Як отримати споживчий кредит

Потребительский кредит

У зв’язку з дуже великим попитом на споживчі кредити, банками розроблено безліч програм споживчого кредитування, для задоволення потреб максимального числа позичальників.
Які кредити споживчі можна побачити на даний момент на банківському ринку України.
1) Беззаставний кредит готівкою без надання довідки з місця роботи в сумі не більше 20 000 гривень;
2) Кредит в сумі до 500 000 гривень під заставу ліквідного майна.

У свою чергу, за формою видачі кредит споживчий може бути як готівкою, так і на пластикову карту.
Залежно від обраної кредитної програми, банками висуваються різні вимоги до позичальників і необхідного пакету документів для надання кредиту.

Основні вимоги до позичальників для отримання кредиту готівкою:
• вік позичальника не менше 21 року і до досягнення пенсійного віку на момент закінчення дії кредиту;
• обов’язкова реєстрація місця проживання на території України;
• наявність громадянського паспорта та ідентифікаційного коду;
• наявність офіційного місця роботи.

Природно, що в кожному банку вимоги до позичальників можуть відрізнятися, залежно від його внутрішньої політики. Так, деякі банки видають кредит тільки особам, які досягли 25 річного віку. Наявність офіційного працевлаштування для деяких кредитних закладів не дуже принципова, особливо якщо справа стосується невеликої позики.
Якщо ж ви хочете отримати в кредит велику суму, тоді від вас обов’язково зажадають пред’явити документ, що підтверджує офіційне працевлаштування, із загальним стажем роботи не менше року. Стаж роботи на останньому місці роботи при цьому повинен бути не менше 6 місяців.
Розглядаючи, який кредит найбільш вигідний для позичальника, готівкою або на банківській карті, варто розібратися в тому, на які цілі вам потрібні гроші. Якщо потрібні кошти для покупок у торговельній мережі, або оплаті послуг в організаціях, які мають банківський термінал, вигідніше звичайно оформити банківську картку із кредитним лімітом. Маючи карту, ви можете розплачуватися нею безготівковим шляхом, не оплачуючи додаткової комісії за зняття коштів.

Також багато банків надають власнику кредитної картки пільговий період, протягом якого можна користуватися позиковими коштами абсолютно безкоштовно. Але от знімати готівку з такої карти не дуже вигідно, оскільки комісія за зняття грошей становить досить великий відсоток.
Якщо вам потрібні саме готівкові гроші, тоді вигідніше оформити кредит безпосередньо готівкою, так ви маєте шанс заплатити по ньому дещо менше.

При оформленні споживчого кредиту та надання в банк необхідного пакету документів, вам необхідно буде заповнити заяву на його отримання. Після схвалення банком заявки на видачу кредиту, вам необхідно буде підписати кредитний договір, а також додаток до нього у вигляді графіка погашення. Багато банків додатково можуть вам оформити страховку, як самого кредиту, застави, так і життя позичальника. Якщо оформляється кредит споживчий заставний, тоді вам буде додатково оформлений та наданий для підписання договір застави.

Основні особливості та нюанси кредиту споживчого :
• гроші можна отримати на будь-які цілі, немає обов’язкової вимоги до цільового використання коштів;
• відсутність застави при отриманні невеликого кредиту;
• мінімальний пакет документів. Для кредиту споживчого пакет документів для його отримання може складатися тільки з паспорта та ІПН;
• швидке прийняття банком рішення з видачі кредиту;
• сума споживчої позики не може бути великою;
• видача кредиту може бути як готівкою, так і на банківську картку;
• значна переплата по кредиту. Беззаставні кредити видаються позичальникам на не дуже вигідних умовах, під досить високий відсоток.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

8 комментариев к записи “Як отримати споживчий кредит”

 1. Анна пишет:

  Звичайно, кожен банк висуває свої вимоги, але одне мене постійно бентежить – офіційне працевлаштування. Зрозуміло, що банк повинен переконатися в доходах клієнта. Але, за великим рахунком, з кожним роком, офіційних місць роботи стає все менше.

 2. Катя пишет:

  Намагалися взяти кредит у ПриватБанку. Так як сума була не велика, в кредиті нам відмовили, видали кредитну карту з пільговим періодом, все так красиво розписали, насправді вийшло все не так. Відсотки вийшли величезними.

 3. Леся пишет:

  Брала кредит у Дельта-банку, правда, менеджер знаходилася прямо в магазині, товар якого я і брала в кредит. Відмінно було те, що могла за номером кредитного договораа перевірити стан кредиту. Більше зв’язуватися з кредитами неохота. Є кредитка Приват-банку, але відгуки частіше негативні, щодо погашення кредиту, ніж позитивні, тому не користувалася ні разу.

 4. Юрій пишет:

  Я не одноразово брав дрібні споживчі кредити в різних банках. Але зараз на фінансовому ринку ситуація не найкраща, тому за кредитами звертаюся у більш великі банки, такі як ПриваБанк. Хоч відсотки зависокі, але зате, начебто надійно!

 5. Ніна пишет:

  Так. Зараз ця система між магазинами та банками настільки налагоджена, що будь-яка людина може без проблем взяти в кредит річ, яка сподобалася. Це вигідно кожній зі сторін. А позичальник, у свою чергу, може вибрати найбільш підходящі йому умови.

 6. Вікторія пишет:

  У даний час не існує як такої складності в отриманні споживчого кредиту на купівлю тієї або іншої побутової техніки. Але все ж перш ніж задуматися про необхідність брати участь у черговій шараді під назвою “кредит” потрібно бачити гостру необхідність, інакше в більшості випадків ви як би купуєте два телевізори – один собі, інший банку. Вирішувати вам …

 7. Олег пишет:

  Магазини, звичайно мають договори з банками. І оформити споживчий кредит зараз можна навіть у невеликому магазині. Але малий ліміт коштів може бути не завжди достатнім для придбання чого-небудь. Саме тому кредити готівкою не втрачають своєї популярності.

 8. Заза пишет:

  Хіба магазини автоматично не домовляються з банками заздалегідь? По-моєму основна частина магазинів так і робить, і побажай я купити холодильник, магазин вже заздалегідь підготує мені потрібний банківський бланк, і автоматом перерахує собі “мої” кредитні гроші.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Потребительский кредит
Споживчий кредит – цільовий або нецільовий?

Якщо необхідно придбати нерухомість в кредит, оформляємо іпотеку, якщо потрібен...

Виды кредитов
Приховані платежі по кредиту

Чому одні банки видають кредит грошима під реальних 100% річних,...

Закрыть