Як дати в борг або отримати кредит WebMoney

Кредит WebMoney

Конкуренція на ринку надання кредитних послуг не дрімає, і змушує кредиторів, виходячи з великого попиту на кредитні кошти, знаходити все більш і більш зручні для клієнта способи кредитування. Платіжна система WebMoney – не виключення. Будучи посередником грошових потоків сучасної людини, WebMoney знайшло прекрасний спосіб догодити клієнтам, і одночасно з цим – значно збільшити свій дохід. Знаючи про величину постійних залишків на рахунках своїх клієнтів, WebMoney надало їм право вибору між безглуздим простоєм засобів і короткочасним наданням позики, з подальшою фінансовою вигодою, частина якої «відгукнеться» платіжній системі.

Сьогодні кожен власник будь-якої валюти на рахунках WM може надати в позику суму, еквівалент якої становить не менше $1 і не більше $1000. Умови кредитування залежать від вимог кредитора і побажань кредитоотримувача. Так як дана система досить довго практикує такий вид позик, то на цьому ринку вже встигли сформуватися середні рамки вартості WM кредиту. І на сьогоднішній день вони становлять від 0,1% до 1,9% на день. Умови кредитування, як і процентна ставка, залежать від багатьох супутніх факторів, орієнтуючись на які, ці умови можуть бути як поліпшені, так і навпаки – погіршені просто до неподобства.

Для отримання WebMoney кредиту, власнику WM гаманця необхідно мати атестат не нижче «персонального», який передбачає внесення всіх документальних даних з обов’язковою перевіркою на підставі висланих сканкопію документів. Вартість отримання такого атестата становить $5, і відкриває перед його власником ряд додаткових можливостей користування системою WebMoney.

Отримавши персональний атестат, у власника WMZ гаманця з’являється доступ до відкриття WMC рахунку, на який згодом буде можливе перерахування кредитних коштів. Подавши заявку на WMC гаманець, майбутній позичальник відправляється на «кредитну біржу», на якій розміщені умови кожного охочого видати кредит. Ознайомившись з широким переліком пропозицій, позичальник вибирає більш відповідний для нього варіант і подає кредитору заявку з викладеним та чітким планом повернення коштів. У разі якщо кредитор, ознайомившись із заявкою, вважатиме даного кредитоотримувача досить благонадійним, то він підтверджує платіж, тим самим надаючи запитану суму зі свого рахунку WMD на рахунок одержувача WMC. Угода завершена – кредит виданий.

Перш ніж схвалити кредитну заявку, кредитор обов’язково має ознайомитися з даними про свого потенційного позичальника, в першу чергу це «Business Level» (що в перекладі – бізнес рівень), який залежить від кількості операцій і позитивних або негативних відгуків користувачів системи. Цей рівень варіює в значенні від 0 до 10’000. Чим вище рівень, тим більше довіри до людини, яка постійно користується системою WebMoney. А значить, почасти або повністю залежить від неї. Ще одним з провідних показників «якості» позичальника вважається його історія кредитних взаємин між іншими учасниками системи. У випадку з ідеальною кредитною історією, пропозиції з кредитування можуть бути самими привабливими, і навпаки. Вік позичальника також розглядається як один з факторів, що впливають на згоду його прокредитувати.

Відповідно до домовленостей, позичальник зобов’язаний у термін повернути всі зайняті кошти, та ще й з нарахованими на цю суму відсотками. Обов’язковою умовою є повернення коштів з рахунку WMC позичальника на рахунок WMD кредитора. В іншому випадку кредит не буде вважатися погашеним. Тобто, якщо раптом позичальник помилково відправив гроші зі свого рахунку WMZ на WMZ кредитора, то на його кредитовом рахунку так і буде значитися заборгованість, поки він не перерахує гроші правильним переказом.

Розглядаючи розмір запитаного кредиту, кредитор, спираючись на «порожню» кредитну історію, найчастіше пропонує мізерну суму в кредит, для оцінки платоспроможності та перевірки на сумлінність. Потім, маючи позитивний «слід», і спираючись на своєчасність кредитних відносин, кредитори в повному обсязі задовольняють потреби позичальника.

У разі не повернення зайнятої суми, WMID такого боржника блокує всі вихідні перерахування, а залишки на рахунках WM перераховуються в рахунок погашення заборгованості. При надходженні коштів на WM рахунку боржника, вони автоматом перераховуються на рахунок кредитора. Внаслідок таких заходів, бізнес-рівень неплатника опускається до нуля, а дана інформація передається в інші онлайн платіжні системи, які на підставі цих даних позбавляють боржника функцій кредитування. Далі за роботу з таким боржником беруться професійні колектори, які показують високі результати успішності своєї роботи.

Насправді, ринок WM кредитів вельми зручний для постійних користувачів Інтернету. А тим більше – для фахівців Інтернет індустрії, яка вимагає своєчасного розрахунку за виконану роботу. А якщо гроші ще не надійшли на рахунок WebMoney, то таке короткострокове кредитування в змозі виручити підприємливого фахівця. Але якщо використовувати WebMoney як кредитора на споживчі потреби, то варто визнати занадто високу дорожнечу його послуг. Це означає, що куплена кофточка на кредитні WebMoney за підсумками повернення буде значно дорожче, ніж отоварена по кредитній карті.

Працюючи з системою WebMoney, кожен з нас стикався з проблемою виведення коштів, яка на сьогоднішній день дуже ускладнена українською владою. Тому, перш ніж вивести кошти з Інтернету, рекомендую до прочитання мою статтю «5 способів вивести вебмані в Україну».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

9 комментариев к записи “Як дати в борг або отримати кредит WebMoney”

 1. Сергій пишет:

  Стаття хороша, розповідає докладно про систему кредитування в Вебмані.
  Можна ще тут глянути кредитні сервіси у яких можна отримати кредит в WM – http://webmoneycredits.ru/

 2. Алла пишет:

  Стаття написана дуже добре. Всі рекомендації дані по темі. Я вже пробувала все це врахувати і давала WM в кредит. Мені все повернули ще й з %. Зручно, майже як банківський депозит. Але ризик все-таки залишається.

 3. Борис пишет:

  Взагалі-то, ліміти довіри доступні в самій системі вебмані. Якось пробував давати в борг, і замість заробітку влетів у мінус. На 200 WMZ. Може я просто невузучий “банкір”? А може людей порядних дуже низький відсоток, що в свою чергу збільшує відсоток позики?

 4. Саша пишет:

  Зважаючи на ситуацію що зараз склалася між Міністерством Доходів і зборів і Вебмані, я би серйозно подумала перш ніж мати з ними справу. Я маю заробіток в інтернеті, і зараз мушу виводити його через посредників, адже вивід коштів безпосередньо через вебмані закритий. Також погоджуюсь щодо високого відсотку, і небезпеки. Хоча зараз уся банківська система України не надійна. А ось з ким-ким, а з кредитом через Приват-Банк я взагалі не хочу звєязуватись – шахраї та й годі. Строк депозиту без мого відома подовжили…

 5. Ольга пишет:

  Я дуже довго користуюся послугами вебмані і вже навіть не уявляю як раніше жила без нього! Тільки зараз почала замислюватися над тим щоб заробляти на відсотках, але у мене ще є кілька питань. Скільки можна заробляти на відсотках якщо дати в борг $ 1000? Які краще встановити відсотки для того що б люди брали кредит? Який мінімальний бізнес рівень людини якій ви давали в борг? Ще дуже переживаю за те, що б мені віддали гроші назад, адже я в цьому новачок. Може спробувати для початку з дрібної суми?

 6. Марина пишет:

  Я вважаю, що в Вебмани занадто високі відсоткиькредитування,аще замалий термін на повернення кредиту. Якщо дуже потребуете в коштах, то звичайно звернутися можна, але не в інших випадках. І цікаво де ж можна взяти найдешевший кредит з 0.01 відсотком переплати на день.

  На сьогодняшній день система гарно та злагодженно працює, не зважаючи на всі вимоги законодавства та продовжує справно видавати кредити всім бажаючим.Сподіваюсь, що скоро вирішать всі питання з владою та повернуться до нормальной роботи.

 7. Анастасія пишет:

  Довгий час я користувалася платіжною системою вебмані, навіть розраховувалась за покупки в інтернет-магазинах. Але в останній час через заборону використання цієї платіжної системи в України в мене взагалі виникли труднощі з виводом грошей. Я знаю деякі шляхи, але все рівно втрачаю на цьому великий процент. Тому, прочитавши цю статтю, здивувалася подібній інформаціі. Хіба українці зараз можуть таким чином взяти кредит? Наскільки мені відомо, ситуацію з вебмані ще не врегульовано. А от відсотки мене повністю влаштовують, я б не проти взяти такий кредит.

 8. Анатолий пишет:

  Я спробував в вебмані взяти кредит, чесно сказати мене не влаштував відсоток, для мене занадто великий, я думаю саме в вебмані не вигідно взагалі брати кредит, так і не чесно це все, можуть легко обдурити і потім будеш виплачувати роками.

 9. Андрій пишет:

  Дякую за статтю, якраз збираюсь позичити ВебМани. Умови дуже зручні і повністю мене влаштовують. Від знайомих вже багато чув про таке кредитування, але самому користуватися ще не доводилось.

Оставить комментарий

Подробнее в WM, Важливо!
Он-лайн кредит
Як отримати вигідний он-лайн кредит

Сьогоднішній божевільний темп поширюється не тільки на наш спосіб життя,...

Арешт вебмані
Вивід WebMoney – Київстар – готівка

Отримавши велику популярність у інтернет-користувачів, система «WebMoney» заслужила повагу українського...

Закрыть