Як отримати вигідний он-лайн кредит

Он-лайн кредит

Сьогоднішній божевільний темп поширюється не тільки на наш спосіб життя, а й на електронні технології, на все оточуєче. Отримавши величезну конкуренцію банківських продуктів, кожен кредитор створює найпростіші і максимально зручні умови надання позики. Тому, вже трохи балуваний клієнт, не виходячи з дому, в комфортних для себе умовах, може швидко оформити онлайн заявку, і очікувати відповідь менеджера з кредитування.
А дочекавшись відповіді, в тій-же затишній домашній обстановці, «катувати» банкіра заздалегідь підготовленими провокаційними питаннями. А після роздумів, дати або відмовити у згоді на оформлення даної позики. Так як всі кредитні пропозиції сильно різняться, то кращий варіант – неодноразове оформлення заявок у різних кредиторів. І тільки знайшовши сумлінного банкіра з відповідними умовами кредиту, погодиться і приїхати в банк для підписання договору.

У пошуках кредитних пропозицій далеко ходити не треба – реклами в інтернеті повнісінько. Навіть на цьому сайті – у рекламному блоці Google, розташованому ліворуч від даної статті, постійно транслюються кредитні пропозиції. Кредитор, розглянувши вашу заявку, обов’язково зв’яжеться з вами. Потім, оголосивши своє рішення (а в 98% випадків це рішення – позитивне) запропонує вислухати умови кредитування. Після чого підійти до найближчого відділення, де вас буде чекати кредитний інспектор з уже готовим кредитним договором, і видасть запитану вами суму.

Важлива перевага такого кредитування це те, що ви можете вибирати з великої кількості рекламних пропозицій кредиторів, і шукати найприйнятніші умови. І чим більше ви заповните кредитних заявок, тим більше у вас буде шансів оформити кредит на кращих умовах.

Сьогодні такий підхід до клієнта є самим поважним і доцільним.
1. Співробітники та «стіни» банку завжди мають характерні ознаки тиску на своїх клієнтів, хоч ми й не помічаємо їх відкриту форму. Але те, що відчуваємо – це точно. Про це детально розписано у моїй статті «Як не дати собою маніпулювати».
2. Для оформлення однієї заявки, відвідавши банк, клієнту потрібен час на дорогу, стояння в черзі, потім довга розмова з менеджером кредитування. Що повністю виключається при онлайн кредиті. А якщо ви бажаєте оформити кілька заявок одночасно, то такий похід по банках займе не один день. А оформивши онлайн заявку на сайті, ви економите нерви, час, і гроші на дорогу.
3. Будучи в банку і слухаючи кредитчика про принади його кредитування, багато людей легко піддаються вмовлянням привітного банкіра. А потім сильно жалкують про скоєне. У випадку з онлайн кредитом, позичальник не може бути «атакований» професійними чарами менеджера, а навпаки, зосереджений на суто особистих інтересах, чітко усвідомлює майбутні витрати і виважено приймає рішення про підписання договору.
4. Розташовуючись дома та заручившись сімейної підтримкою, завжди можна вислухати людину, думка якої для вас важлива, і не піддається сумніву.
5. Навіть якщо потенційний позичальник в процесі розмови з оператором дійшов висновку, що згоден на цей кредит, йому нічого не заважає потім відмовитися від свого вибору, просто не прийшовши в банк, проігнорувавши угоду.

Враховуючи всі вищевикладені фактори на користь онлайн кредитування, можливо, вам не варто “напружувати” родичів і сусідів проханнями позики. Чи не простіше – з реклами в інтернеті знайти кілька кредиторів і вибрати для себе підходящого?

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

10 комментариев к записи “Як отримати вигідний он-лайн кредит”

 1. Виталий пишет:

  Цей сервіс не набагато відрізняється від банків та інщіх фінансових установ, потрібно бути уважни коли підписуєш угоди з такими фірмами, можуть буди питання із часом!

 2. Ірина пишет:

  Це дуже зручний сервіс, що допоможе економити час, якого і так завжди не вистачає. А тепер можна швидко розглянути всі пропозиції, обрати зручний варіант. А саме головне це непотрібно йти в банк, сидіти в черзі. До того ж йти в банк, якщо працюєш можеш тільки в свою обідню перерву, а тепер оформити кредит можна дома у вільний час.

 3. Аліна пишет:

  Після банківської кризи 2008-го банки довгий час уникали активних дій щодо залучення позичальників. Зараз, коли ситуація на ринку стабілізувалася, банкіри не знають вже, як “втюхати” кредитні кошти всім бажаючим.
  Послуга он-лайн кредитування набирає популярності, особливо, серед молоді. Сама у такий спосіб замовила кредитку “Універсальна” від Приватбанку. Дуже зручно, думаю, за отриманням кредитів онлайн – майбутнє.

 4. Ніна пишет:

  Я теж дуже довго чекала появи подібного сервісу. Рада, що тепер мої мрії стали реальністю і більше мені не прийдеться кудись йти і вистоювати великі черги, щоб отримати кредит. Але тут скоріше всього мова йде про невеликі суми, як хтось уже зауважив. Хотілося би узнати, які там будуть грошові ліміти. Ще зручно тим, що навіть вдома можна вивчити процентні ставки і вибрати те, що краще мені підходить. Але за автокредитом і за іпотекою все рівно прийдеться звертатися у банк. Доречі, я не думаю, що банки чимось ризикують, запроваджуючи онлайн-кредит. Думаю, що його будуть надавати лише тим людям, у яких хороша кредитна історія. А тим, хто ніколи не брав кредити, буде відмовлено, скоріш за все.

 5. Ольга пишет:

  Я намагалася взяти онлайн кредит, думала що буде все так просто як пишуть. Після надісланій заявці зі мною зв’язалася дівчина і запросила мене в банк, для того що б в банку оформляти кредит (як і оформлення звичайного кредит). Може мені такий банк попався …

  • Оксана пишет:

   Та ні, в банк все одно треба буде іти, але вам запропонують прийти в зручний для вас час. Взагалі-то це такий самий кредит, але ви його замовили онлайн.

 6. Александра пишет:

  Я чула про те що зараз, щоб взяти кредит не обов’язково йти в банк, але що можна ось так, сидячи вдома вибирати навіть не здогадувалась. Але якщо я правильно зрозуміла, в банк все одно їхати треба, договір тільки там підписується. Просто відразу виникає питання, а в черзі там в загальній треба буде стояти, або якщо вже була домовленість он-лайн то тобі призначати час і ця процедура пройде швидше? І ось ще погано що автор не вказав яку максимальну суму можливо взяти у такий спосіб, чи мова дійсно йде тільки про невеликі суми?

  • Євгенія пишет:

   Олександра, звісно, що мова йде лише про незначні суми, адже у даному випадку банк також ризикує. Для отримання всіх інших видів кредитів, зрозуміло, потрібно особисто спілкуватися з представником банків та пред’являти необхідний набір документів. Як би там не було, навіть подаючи заявку на онлайн-кредит, не варто думати, що це рішення приймається спонтанно. Звісно, що клієнт буде перевірений на предмет того, яку він має кредитну історію, а також, за потреби, згідно стандартної схеми звірки даних.

 7. Лариса пишет:

  Як на мене, онлайн-кредитування – доволі перспективний напрямок, адже дозволяє суттєво зекономити час та дає змогу особисто прийняти рішення. Проте, звісно, така схема можлива лише в тому випадку, коли мова йде про невеликі суми грошей.

 8. Вiка пишет:

  Нарештi ми дочекалися цiєї дуже зручної послуги. Мені часто доводиться брати кредити, але живу я у смт і подорож до міста кожного разу займає багато часу.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Арешт вебмані
Вивід WebMoney – Київстар – готівка

Отримавши велику популярність у інтернет-користувачів, система «WebMoney» заслужила повагу українського...

Суд з банком
Скільки коштує суд з банком?

Мені не довелося вигадувати назву даної статті. Саме таке питання...

Закрыть