Як отримати кредит, маючи погану кредитну історію

Кредитная история

Як вже давно всім відомо, не існує нездійсненних завдань. Тому отримання кредиту з негативною кредитною історією можливе. АЛЕ …
Все залежить від особистості позичальника і обставин, які загнали його в таку ситуацію. Тому доведеться поетапно розбиратися з кожним окремим випадком.

Припустимо, підприємець з посезонним доходом або моряк, який на півроку йде в море, можуть надати в банк документи, що підтверджують свою нестандартну ситуацію, і письмово звернутися до керівництва банку з проханням розглянути його заявку. І на підставі високих, але нестабільних доходів створити для нього індивідуальну кредитну пропозицію. Розглянувши таку нестандартну заяву від колишнього проблемного позичальника, банк може з розумінням поставитися до постійного свого клієнта. Правильно зрозумівши його пропозицію і усвідомивши безвихідність ситуації позичальника, який принципово не пішов в інший банк, ця фінансова установа може запропонувати йому кредитну лінію з індивідуальним графіком, який буде відповідати періодам його прибутковості.

Таким рішенням банк забезпечує себе доходами, видаючи кредит і не втрачаючи клієнта, який в силу своєї специфіки, має можливість поширювати у своєму колі інформацію про доброзичливість даного банку, залучаючи інших клієнтів.

У моїй практиці таких прикладів багато. І вони не є рідкістю в інших банку. Нерозумно було-б втрачати великий заставний кредит на ім’я власника ресторану на березі моря, з заставою цього ж ресторану. Або співвласник філії одного з українських університетів, який, заклавши будівлю, отримав кредит на її ремонт. Такий клієнт досить платоспроможний, але тільки в період оплати студентами за минулий семестр. Колись дані особи уклали кредитні договори зі стандартними графіками погашення, які ніяк не відповідають їх вимогам. Тепер їх графік переглянутий, оплата за кредитом надходить вчасно і в повному обсязі. Дані особи були виведені з реєстру проблемних позичальників, що дозволяє їм оформити кредит у будь-якому банку України.

Розглянемо наступний варіант:
Припустимо, що досить відповідальний і забезпечений клієнт потрапив у важку життєву ситуацію. Всі ми розуміємо, які бувають в житті людини важкі обставини. Дуже важливо в таких випадках приходити в банк, і залишати письмове підтвердження, що обгрунтовує такі ситуації . По закінченні важкого періоду часу і відновивши власні доходи, такий клієнт може, повернувшись в банк, просити можливості виправити свою кредитну історію. Хочу акцентувати увагу на те, що перейшовши в будь-який інший банк, вам ніхто не зможе допомогти. А звернувшись саме в той фінансове заклад, який давав негативні відгуки в бюро кредитних історій, клієнт має можливість виправити ситуацію.

Так, подавши заявку на кредит, позичальник докладно описує деталі форс-мажорного випадку, підтверджуючи його заявами, вкладеними в стару кредитну справу (закрита кредитне справа зберігається у відділенні п’ять років з дня закриття кредиту, потім передається в архів). У випадку, якщо клієнт ігнорував прохання банку прийти у відділення і описати ситуацію, то такий клієнт у наслідку не може розраховувати на прихильність кредитного комітету.

Висновок – з метою виправлення кредитної історії слід звернутися в той же банк, обгрунтувати обставини, що призвели до прострочення, отримати новий кредит і чітко дотримуватися його умов. Закриваючи цей кредит, банк відправляє позитивну характеристику в бюро кредитних історій, і ви отримуєте можливість оформлення будь-якого кредиту у всіх банках.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 комментарий к записи “Як отримати кредит, маючи погану кредитну історію”

  1. Олександр пишет:

    Для того щоб поліпшити свою кредитну історію, можна взяти мікро кредит. Сума кредиту буде не велика, а отже, ви її швидко погасите. Тим самим покращитися ваша кредитна історія.

Оставить комментарий

Подробнее в Кред. історія
Кредитная история
Кредитна історія – запорука отримання кредиту!

Основним орієнтиром у тумані сьогоднішньої халатності з боку клієнтів по...

Закрыть