Взяття на облік інвестора

Zvitnist

Відповідно до п. 4.5 розділу IV Порядку обліку платників податків і зборів (Наказ Мінфіну №1588 від 09.12.2011 в редакції наказу №462 від 22.04.2014 ) для взяття на облік (реєстрації) інвестора (оператора) і угоди про розподіл продукції як платника податків, інвестор (оператор) зобов’язаний протягом 10 календарних днів після реєстрації угоди або після набрання нею чинності подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (основним місцем обліку) такі документи:
- заяву за формою № 1-ОПП;
- копію зареєстрованої угоди про розподіл продукції;
- копію свідоцтва про державну реєстрацію угоди про розподіл продукції.

Якщо багатостороння угода про розподіл продукції передбачає можливість реєстрації не лише оператора, але й інвесторів як платників податку на додану вартість за угодою, то податкові номери інвесторам за такою угодою надаються контролюючими органами за основним місцем обліку інвесторів на підставі отриманого від оператора рішення про реєстрацію всіх інвесторів як платників податку на додану вартість за угодою про розподіл продукції.
Інвестору (оператору) після взяття на облік угоди про розподіл продукції контролюючим органом видається (надсилається) Свідоцтво про реєстрацію інвестора та угоди про розподіл продукції як платника податків за формою №4-УРП (додаток 3 до Порядку) (п. 3.10 розділу III Порядку).

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в ДФС
Овердрафт
Транспортний податок при заміні двигуна

Транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів, що використовувалися до 5...

DFS1
Військовий збір за продаж нерухомого майна?

Оподаткування продажу чи обміну об'єктів нерухомості встановлено Ст.172 Податкового Кодексу. Згідно...

Закрыть