовлять у виведенні коштів. Звичайно, це буде прикро. Але враховуючи, що кошти залишаться у вашій власності, лише тільки з урахуванням того, що вони будуть на рахунку мобільного телефону, то таку помилку не можна віднести до прямих втрат. Якщо ви не бажаете потрапити в халепу, краще заздалегідь зідзвонившись з оператором, уточнити у нього, чи підходить даний номер під умови «мобільних грошей».

Я, наприклад, так і зробив. Зв’язавшись з працівником компанії « Київстар», попросив їх перевірити відповідність мого мобільного номера. І почув тверду відмову з незвично настійним проханням поповнити номер і поекспериментувати самостійно. Тільки після слів: «кому я на вас можу поскаржитися?», мені дали ствердну відповідь. Мабуть, компанія дуже зацікавлена ​​в тому, щоб я поповнив рахунок і через невідповідність номера із переліком умов, не зміг їх вивести. Але як бачимо на практиці, наполегливість часто приносить потрібний результат.

Переконавшись в тому, що ваш номер підходить за всіма параметрами, приступаємо до операції. Врахуйте , що для виведення з телефону треба мати на його рахунку мінімум 50 грн. (20 грн. – мінімальна сума, яка залишиться на рахунку і 30 грн. – мінімальна сума для виводу). А максимально можлива сума на телефоні – 3000 грн.

1 етап. Вивід гривні з WebMoney на телефон Київстар
Заходимо в свій аккаунт в WM. Я користуюся WebMoney Keeper, і на його прикладі буду показувати.
Заходимо на вкладку “Мої WebMoney” і натискаємо на “Мобільний зв’язок”

Вывод ВебМани1

На вкладці, платежів мобільного зв’язку вибираємо “Київстар”Вывод ВебМани2

 

і переходимо на форму оплати telepay.wmtransfer.com

Вывод ВебМани3

Заповнюємо номер телефону, суму, СПЛАТИТИ. Все. Через кілька секунд з’явиться приємне для очей вікно

Вывод ВебМани4

На такому переказі ми втрачаємо стандартні ВебМанівські 0,8% і 1% – комісія сервісу.
До речі, рекомендую цікавий і досить вигідний варіант виведення долара WMZ.
При виведенні WMZ на доларовий рахунок в Приватбанку мінімальна комісія – 2,2%. При продажу WMZ на WMU на внутрішній біржі wm.exchanger.ru виграш за рахунок різниці курсів – мінімум 4% (це вже з урахуванням 0,8% комісії біржі). Потім, при виведенні цієї WM гривні ми втратимо 1,8 % – при виведенні на телефон, і 2% – при виведенні з телефону на картку. Чистий виграш – 2,2%. Тобто, скільки мали “зелених” на ВебМані, стільки отримали і на картку.

Знаючи сьогоднішню нестабільність українського буття, рекомендую спочатку не перераховувати всю суму коштів, а лише використавши маленький тестовий переказ, переконатися в дієвості даного способу.

2 етап. Вивід з телефону на банківську картку.
Заходимо на сайт «Мобільні гроші – Київстар», і вибираємо банк, на який будемо виводити гроші.

Вывод ВебМани5

Я вибрав Карту Приватбанку. Після кліка по ярличку, переходимо на сторінку оплати, на якій треба заповнити простеньку форму.

Вывод ВебМани6

Напевно, не варто нагадувати про важливість точного введення даних – але все-таки прошу вас при заповненні полів перевірити ще раз точність введеної інформації, щоб потім зопалу і не розібравшись, ви не чортихатися мене і мої поради. І не забудьте поставити прапорець у квадратику про згоду з правилами надання послуги.

І ще дуже важливо – відсоток комісії плаваючий, залежить від суми переказу. Для суми 30 грн – 7% , для 501 грн і до 999 грн – 2%.

Натискаємо кнопку “Далі” і переходимо на сторінку підтвердження оплати.

Вывод ВебМани7

Як і будь-який інший банківський платіж, ця фінансова операція буде оброблена оператором протягом двох банківських днів. Потім запитана сума коштів перераховується на надані вами реквізити і буде доступна в найближчому банкоматі.

Дана операція можлива не тільки на картку ПриватБанку, але і на будь-яку іншу банківську картку VISA. Чомусь MasterCard не потрапила під дану послугу, і я свідомо акцентую на цьому увагу.

Варто відзначити , що компанія «Київстар», яка є ведучим і найбільшим мобільним оператором України, надаючи своїм абонентам таку послугу, навряд-чи зважилася – б зіпсувати репутацію заради дріб’язкової та одноразової вигоди. Значить, даний шлях виведення WebMoney в Україні має більш твердий грунт, ніж сумнівні сайти – обмінники. І навіть знаючи про те, що багато обмінників добре зарекомендували себе в інтернеті, у нас все одно не буде жодних шансів що-небудь їм довести. А «Київстар» сьогодні має велику мережу офіційних дилінгових центрів, прийшовши в які, завжди можна відновити справедливість. Тому варто задуматися, кому саме ми довіряємо свої кровні.

Інші способи виведення WebMoney в Україні подані у статті «5 способів вивести вебмані в Україну».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

15 комментариев к записи “Вивід WebMoney – Київстар – готівка”

 1. Мирослав пишет:

  Народ! Не гарячкуйте тепер вже з цим виводом на Київстар! Повернулася демократія на Україну. З 23 березня поновилася можливість виводити WMU на банківські картки, в т.ч. і Приватівські. Ура!

 2. Марина пишет:

  Виводжу кошти черезсистему Вебмани на картку Приват банку, декілька разів виводила через Київстар, але так набагато дорожче, в них завелика коміссія порівняно з обмінними пунктами.

 3. Iruna пишет:

  Дуже вдячна за інформативну статтю. Приступаючи до роботи з WebMoney я розглядала можливість виводу коштів через “Київстар”, але не думала, що все не так просто. А виявилося, що як і скрізь у нашій любій Україні і тут багато підводних каменів. Дякую, що хоч деякі з них ви позначили червоними прапорцями.

 4. абдула пишет:

  На сегодняшний день очень популярный в интернет платежная система вебмони, зачастую каждая третья денежная операция в интернете проходит через нее. На сегодняшний день появилась очень выгодная возможность вывода денежных средств за маленькие проценты, по сравнению с другими. Очень удобно, уже несколько раз выводил.

 5. Oleg2014 пишет:

  Пробачте, може я трохи не в темі, але чому не виводити Webmoney, як завжди – через «Приват24» на кредитку? Хіба так не простіше буде? Я вже десь років з два, прцюю з Webmoney, вивожу гроші через «Приват24» і не знаю ніяких проблем. Літом правда, булі проблемі коли Webmoney щемить стали, але зараз покищо все тихо, правда з Аваль банокм, так и не домовілись вони, а жаль перевод у них був самий вигідний, хоть гроші шли трое діб. До речі, ніхто не в курсі, перестали вже Webmoney по судах таскать чи ні?

 6. Володимир пишет:

  Я вже не один рік працюю з платіжною системою WebMoney. За весь час роботи проблем у мене не виникало, вчасно переводили кошти на карту приватбанку, поповнення рахунку на мобыльний телефон теж не виконувалось без проблем, да ще й без комісії. Онлайн-гаманець зараз потрібні кожному, адже існує безліч послуг в інтернеті, де потрібно зо щось заплатити, наприклад такі цікаві нам онлайн-ігри. Ще дуже зручно та швидко оплачувати комунальні послугу через інтернет, зникае морока з паперами та походами до Жеку.

 7. Оксана пишет:

  Невже два місяці – це той строк, який дає можливість оцінити абонента як постійного клієнта? Та й сума поповнення в 16 гривень якась трошки дивна. Але можна погратися ; )

 8. Валерій пишет:

  Нормальний і цілком адекватний спосіб виведення грошей з віртуального світу. Насправді, новинкою є саме готовність оператора мобільного звязку перевести гроші на карту. (Хоча в Росії це давно вже стало нормальною практикою). Судячи з тих вимог, які наведені в статті – спосіб не проіснує довго, таким чином Київстар на якийсь час виграє боротьбу за клієнта в інших мереж і тільки.
  Особисто я зараз взагалі не бачу серйозних проблем з виведенням Вебмани – сам виводжу через обмінники – WMZ йде по 7,95, на карті гроші були через 3 хвилини.

 9. Віталій пишет:

  Фактично, ситуація навколо ВебМані лише шкодить приходу інвестицій і нашу країну, оскільки Міністерство Доходів та Зборів просто не усвідомлює, скільки наша економіка втрачає на відсотках від фрілансерів, котрі виводять свої гроші або ж через численні обмінники, або ж якраз так, як це показано у цій статті.

 10. Марта пишет:

  Дуже “корисно та своєчасно” Мінфін почав турбуватися про стан податків та своїх громодян. Але добре, що є хоч така можливісь вивести гроші. Дякуємо Київстар. Отже це не тільки надійний оператор мобільних послуг, а також постачальник корисних переказів. Декілька разів користувалась такой послугой, поповнювала картку Приват банку. З початку подумала, що це якийсь розвод, тому що гроші надійшли тйльки на другий день. Та мабуть це тому, що ПриватБанк зараз працює не як раніше, але все надійшло та усі були задоволені. Хочу сказати, що навіть мінімальна комісія Приватбанку б’є по гаманцю.

 11. Олексій пишет:

  Цей спосіб й досі працює, але вже є складнощі з поповненням номеру. Офіційно Київстарівці вже відхрестилися від Вебмані, та й багато інших контор вже не приймають віртуальну гривню. Тобто, цей спосіб може перестати існувати в будь-яку мить…

 12. Петренко пишет:

  Звісно такий спосіб є крайнє зручний, але все таки ліміт в 1000 гривень за 1 раз, не мало це? Адже їм вигідно, щоб міняли як можна більше грошей! Деяка логіка зовсім не зрозуміла!

  • Vitalii пишет:

   Можливо, Київстару не так вже й вигідна ця операція. І йдуть на неї лише в боротьбі за клієнта. Адже надається послуга лише постійним та лояльним власникам номерів. А 10000 в місяць – сума цілком прийнятна для наших інтернет-заробітчан, більшість з яких зараз стане абонентами мережі Київстар.
   Вийде те саме, що і банком “Русский Стандарт”, вивід на карту якого через MIM іде безкоштовно. І більшість (я також), стали клієнтами цього банку.

   • Вікторія пишет:

    Особисто мене насторожує те, чи не з’являться потім ще якісь підводні камені від оператора, що унеможливить виведення грошей з рахунку телефона. Як я розумію, механізм новий, і цілком можуть бути певні недоробітки.

    • Vitalii пишет:

     Повністю з Вами згоден, Вікторія.
     В нашій країні не можна планувати на перспективу. Ніколи не відомо, що заманеться завтра олігарху, але система відразу цю забаганку здіснить, не рахуючись із думкою чи втратами громадян.
     Але на даний час цей спосіб – самий надійний та дешевий.

Оставить комментарий

Подробнее в WM, Важливо!
Суд з банком
Скільки коштує суд з банком?

Мені не довелося вигадувати назву даної статті. Саме таке питання...

Студентський кредит
Студентський кредит

Найбільш потребуючими грошей людьми в кожній країні завжди були, і...

Закрыть