Як не платити банку відсотки?!

Як не платити відсотки

Існує реальний спосіб отримати кредит, не дозволивши банку нарахувати на нього відсотки, і погасити його за будь-який зручний для вас термін. Дана схема має дещо нахабнуватий відтінок, але по відношенню до банків це навіть справедливо. Якщо враховувати, що вони думають тільки про те, як на нас заробити, то думаю абсолютно нормально ставитись до них так само.

Намагаючись залучити клієнта, кожен банк вигадує все нові й нові способи заманити нас в лабети «фінансової залежності». Тому на сьогоднішній день банківських продуктів настільки багато, що їх перестали аналізувати на сумісність і навіть не розглядають можливість переплетення кредитної пропозиції одного банку з іншим. А значить, варто пошукати спосіб перехитрити банкірів.

Знаючи умови кредитної карти, ми практично щодня використовуємо її, отоварюючись в супермаркеті. Після чого слідує пільговий період (без нарахування відсотків), потім намагаємося своєчасно погасити цю заборгованість і радіємо можливості використовувати гроші банку в особистих цілях і без власних втрат. Насправді, банки теж заробляють на даній угоді, але їх дохід йде вже не з нашої кишені, а з каси власника магазину.

Даний спосіб дозволяє скористатися банківським ресурсом тільки на короткий проміжок часу (зазвичай пільговий період становить від двадцяти до п’ятдесяти днів). За цей період банк недоотримує прибуток з клієнта, тому пільгові терміни збільшені не будуть, це вже всім зрозуміло.

Тепер уявіть собі, якби ваш пільговий період збільшили до одного року. Тоді ви б не оформляли купівлю побутової техніки в кредит, а оплачували кредитною карткою, потім протягом поточного року, легко гасили кредит (який, до речі, не обростає відсотками), при цьому – без зайвих витрат.

Використавши знання банківських продуктів, сьогодні є можливість отримати «нескінченний» пільговий період. Так, оформляючи кредитну картку, ви отримуєте пільговий період в 50 днів, потім оформляєте в іншому банку на своє ж ім’я точно таку ж картку на той же термін. Або можна оформити в тому ж банку, тільки на дружину. Головне – щоб у вас було дві карти з великим пільговим періодом. Тоді, купивши товар по одній карті, вичікуєте 49 днів, після чого знімаєте через банкомат цю ж суму з іншої картки і закриваєте заборгованість по першій кредитці. Тим самим, отримавши ще 50 днів пільгового періоду. У сумі виходить 100 днів пільгового періоду. Але і це не межа, адже з першої карти знову можна знімати гроші і погашати заборгованість по другій кредитці. Замкнуте коло.

Використовуючи таку схему, мною були придбані всі мобільні телефони в сім’ї і вся дрібна побутова техніка в квартиру. Тому прошу вас розглянути такий варіант, як єдино можливий спосіб купити що-небудь без втрат на відсотках.

Розглянемо більш детально майбутні витрати.
Припустимо, ви купили телефон за ціною 1000 грн., і оплатили його через пост-термінал. У цьому випадку банк-кредитор не стягує з вас ніякої комісії. Потім через півтора місяці, з думкою «погасити» першу кредитку, ви в банкоматі знімаєте 1000 грн. готівкою. Справедливості заради, варто врахувати комісію за переведення в готівку, яка коливається в різних банках від одного до п’яти відсотків. Наприклад, комісія буде 4%. У підсумку виходить, що за сто днів (а це більше трьох місяців – 50 днів на першій кредитці, і 50 – до погашення на другий) ви втрачаєте лише 40 грн. за користування кредитом – на мій погляд, ці витрати незначні проти банківських комісій.

Не варто забувати, що отримання кредиту обумовлене обов’язковим його поверненням. Тому, отримавши дану суму, варто задуматися про повернення кредиту. Вважаю, розмір в 200 грн. досить розумною цифрою для щомісячного погашення такої покупки, як мобільний телефон. Значить, через півтора місяці, ми, отримуючи кошти з другої карти, повинні знімати 700 грн., а триста покласти з власної кишені (тільки так можна закрити кредит). Тоді за зняття готівки в банкоматі ми втрачаємо не 40 грн., а 28 грн. Якщо ви раціональна людина, то повинні повною мірою оцінити перевагу такої операції над будь-якою кредитною пропозицією. Затратити 28 грн. при отриманні кредиту на 1000 грн., протягом трьох місяців – це велика економія власних грошей.

Наявність двох карт в одного клієнта гарантує споживачеві можливість маніпуляції грошима, використовуючи пільговий період у власних цілях. Але іноді трапляється так, що одна з карток дає збій або її нещадно «ковтає» банкомат, тоді такий клієнт ризикує не вкластися в пільговий період, і отримує нараховані відсотки на весь період, починаючи з першого дня. Так як, ймовірність такого форс-мажору все-таки є, то варто задуматися про придбання третьої картки (цю вже точно можна оформити на дружину), яка не буде задіяна в кредитних операціях, але її наявність буде гарантувати безпеку задуманого плану. Хоча оформлення третьої карти можна вважати зайвими клопотами, але сценарій викладеного варіанту цілком можливий.

Є ще одна велика перевага наявності додаткової кредитної карти. Справа в тому, що кредитна історія на сьогоднішній день стала вельми значущим явищем для сучасної людини. Може статися так, що несвоєчасна оплата за кредитом призведе до негативної кредитної історії, яку виправити неймовірно складно (якщо взагалі можливо – в особливо запущених випадках). Внаслідок чого, потрапивши у вкрай скрутне фінансове становище, у вас не буде можливості отримати хоч якусь грошову підтримку ні в одному банку України. Тому, маючи другу кредитну картку, людина може перепозичити гроші для погашення кредиту, тільки лише з метою – не зіпсувати свою репутацію перед банком.

Я не є радикальним прихильником кредитування. Але придбавши знання в цій області, намагаюся не втратити можливість отримати вигоду з усіх банківських пропозицій. І передаючи вам свій кредитний досвід, мені дійсно приємно допомагати людям.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

5 комментариев к записи “Як не платити банку відсотки?!”

 1. я пишет:

  -…але їх дохід йде вже не з нашої кишені, а з каси власника магазину….-
  і все перетворюється у підвищення ціни на товар, що вже вигідно і бізнесу…
  А ви всі бігом за кредитками…3-4-5 шт.

 2. Андрій Іванович пишет:

  Ідея має право на існування. Нескінченно робити це, звичайно, не вийде, але розтягнути так на півроку дуже навіть можна. Особливо якщо фінансова криза в сім’ї. Адже треба якимось чином виживати

 3. Анна пишет:

  Думаю, що описана в статті ситуація цілком реальна. Так можна робити, хоча якби не досвід мого знайомого, то я б нізащо не повірила. Десь чотири роки тому один мій знайомий постійно заводив кредитні картки то в одному банку, коли пільговий період закінчувався, то оформляв кредитку у другому банку, закривав попередній кредит і так далі. Доволі таки довго він так викручувався, поки йому не набридла ця ідея. Не знаю, чи можна зараз щось подібне робити, чи банки якось себе захищають в такому випадку. А особисто я б не змогла так, як на мене можна легко заплутатись у такій великій кількості банків.

 4. Олена пишет:

  Про пільговий період я знала, але до такої витівки сама мабуть і не додумалась би. Цікаво буде спробувати, че вийде так, як написано у статті? У всякому разі я нічого не втрачаю.

 5. Сергій пишет:

  Зараз за кредиткою Приватбанку процентна ставка 2,5%. А на зняття готівки в них вельми закручена схема. До 200 грн здається 5 грн. знімається. А ось пільговий період ДО 55 днів, а не 55. Це дуже суттєво. І чи вигідно це тоді?

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Выбор кредита
Головні питання при виборі кредиту

Переживаючи за своїх читачів, я задався питанням - як саме...

Овердрафт
Овердрафт. Що це і що в ньому поганого

Багато громадян України вже сьогодні зіткнулися з поняттям овердрафт. Але...

Закрыть