Як користуватися кредиткою за кордоном

Кредитка за рубежом

Фінансове планування – не менш важливий елемент у процесі підготовки до поїздки, ніж вибір країни, в яку ви бажаєте відправитися. Банківські фахівці радять брати з собою за кордон готівкою не більше 30% від загальної суми передбачуваних витрат. Це буде найбезпечнішим варіантом і запорукою успішного відпочинку.

Однак для того, щоб убезпечити своїх клієнтів від різного роду шахрайських дій у процесі розрахунків платіжними картами за кордоном, банківські установи перевіряють і аналізують інформацію про ті країни, в яких спостерігається високий ризик махінацій зловмисниками. Зрозуміло, що для таких країн вітчизняними банками введені спеціальні режими користування платіжними картами, метою яких є запобігання шахрайським діям. Зокрема, відбувається повне блокування авторизації безпосередньо на території даних регіонів.

Проте, якщо Ви прямуєте в одну з цих країн, рекомендується повідомити банк про точний терміні свого перебування для того, щоб уникнути непередбаченого блокування платіжної картки. Крім цього, хорошим рішенням буде залишити на своєму рахунку виключно стільки коштів, скільки Ви плануєте витратити за весь період поїздки.

Банківські установи публікують інформацію щодо країн, в яких зафіксовано високий рівень злочинних операцій за платіжними картками. З подібною інформацією можна ознайомитися на офіційних сайтах банків. На сьогоднішній день слід бути особливо обережними в таких регіонах, як США, країни Східно-Азіатського регіону, Карибського басейну, Латинської Америки. Після повернення з даних регіонів настійно рекомендується перевипустити свої платіжні карти для мінімізації ризику шахрайських дій. Однак перелік даних регіонів може змінюватися, саме тому перед поїздкою слід зв’язатися з відділенням банку і ще раз уточнити всю інформацію щодо безпеки розрахунків в тому регіоні, в який Ви плануєте їхати.

Безпека платіжної картки безпосередньо залежить від її типу. Так, високий рівень безпеки зможуть забезпечити платіжні карти з мікропроцесором (чіпові карти). Також необхідно відзначити, що завдяки активному розвитку електронного банкінгу, з’явилася можливість самостійно контролювати здійснення всіх банківських операцій і транзакцій по карті.

У тому випадку, якщо Ви плануєте шопінг за кордоном, враховуйте той факт, що не всі торгові центри приймають для розрахунків платіжні картки конкретних платіжних систем. Таким чином, найкраще мати карти двох найпопулярніших платіжних систем – VISA і MasterCard. Це не тільки дозволить вільно розраховуватися в будь-якому торговому центрі, але і послужить гарантією доступу до коштів у разі крадіжки/втрати однієї з карт. Також рекомендується збільшити видатковий ліміт по платіжній карті та кількості операцій, так як стандартних можливостей Вашої картки може бути недостатньо.

Не забувайте піклуватися про найголовніше – про безпеку своїх коштів. У даному випадку платіжна карта є більш безпечним і захищеним засобом, ніж готівка в гаманці, так як у випадку крадіжки/втрати картки її в будь-який момент можна заблокувати, зв’язавшись з контактним центром банку. Для цього слід завчасно записати номер своєї карти і телефон центру, щоб в непередбаченій ситуації дана інформація завжди була доступна.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

2 комментариев к записи “Як користуватися кредиткою за кордоном”

  1. Міла пишет:

    Збираюся за кордон і вже розумію, що потрібно багато чого продумати на рахунок використання кредитки. Також вважаю, що краще при собі мати не тільки кредитку, а й частину готівки. Все-таки потрібно турбуватись про безпеку своїх коштів.

  2. Ліна пишет:

    За кордоном розплачуюся виключно картою. Роблю так вже не один рік, і жодного разу не виникало ніяких проблем. Для мене коли гроші на карті – це дуже зручно. Не потрібно носити гаманець і постійно турбуватись про його безепеку

Оставить комментарий

Подробнее в Новини
Як не дати собою маніпулювати
Як не дати собою маніпулювати. Ч.3

Як не дати собою маніпулювати Ч.1 Як не дати собою...

Закрыть