Військовий збір за продаж нерухомого майна?

DFS1

Оподаткування продажу чи обміну об’єктів нерухомості встановлено Ст.172 Податкового Кодексу. Згідно цієї статті  дохід, отриманий від продажу чи обміну (але не частіше одного разу протягом року) нерухомості, якщо така нерухомість була у власності продавця більше трьох років, податком не обкладається.
З 1 січня 2015 року до Податкового Кодексу внесено зміни щодо введення військового збору. Платять цей збір фізичні особі, які отримують доходи, встановлені Ст.163 ПК, за ставкою 1,5%. Проте, не оподатковуються цим збором доходи, що не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб.
Тому сума доходу, отримана громадянином від продажу нерухомого майна, при дотриманні вимог, викладених в абзаці першому цієї замітки, не оподатковується військовим збором.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, ДФС
Mutnutcja
Платежі при ввезенні автомобіля

При митному оформленні автомобілів, які ввозяться в Україну підприємцем (або...

Litcenzia_alkohol
Штрафи за алкоголь без документів

Транспортування горілчаних виробів без товарно-транспортних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі,...

Закрыть